Платиновий партнер Cambridge Assessment English

Ліцензія UA007

Ярославів Вал, 13/2-б
  Золоті Ворота
info@grade.ua
confirm

Дякуємо!

Наш менеджер звяжеться з вами.

callback-phone-icon

Зворотній дзвінок

 • Ім'я та прізвище
 • Телефон

Даю згоду на обробку моїх персональних даних з метою визначення рівня англійської мови та надання інших освітніх послуг

confirm

Дякуємо!

Наш менеджер звяжеться з вами.

Курси англійської мови для дітей у Києві

Набір на осінній семестр!

Курси проходять у невеликих групах (до 10 осіб) у комфортному офісі в центрі Києва.

Заняття проходять у ліцензованому платиновому тест-центрі Cambridge Assessment English (ліцензія UA007).

Наші викладачі — ETS Propell Certified Tutors, Delta / CELTA / TKT / TEFL / TESOL Certified Teachers and Cambridge English examiners.

Усі наші студенти можуть безкоштовно відвідувати англійські розмовні, книжкові, кіно та граматичні клуби, а також отримують доступ до бібліотеки.

Ми раді запросити наймолодших студентів на наші ефективні та цікаві заняття з англійської мови для дітей під чуйним керівництвом професійних сертифікованих викладачів у самому центрі Києва!

Щоосені проходить набір на курси англійської для дітей 6–12 років у Grade Education Center – сертифікованому платиновому центрі Cambridge Assessment English та найбільшому центрі міжнародних мовних іспитів в Україні.

Чому варто обрати курси англійської для дітей у Grade Education Center?

1
Платиновий центр Cambridge Assessment English

Наш центр – єдиний в Україні (і один з 64-х в усьому світі) володар престижного статусу платинового центру Cambridge Assessment English.

2
Підручники та ігрові матеріали

Заняття в нашому центрі проводяться за сучасними методиками, всесвітньо визнаними підручниками та з унікальними ігровими матеріалами.

3
Професійні викладачі

Усі наші вчителі мають провідні міжнародні сертифікати CELTA, Delta, CELTYL, CELT-P, CELT-S, TKT YL із правом викладати англійську мову для дітей в усьому світі.

4
Сертифікати Cambridge English

Усі наші маленькі випускники складають Кембриджські іспити та отримують міжнародні сертифікати зі знижкою 50% або безкоштовно!

5
Розташування та комфорт

Ми заходимося в історичному центрі Києва (м. Золоті Ворота), а курси англійської для дітей проходять у комфортних навчальних класах з ігровим куточком.

6
Іспити без стресу

Наші маленькі студенти складають свої перші міжнародні іспити з англійської прямо в нашому центрі, і не відчувають страху перед майбутніми, більш серйозними тестами.

7
Відпрацювання занять

У разі відсутності через хворобу або від’їзд усі наші дітки отримують можливість безкоштовно відпрацювати пропущені заняття з викладачем

8
Контроль успішності

Після кожного семестру батьки отримують звітність про результати тестування та успіхи дитини в навчанні

9
Міжнародні методики

Наші методики викладання англійської для дітей – сучасні та надійні

Викладачі Grade Education Center

У нашому центрі працюють тільки найкращі викладачі, чий професіоналізм підтверджується міжнародними сертифікатами та значним досвідом роботи.

Дітки завжди ходять на заняття до наших викладачів із величезним задоволенням та з нетерпінням чекають відвідування нашого центру!

Коли мова заходить про навчання англійської дітей, ми підходимо до вибору викладачів ще відповідальніше! Адже вони повинні не тільки ефективно викладати англійську дітям, а й вміти легко потоваришувати з ними, зацікавити новою мовою і надихнути навчальним процесом.

До речі, у Grade Education Center ми не тільки вчимо англійської дітей, а й навчаємо самих викладачів на офіційних курсах і видаємо дипломи та сертифікати від Кембриджського університету: CELTA, Delta, CELT-P, CELT-S і TKT YL.

Як записатися на курси англійської мови для дітей у Grade Education Center?

Перед укладанням договору та початком занять дітки проходять безкоштовний тест для визначення рівня англійської та зарахування до відповідної групи.

Щоб дізнатися про наш центр і курси більш детально або забронювати місце у групі, звертайтеся, будь ласка, до наших менеджерів:
Телефони
 • 044 580 11 00
 • 063 580 11 00
 • 098 580 11 00
 • 050 580 11 00
Ел. пошта

info@grade.ua

Курси англійської та міжнародні Кембриджські сертифікати

Навчання дітей англійській у нашому центрі організоване таким чином, що в кінці кожного курсу (рівня) складається Кембриджський іспит і видається сертифікат від University of Cambridge, який визнається в усьому світі: YLE Starters, Movers, Flyers, KET for Schools або PET for Schools.

Важливий факт про мовні іспити Cambridge English Qualifications:
 • 1
 • кожен курс англійської мови для дітей розроблений за рекомендаціями дитячого департаменту Cambridge Assessment English так, що абсолютно всі діти успішно складають ці іспити та отримують сертифікати.
 • 2
 • Більш того, самі іспити проходять одразу в нашому центрі – і дітки складають їх у тих же кімнатах, де проходить навчання.
 • 3
 • Таким чином, вони не відчувають зовсім ніякого стресу, отримують відмінний позитивний досвід і в майбутньому не відчувають страху перед більш серйозними тестами.

Завдяки нашим партнерським відносинам з Cambridge Assessment English, наші маленькі студенти складають Кембриджські іспити безкоштовно (у разі оплати всього курсу одразу) або зі знижкою 50% (при оплаті по семестрах) – і економлять від 700 до 1550 грн.

Англійська для дітей: програма та її вплив на успішність в школі

Протягом курсу діти отримують знання, які дозволяють їм відчувати себе впевненіше зі шкільною програмою. З нашим підходом діти вивчають набагато більше, ніж у загальноосвітній школі та навіть у школах із поглибленим вивченням мови.

Наприклад, програма школи з поглибленим вивченням англійської для 1-го класу вимагає від дітей знання чисел від 1 до 10, в той час як наші дітки можуть рахувати вже до 50; в школі вивчають тільки основні кольори, а наші дітки знають також назви різних відтінків.

Тут можна ознайомитися з тим, що зможуть робити ваші діти на кожному рівні (це усна частина іспитів):