Курси англійської мови онлайн

Grade Education Centre — це більше, ніж просто школа англійської. Ми — спільнота ентузіастів та професіоналів, яка прагне зробити навчання продуктивним і захопливим.

А також найбільший центр міжнародних іспитів з англійської мови та єдиний в Україні авторизований Платиновий центр Cambridge Assessment English, що пишається тисячами своїх випускників.

Почніть вчитися разом з Grade і переконайтеся, що курси англійської онлайн можуть бути цікавими та водночас ефективними!

Курси англійської мови онлайн - Grade Education Centre

Англійська для дорослих

Англійська для підлітків 13–17 років

Англійська для дітей 6–12 років

Вагаєтесь, який курс обрати?

Відкрийте для себе ідеальний курс англійської в нашій школі! Інтерактивне навчання, яке підійде саме вам, кваліфіковані викладачі, а ще гнучкий розклад.

Зробіть крок до опанування мови міжнародного спілкування сьогодні!

Вагаєтесь, який курс англійської обрати? - Grade.ua

Які переваги вивчення англійської онлайн в Grade?

У нашій школі англійської вас чекає понад 80 різноманітних програм для студентів будь-якого віку.

Незалежно від мети — вивчення лексики або граматики, підготовка до іспиту, чи подолання мовного бар’єра — ми знайдемо оптимальний курс, який допоможе вам ефективно розвинути свої здібності та отримати задоволення від навчання.

 • cambridge assessment english ліцензія UA007
 • cambridge assessment english ліцензія UA007

Ми прагнемо забезпечити для наших студентів результативне та комфортне дистанційне навчання, тому пропонуємо:

 • Гнучкий і зручний розклад
 • Невеликі групи по 8-10 студентів
 • Інтерактивні та захопливі заняття
 • Персонального менеджера
 • Професійних викладачів з міжнародними кваліфікаціями
 • Регулярне відстеження прогресу навчання
 • Комунікативну методику
 • Безплатні розмовні клуби
 • Особистий кабінет студента
 • Сертифікат про опанування рівня

Протестуйте свою англійську!

Перевірте свої знання з лексики, граматики та письма лише за 50 хвилин за допомогою зручного онлайн-тесту. Згодом наш менеджер зателефонує, щоб оцінити ваше розмовне володіння англійською та підібрати ідеальний курс!

Дізнатися рівень
Протестуйте свою англійську! - Grade.ua

Grade пропонує понад 80 навчальних програм для всіх вікових груп, включно з дітьми, підлітками та дорослими. Поза цим у нашій школі сформована багаторівнева система навчання, є безплатні англомовні клуби щотижня та відпрацювання пропущених занять. Для зручності домашні завдання, додаткові матеріали та фідбеки викладачів фіксуються в особистому кабінеті студента.

Також ми пишаємося статусом єдиного Платинового тест-центру Cambridge English в Україні та успіхами понад 5000 наших студентів, які лише за останній рік опанували англійську в нашому центрі.

Всі наші програми створено на основі CEFR, шкали рівнів знань мови, затверджену Радою Європи. Тож у Grade можна знайти курси для кожного: і для початківців на рівні A1 (Beginner), і для просунутих мовців з C2 (Proficiency). Адже немає меж досконалості!

Ви можете поліпшити свої загальні знання англійської або розвивати конкретні навички, як-от для роботи, іспитів або повсякденного спілкування. Для дітей і підлітків ми маємо спеціальні програми, які враховують їхній вік та рівень мови.

Авжеж! Це унікальна можливість переконатися, що наші методики навчання відповідають вашим цілям та потребам у вивченні англійської мови, не витрачаючи зайвих коштів.

Така опція можлива, якщо група, до якої ви хотіли б долучитися, вже розпочала навчання, а також там є вільні місця.

На наших онлайн-заняттях з англійської мови ви зможете тренувати всі навички: від speaking та writing до listening та reading.

Ми зосереджуємося на комунікативному підході, занурюючи вас у мовне середовище від самого старту, щоб ефективно долати мовні бар'єри.

Граматика представлена в контексті, що допомагає не тільки зрозуміти правила, а й застосувати їх у практиці. Також ми використовуємо різноманітні формати навчання — від групових дискусій до індивідуальних завдань, забезпечуючи вас усіма необхідними інструментами для омріяного прогресу.

А досягнення студентів відстежуються через регулярне тестування, що допомагає вам бачити власний розвиток і мотивує до подальших успіхів.

Для того, щоб забезпечити максимальну ефективність навчання, ми обмежили кількість студентів у групах до 8-10 осіб. Це створює ідеальні умови для комфортного та продуктивного навчання, де кожен студент отримує персоналізовану увагу та зворотний зв'язок від наших досвідчених викладачів.

Однак, у випадку, якщо група не підходить вам, наприклад, через рівень складності, графік занять чи інші фактори, наша команда завжди запропонує альтернативні варіанти, де є вільні місця.

Безперечно! У нашій школі англійської ви маєте можливість підготуватися до низки міжнародних іспитів з англійської мови. Зокрема:

А також до екзаменів для дітей і підлітків

 • A2 Key (KET) for Schools
 • B1 Preliminary (PET) for Schools
 • B2 First (FCE) for Schools
 • HМТ

Ми пропонуємо гнучку систему оплати, що дозволяє вам обирати між платіжками за кожен модуль окремо або одноразовою оплатою за весь курс з привабливою знижкою у 10%. А ось за умови ранньої оплати курсу ми надаємо ще більший бонус — до 25%.

Додаткові спеціальні пропозиції: якщо ви у нас вперше на курсі та приведете друга, — отримаєте 5% знижки, а також вивчаючи англійську з рідними, отримаєте бонус , що зробить ще більш доступним навчання для вашої родини.

Для вашої зручності, оплатити навчання можна готівкою, карткою, або через рахунок юридичної особи. І якщо з певних причин протягом перших 10 днів курсу ви вирішите, що навчання вам не підходить, ми гарантуємо повернення коштів з вирахуванням вартості пройдених занять. Також існує можливість заморозки залишку суми, якщо ваші обставини раптово змінились.

За кожним студентом в Grade закріплений персональний менеджер, який може не лише зорієнтувати у переліку навчальних програм, а й допоможе перевірити ваш поточний рівень знань та сформувати зручний розклад онлайн-навчання.

Якщо ви роздумуєте, чи варто починати вивчення англійської мови з нами — не соромтеся звернутися до наших менеджерів за відповідями на будь-які питання. Також ви можете залишити заявку через сайт або написати нам у соціальних мережах.

Не відкладайте свою англійську “на завтра”!😉

 • 15 років

  працюємо на освітньому ринку України

 • 200+

  підготовчих центрів у мережі

 • 100+

  партнерських центрів по всій Україні

 • 90+

  сертифікованих викладачів та тренерів

 • 80

  програм для різного віку та напрямів навчання

 • 5000+

  студентів закінчили наші курси в 2023 році

 • 150+

  викладачів щороку підвищують кваліфікацію з нами

 • 5000+

  іспитів Cambridge Assessment проводимо за рік

Як записатися?

 • 1

  Ознайомтеся з різноманіттям курсів

  У нас багато навчальних програм: від базових до поглиблених — обирайте саме той курс, що відповідає вашим потребам.

 • 2

  Визначте свій рівень мови

  Не впевнені у своєму поточному рівні англійської? Пройдіть наш безплатний онлайн-тест лише за 50 хвилин.

 • 3

  Дочекайтеся дзвінка менеджера

  Окрім перевірки лексики + граматики спеціаліст проаналізує ваш speaking та writing і запропонує найкращі варіанти курсів.

 • 4

  Оберіть групу та розклад

  Обирайте час занять, який відповідає вашому графіку та легко інтегруйте онлайн-курс англійської мови у своє життя!

 • 5

  Оплатіть курс та навчальні матеріали

  Після оплати ви отримаєте лист-підтвердження з квитанцією та всіма необхідними деталями курсу.

 • 6

  Розпочинайте навчання разом з Grade!

Англійська онлайн — відкрийте світ можливостей!

Заповніть форму зі своїми даними, і ми знайдемо ідеальний курс, який відповідатиме вашим потребам, рівню знань та легко адаптується у графік життя.

Не чекайте, розпочніть своє навчання сьогодні!

Англійська онлайн — відкрийте світ можливостей! - Grade.ua