Кембриджский экзамен A2 Key (KET), полное название которого Key English Test, показывает навыки владения английским языком на начальном уровне обучения и доказывает, что человек может использовать английский в простых бытовых ситуациях. A2 Key – это первый экзамен из Кембриджской серии, который является замечательным стартом для тех, кто только начал изучать английский язык. Он открывает возможности для дальнейшего изучения языка и подготовки для более высоких уровней Кембриджских экзаменов, таких как B1 Preliminary (PET) и B2 First (FCE).
Сертификат A2 Key (KET) показывает, что студент понимает и использует базовые фразы и выражения; понимает простой письменный язык; умеет представить себя, а также отвечать на вопросы про себя; общаться с англичанами на базовом уровне.
КЕТ тестирует все четыре навыка владения языком и состоит из трех разделов.
Общая длительность экзамена – примерно 2 часа (без учета перерывов), все три части кандидат сдает в один день, между разделами экзамена есть перерывы. A2 Key бывает в двух форматах: письменная версия и компьютерная версия. Компьютерная версия экзамена популярнее, поскольку кандидат получает результат намного быстрее.
Раздел первый (Paper 1) – Чтение и письмо (Reading and Writing). Состоит из 9 частей, в которых имеется 56 вопросов. У кандидата есть 1 час и 10 минут, чтобы выполнить все задания. В этом разделе тестируется понимание простой информации, такой как знаки, вывески, брошюры, простые газетные и журнальные статьи. Также кандидату нужно прочитать и заполнить пропуски в предложениях и написать краткое уведомление или записку.
Раздел второй (Paper 2) – Аудирование (Listening)
Состоит из 5 частей, которые вмещают 25 вопросов. Длительность аудирования – 30 минут. Кандидат слушает каждую запись дважды, а если он сдает письменную версию теста, после окончания аудирования у него есть 8 минут, чтобы перенести ответы на специальный бланк ответов. В этом разделе кандидаты слушают простые монологи или диалоги, которые базируются на аутентичных ситуациях и выполняют разные задания.
Раздел третий (Paper 3) – Разговорная часть (Speaking).
Разговорный раздел экзамена состоит из 2 частей и длится примерно 8–10 минут. В первом задании кандидат отвечает на вопросы про себя. Во втором кандидату нужно задавать и отвечать на вопросы, которые не касаются его личной жизни. Разговорная часть тестирует способность кандидата участвовать в простых разговорных ситуациях, а также отвечать на простые вопросы про себя. Тест представляет из себя разговор между экзаменатором и двумя кандидатами, иногда кандидатов может быть трое.
Каждый кандидат, который набрал больше 100 баллов, получает Кембриджский сертификат, который отображает его общий балл и уровень:
- от 100 до 119 баллов – сертификат A1;
- от 120 до 139 баллов – сертификат А2;
- от 140 и до 150 (максимальное количество) – сертификат В1.
Кембриджские сертификаты признаны во всем мире.
Комментарии
Кембриджськи іспити визнаються у всьому світові крім Новомосковскького району Дніпропетровської області.
В 2015-2016 році я, вчитель математики в малокомплектній школі села Андріївка Новомосковського района, маючи години англійської мови підготувала за своєю методикою, використовуючи аутентичні підручники учнів до КЕТ. До цього я підготавлювала учнів до виходу в очний тур всеукраїнської інтернет олімпіади з матиматики і райво на вухах стояло, щоб учні не поїхали до Одеси на очний тур… боялися, що як і в обласних змагань Евріка для математичних класів займуть не останні місця…
Райво погавило до січня. В січні райво спустило «мероприємства» до року англійської мови — несистемно, хаотичні заходи для галочки… Але в січні вчителі повинні були щось придумати самі… І я запропонувала провести КЕТ… Директор мені дозволила. Три урока ми займались КЕТ. І один з учнів мог отримали А1, якщо б складав комісії… Я вийшла на Level — UP у Дніпрі… Мені запропонували, якщо набереться 10 учнів, то вони приїдуть до Новомосковськаі проведуть Мосk test безкоштовно… В мене було п’ять учнів і я звернулась до райво…
Що почалось. Директорові поставили умову, якщо вона не зірве участь у іпитах, то залишить посаду… Кожного тижня я писала пояснення под різними звинуваченнями, Директор при дітях на мене орала «Змею подколодная», «Сволочь», «Гадина».. Коли учні розходилися по домівкам — вона вибачалась… Вчителі підключилися до того, щоб зірвати участь учнів ..Я вимушена була оплатити іспити ТКТ, так як мені пообіцяли більше не давати години англійської мови…
І все ж таки 2 учні пішли на іспит і отримали А2 ( 8 клас) і А1(7 клас)
Директора зняли з посади. І почався Ад для мене.
Учні, які не складали іспит з вересня мали намір підготуватися до КЕТ, а ті, що отримали сертифікати бажал готуватися до РЕТ.
Але колишня директор, вчитель російської мови і заврайво взялися до справи . З’явилась анонімка, в якої вчитель російської мови звинуватила мене…Зав райво Олена Щербакова та голова Новомосковького району Павло Селіхов приїхали до села, зібрали схід. Зачитали людям анонімку, заявили, що вони дуже люблять дітей села, як рідних, не хочуть закривати школу, але едина проблема — погана вчителька… її надо убрати зі школи, але вони не можуть… Людям пояснили, що кембриджськи іспити — це афера…
Нова директорка зрозуміла політику МОН і почала компанію травлі мене… Анонімкі шли одна за другою… Померла одна подружка вчительки російської мови — почекр анонімок змінився… Померла друга подружка — анонімкі перестали з’являтися…
На педрадах мені устраївали скандали і вимагали «убирайся в свой Кембридж». Нова директорка обіцяла, що якщо я буду навчати англійської, то «люди Вам хату підпалять»…
Те, що скрепи борються з англійською мовою під керівницвом ФСБ я зрозуміла, коли вчителька російської мови подзвонила до псіхлікарні і запросила приїхати до школи і …:»Заберите учительницу, она не адекватная, подлечите, проверьте может ли она работать в школе…» По законам Россії це можна було зробити…
В 2017 в село підтяглись боєвики ГУ на допомогу Вілкулу…В якості «нацистів», яких треба знищіти скрепи вказали на мене, дідуся учня, який заступився за мене і пенсіонера, який допоміг мені, зафільмовав нашу підготовку до Speaking. Вижила я одна, тому що вчасно побачила і спостереження за боєвиками з сторони якихось силовиків ( які їм не заважали вбивати, але фільмували все) і тому, що був опит протидії в Дніпрі ( в 2001 вішла на французьки конкурси з математики, часть з яких забрали в Вінніцю люди Порошенко, а часть заборонили. Порошенко у 2009 році заплатив хабаря в МОН і Чемпіонат математичних і логічних ігор присутній во всіх Україні крім Дніпропетровської області. І даже фільтри стояли у провацйдера, щоб на запит видало що нічого не має. Я вимушена була виїхати зДніпра, щоб зберегти собі життя)
В 2018 поїхала до глави Департамента наукі і освіти у Дніпрі, пану Полторацькому. Я попросила дати мені години в початкових класах, так як я склала ТКТ 1,2,3 modules та Young Learners. Пояснила, що у нас викладає вчитель сумісник раз на тиждень…
На словах він сказав так… По факту. Суміжник продовжив викладати раз на тиждень… Але райво і нове керівництво Новомосковського району мені організували… Вчитель початкових класів, чку за це потім зробили «зіркой НУШ» Ольща Ністратова організувала своїх батьків та людей, діти яких не навчалися в нашій школі. Спочатку вимагали мене вигнати з роботи, вимагали з мене щоб я добровільно звільнилась… Мені дорікають аферою, в яку я втягла батьків, з кембриджькими іспитамі. Мені заявляють, що я не ма право працювати у школі, тому що я закінчувала мехмат університета по спеціальності механіка, а аспірантура по спеціальності «Терія і історія педагогіки» не дає мені право викладати математику в сільській школі, тому, що там не написано «вчител математики». Це було впродовж тижня… Потім два дні тиши. Директор мене «заспокоює», що все закінчилося… Але мене попередили…. До школи приїздить інспектор Перещепинського РВД Селенко Альона Ігорівна. Дає батькам підпісати заяву за те, щоб мені заборонили працювати в школі… Люди підписали… але мати хлопця, якого я за 9 місяців безкоштовно підготувала до А2 по «благословінню» священника написала сама заяву, в якій вимагала убрати мене зі школи, тому що «вона нехтувала моїм сином і поверталася до нього спиною». Я дуже хочу, щоб люди, які мають багато підготовленних учнів до кембриджських іспитів пояснили Данильченко Наталлі Олексіївні, що неможливо вчителю, який перший раз готує учнів до КЕТ, не має досвіду і підготавлює учня — не може їм нехтувати( до речі, тожі у нас не булу інтернету, я іздила до Новомосковскька, в магазині мене приєднували до їх WI FI і слухала вебінари Нестоітер під магазином).
Від учнів мене звинувачувала племінниця директора Василівської школи ( як розумію, по тим розмовам, що чула, за доведення до самогубства вчителя обіцялм Васильївську школу зробити опорною)..
За те, що не звільнилася і не скоїла самогубство два роки поспіль мої навантаження було 14 і 15 годин… Зато сумісники мали і по 14 і по 13…а в 2022 сумісниці, яка викладала англійську в молодших класах дали 17 годин які вона вичитувала за 2 дні!
Весь тот Ад ( до речі 161 ст КЗ України яка відрізняється від аналогічної 282 россійської, в якої все, що робилося не злочин) привів ….
Коли я в 2011 прийшла працювати у цю школу, то мені охаректезували дітей, як «генетиески ущербные»… По знанням це виглядало так… Але вони добре виступали на тих олімпіадах і конкурсах, до яких не мали доступ алчні руки райво… Але зараз …Неможливо вчитися у вчителя, за яким тобі наказано слідкувати та записувати на уроках не скаже вона щось російською мовою… Не можна вчитася у вчителя, якого принижують, якого публічно ображають …
Мені дуже хочеться запитати міністра Лісового, а хто має право навчатися в Україні? Діти чиновників ?
Чому батьків сільських дітей шантажують закриттям маленької школи в селі ( наш рельєф робить опасним автобусні переїзди взимку), якщо діти будуть складати кембріджські іспити і брати участь в очному турі всеукраїнської інтернет олімпіади з математики?
Чому хлопець, який в 2015 мав змогу поїхати на очний тур в Одесу, а в 2016 отримав сертифікат А2 в 9 класі їздив замість уроків на спортивні змагання так, що алгебри і англійської в нього не було в жовтні і кватні зовсім, геометрія 1 година, а в інші місяці він відвідував ці педмети два — ри рази на місяц. Чи дивно, що він не склав ЗНО і залишив технікум? Яку зарплатню і премії отримали чиновники МОН, причетні до моєї травлі і які талановитим дітям зломали долю? До речі з 2016 року, коли мене райво годинами наказало за те, що я сама склала ТКТ ( band3) і підготувала учнів моя зарплатня не дозволяла мене прожити… Допомогала мені мати, а після її смерті я жила на спадщіну… В минулому році віушена була продати майно…
Може треба звернутися до інших країн, щоб вони врятували здібних двтей, яких так ненавидять чиновниці МОН, надали таким родинам політичний захіст?
Спасибо за ваш комментарий! После модерации мы опубликуем его на нашем сайте :)