Платиновий партнер Cambridge Assessment English

Ліцензія UA007

Ярославів Вал, 13/2-б
  Золоті Ворота
info@grade.ua
confirm

Дякуємо!

Наш менеджер звяжеться з вами.

callback-phone-icon

Зворотній дзвінок

  • Ім'я та прізвище
  • Телефон

Даю згоду на обробку моїх персональних даних з метою визначення рівня англійської мови та надання інших освітніх послуг

confirm

Дякуємо!

Наш менеджер звяжеться з вами.

Що потрібно знати про Кембриджський іспит A2 Key (KET)?

Что нужно знать про Кембриджский экзамен A2 Key (KET)?

Кембриджський іспит A2 Key (KET), повна назва якого Key English Test, показує навички володіння англійською мовою на початковому рівні навчання та доводить, що людина може використовувати англійську в простих буденних ситуаціях. A2 Key – це перший іспит із Кембриджської серії, який є чудовим стартом для тих, хто лише почав вивчати англійську мову. Він відкриває можливості для подальшого вивчення мови та підготовки до вищих рівнів Кембриджських іспитів, таких як B1 Preliminary (PET) та B2 First (FCE).

Сертифікат A2 Key (KET) показує, що студент розуміє та використовує базові фрази та вирази; розуміє просту письмову мову; уміє представити себе, а також відповідати на запитання про себе; спілкуватися з англійцями на базовому рівні.

КЕТ тестує всі чотири навички володіння мовою та складається з трьох розділів.

Загальна тривалість іспиту – приблизно 2 години (без врахування перерв), усі три частини кандидат складає в один день, між розділами іспиту є перерви. A2 Key буває у двох форматах: письмова версія та комп’ютерна версія. Комп’ютерна версія іспиту популярніша, оскільки кандидат отримує результат набагато швидше.

Розділ перший (Paper 1) – Читання та письмо (Reading and Writing). Складається з 9 частин, які містять 56 питань. У кандидата є 1 година та 10 хвилин, щоби виконати всі завдання. У цьому розділі тестується розуміння простої інформації, такої як знаки, вивіски, брошури, прості газетні та журнальні статті. Також кандидату потрібно прочитати та заповнити пропуски в реченнях і написати коротке повідомлення чи записку.

Что нужно знать про Кембриджский экзамен A2 Key (KET)?

Розділ другий (Paper 2) – Аудіювання (Listening)
Складається з 5 частин, які містять 25 запитань. Тривалість аудіювання – 30 хвилин. Кандидат слухає кожен запис двічі, а якщо він складає письмову версію тесту, після закінчення аудіювання в нього є 8 хвилин, щоби перенести відповіді на спеціальний бланк відповідей. У цьому розділі кандидати слухають прості монологи або діалоги, які ґрунтуються на автентичних ситуаціях та виконують різні завдання.

Розділ третій (Paper 3) – Розмовна частина (Speaking).

Розмовний розділ іспиту складається з 2 частин і триває приблизно 8–10 хвилин. У першому завданні кандидат відповідає на запитання про себе. У другому кандидату потрібно ставити та відповідати на питання, що не стосуються його особистого життя. Розмовна частина тестує здатність кандидата брати участь у простих розмовних ситуаціях, а також відповідати на прості питання про себе. Тест представляє собою розмову між екзаменатором та двома кандидатами, іноді кандидатів може бути троє.

Кожен кандидат, який набрав понад 100 балів, отримує Кембриджський сертифікат, що відображає його загальний бал та рівень:

  • від 100 до 119 балів – сертифікат A1;
  • від 120 до 139 балів – сертифікат А2;
  • від 140 і до 150(максимальна кількість) – сертифікат В1.

Кембриджські сертифікати визнаються в усьому світі.

5 (100%) 4 vote[s]