[a2_ket_banner]
Кембриджський іспит A2 Key (KET), повна назва якого Key English Test, показує навички володіння англійською мовою на початковому рівні навчання та доводить, що людина може використовувати англійську в простих буденних ситуаціях. A2 Key – це перший іспит із Кембриджської серії, який є чудовим стартом для тих, хто лише почав вивчати англійську мову. Він відкриває можливості для подальшого вивчення мови та підготовки до вищих рівнів Кембриджських іспитів, таких як B1 Preliminary (PET) та B2 First (FCE).
Сертифікат A2 Key (KET) показує, що студент розуміє та використовує базові фрази та вирази; розуміє просту письмову мову; уміє представити себе, а також відповідати на запитання про себе; спілкуватися з англійцями на базовому рівні.
КЕТ тестує всі чотири навички володіння мовою та складається з трьох розділів.
Загальна тривалість іспиту – приблизно 2 години (без врахування перерв), усі три частини кандидат складає в один день, між розділами іспиту є перерви. A2 Key буває у двох форматах: письмова версія та комп’ютерна версія. Комп’ютерна версія іспиту популярніша, оскільки кандидат отримує результат набагато швидше.
Розділ перший (Paper 1) – Читання та письмо (Reading and Writing). Складається з 9 частин, які містять 56 питань. У кандидата є 1 година та 10 хвилин, щоби виконати всі завдання. У цьому розділі тестується розуміння простої інформації, такої як знаки, вивіски, брошури, прості газетні та журнальні статті. Також кандидату потрібно прочитати та заповнити пропуски в реченнях і написати коротке повідомлення чи записку.
Розділ другий (Paper 2) – Аудіювання (Listening)
Складається з 5 частин, які містять 25 запитань. Тривалість аудіювання – 30 хвилин. Кандидат слухає кожен запис двічі, а якщо він складає письмову версію тесту, після закінчення аудіювання в нього є 8 хвилин, щоби перенести відповіді на спеціальний бланк відповідей. У цьому розділі кандидати слухають прості монологи або діалоги, які ґрунтуються на автентичних ситуаціях та виконують різні завдання.
Розділ третій (Paper 3) – Розмовна частина (Speaking).
Розмовний розділ іспиту складається з 2 частин і триває приблизно 8–10 хвилин. У першому завданні кандидат відповідає на запитання про себе. У другому кандидату потрібно ставити та відповідати на питання, що не стосуються його особистого життя. Розмовна частина тестує здатність кандидата брати участь у простих розмовних ситуаціях, а також відповідати на прості питання про себе. Тест представляє собою розмову між екзаменатором та двома кандидатами, іноді кандидатів може бути троє.
Кожен кандидат, який набрав понад 100 балів, отримує Кембриджський сертифікат, що відображає його загальний бал та рівень:
- від 100 до 119 балів – сертифікат A1;
- від 120 до 139 балів – сертифікат А2;
- від 140 і до 150(максимальна кількість) – сертифікат В1.
Кембриджські сертифікати визнаються в усьому світі.
Коментарі
Кембриджськи іспити визнаються у всьому світові крім Новомосковскького району Дніпропетровської області.
В 2015-2016 році я, вчитель математики в малокомплектній школі села Андріївка Новомосковського района, маючи години англійської мови підготувала за своєю методикою, використовуючи аутентичні підручники учнів до КЕТ. До цього я підготавлювала учнів до виходу в очний тур всеукраїнської інтернет олімпіади з матиматики і райво на вухах стояло, щоб учні не поїхали до Одеси на очний тур… боялися, що як і в обласних змагань Евріка для математичних класів займуть не останні місця…
Райво погавило до січня. В січні райво спустило “мероприємства” до року англійської мови – несистемно, хаотичні заходи для галочки… Але в січні вчителі повинні були щось придумати самі… І я запропонувала провести КЕТ… Директор мені дозволила. Три урока ми займались КЕТ. І один з учнів мог отримали А1, якщо б складав комісії… Я вийшла на Level – UP у Дніпрі… Мені запропонували, якщо набереться 10 учнів, то вони приїдуть до Новомосковськаі проведуть Мосk test безкоштовно… В мене було п’ять учнів і я звернулась до райво…
Що почалось. Директорові поставили умову, якщо вона не зірве участь у іпитах, то залишить посаду… Кожного тижня я писала пояснення под різними звинуваченнями, Директор при дітях на мене орала “Змею подколодная”, “Сволочь”, “Гадина”.. Коли учні розходилися по домівкам – вона вибачалась… Вчителі підключилися до того, щоб зірвати участь учнів ..Я вимушена була оплатити іспити ТКТ, так як мені пообіцяли більше не давати години англійської мови…
І все ж таки 2 учні пішли на іспит і отримали А2 ( 8 клас) і А1(7 клас)
Директора зняли з посади. І почався Ад для мене.
Учні, які не складали іспит з вересня мали намір підготуватися до КЕТ, а ті, що отримали сертифікати бажал готуватися до РЕТ.
Але колишня директор, вчитель російської мови і заврайво взялися до справи . З’явилась анонімка, в якої вчитель російської мови звинуватила мене…Зав райво Олена Щербакова та голова Новомосковького району Павло Селіхов приїхали до села, зібрали схід. Зачитали людям анонімку, заявили, що вони дуже люблять дітей села, як рідних, не хочуть закривати школу, але едина проблема – погана вчителька… її надо убрати зі школи, але вони не можуть… Людям пояснили, що кембриджськи іспити – це афера…
Нова директорка зрозуміла політику МОН і почала компанію травлі мене… Анонімкі шли одна за другою… Померла одна подружка вчительки російської мови – почекр анонімок змінився… Померла друга подружка – анонімкі перестали з’являтися…
На педрадах мені устраївали скандали і вимагали “убирайся в свой Кембридж”. Нова директорка обіцяла, що якщо я буду навчати англійської, то “люди Вам хату підпалять”…
Те, що скрепи борються з англійською мовою під керівницвом ФСБ я зрозуміла, коли вчителька російської мови подзвонила до псіхлікарні і запросила приїхати до школи і …:”Заберите учительницу, она не адекватная, подлечите, проверьте может ли она работать в школе…” По законам Россії це можна було зробити…
В 2017 в село підтяглись боєвики ГУ на допомогу Вілкулу…В якості “нацистів”, яких треба знищіти скрепи вказали на мене, дідуся учня, який заступився за мене і пенсіонера, який допоміг мені, зафільмовав нашу підготовку до Speaking. Вижила я одна, тому що вчасно побачила і спостереження за боєвиками з сторони якихось силовиків ( які їм не заважали вбивати, але фільмували все) і тому, що був опит протидії в Дніпрі ( в 2001 вішла на французьки конкурси з математики, часть з яких забрали в Вінніцю люди Порошенко, а часть заборонили. Порошенко у 2009 році заплатив хабаря в МОН і Чемпіонат математичних і логічних ігор присутній во всіх Україні крім Дніпропетровської області. І даже фільтри стояли у провацйдера, щоб на запит видало що нічого не має. Я вимушена була виїхати зДніпра, щоб зберегти собі життя)
В 2018 поїхала до глави Департамента наукі і освіти у Дніпрі, пану Полторацькому. Я попросила дати мені години в початкових класах, так як я склала ТКТ 1,2,3 modules та Young Learners. Пояснила, що у нас викладає вчитель сумісник раз на тиждень…
На словах він сказав так… По факту. Суміжник продовжив викладати раз на тиждень… Але райво і нове керівництво Новомосковського району мені організували… Вчитель початкових класів, чку за це потім зробили “зіркой НУШ” Ольща Ністратова організувала своїх батьків та людей, діти яких не навчалися в нашій школі. Спочатку вимагали мене вигнати з роботи, вимагали з мене щоб я добровільно звільнилась… Мені дорікають аферою, в яку я втягла батьків, з кембриджькими іспитамі. Мені заявляють, що я не ма право працювати у школі, тому що я закінчувала мехмат університета по спеціальності механіка, а аспірантура по спеціальності “Терія і історія педагогіки” не дає мені право викладати математику в сільській школі, тому, що там не написано “вчител математики”. Це було впродовж тижня… Потім два дні тиши. Директор мене “заспокоює”, що все закінчилося… Але мене попередили…. До школи приїздить інспектор Перещепинського РВД Селенко Альона Ігорівна. Дає батькам підпісати заяву за те, щоб мені заборонили працювати в школі… Люди підписали… але мати хлопця, якого я за 9 місяців безкоштовно підготувала до А2 по “благословінню” священника написала сама заяву, в якій вимагала убрати мене зі школи, тому що “вона нехтувала моїм сином і поверталася до нього спиною”. Я дуже хочу, щоб люди, які мають багато підготовленних учнів до кембриджських іспитів пояснили Данильченко Наталлі Олексіївні, що неможливо вчителю, який перший раз готує учнів до КЕТ, не має досвіду і підготавлює учня – не може їм нехтувати( до речі, тожі у нас не булу інтернету, я іздила до Новомосковскька, в магазині мене приєднували до їх WI FI і слухала вебінари Нестоітер під магазином).
Від учнів мене звинувачувала племінниця директора Василівської школи ( як розумію, по тим розмовам, що чула, за доведення до самогубства вчителя обіцялм Васильївську школу зробити опорною)..
За те, що не звільнилася і не скоїла самогубство два роки поспіль мої навантаження було 14 і 15 годин… Зато сумісники мали і по 14 і по 13…а в 2022 сумісниці, яка викладала англійську в молодших класах дали 17 годин які вона вичитувала за 2 дні!
Весь тот Ад ( до речі 161 ст КЗ України яка відрізняється від аналогічної 282 россійської, в якої все, що робилося не злочин) привів ….
Коли я в 2011 прийшла працювати у цю школу, то мені охаректезували дітей, як “генетиески ущербные”… По знанням це виглядало так… Але вони добре виступали на тих олімпіадах і конкурсах, до яких не мали доступ алчні руки райво… Але зараз …Неможливо вчитися у вчителя, за яким тобі наказано слідкувати та записувати на уроках не скаже вона щось російською мовою… Не можна вчитася у вчителя, якого принижують, якого публічно ображають …
Мені дуже хочеться запитати міністра Лісового, а хто має право навчатися в Україні? Діти чиновників ?
Чому батьків сільських дітей шантажують закриттям маленької школи в селі ( наш рельєф робить опасним автобусні переїзди взимку), якщо діти будуть складати кембріджські іспити і брати участь в очному турі всеукраїнської інтернет олімпіади з математики?
Чому хлопець, який в 2015 мав змогу поїхати на очний тур в Одесу, а в 2016 отримав сертифікат А2 в 9 класі їздив замість уроків на спортивні змагання так, що алгебри і англійської в нього не було в жовтні і кватні зовсім, геометрія 1 година, а в інші місяці він відвідував ці педмети два – ри рази на місяц. Чи дивно, що він не склав ЗНО і залишив технікум? Яку зарплатню і премії отримали чиновники МОН, причетні до моєї травлі і які талановитим дітям зломали долю? До речі з 2016 року, коли мене райво годинами наказало за те, що я сама склала ТКТ ( band3) і підготувала учнів моя зарплатня не дозволяла мене прожити… Допомогала мені мати, а після її смерті я жила на спадщіну… В минулому році віушена була продати майно…
Може треба звернутися до інших країн, щоб вони врятували здібних двтей, яких так ненавидять чиновниці МОН, надали таким родинам політичний захіст?
Дякуємо за ваш коментар! Після модерації ми опублікуємо його на нашому сайті :)