ЗМІ про нас

 • 2.12.2021

Маю мету, не бачу перешкод: навіщо складати міжнародні тести з англійської

Володіти англійською у сучасному світі – надважлива навичка. та часом недостатньо бути впевненим, що добре знаєш мову. Для роботи, навчання та переїзду в іншу країну потрібно отримати офіційне підтвердження – сертифікат міжнародного зразка. Для цього існують спеціальні тести, підготовкою та прийняттям яких займається київський Grade education centre.

 • 15.06.2021

Партнер Peremoga Grade Education Centre

Сьогодні розповідаємо про наших англомовних партнерів: одну з найпотужніших шкіл англійської в Україні, Перший Кембриджський освітній центр, а також найбільший платиновий екзаменаційний центр Грейд.

 • 24.11.2021

З чого почати підготовку до ЗНО-2022 з англійської мови? Поради та лайфхаки

Для випускників 9-х та 11-х класів вирішальним етапом є саме складання іспитів ЗНО. Адже від їх результатів залежатиме подальша вступна кампанія до ВНЗ. Шанс лише один. Тому варто почати готуватися заздалегідь.

 • 20.10.2021

На вищому рівні: Марина Гордієнко про створення Центру міжнародних іспитів з англійської мови «Grade»

Вивчити англійську один раз і назавжди неможливо, вважає Марина Гордієнко, засновниця Школи англійської мови Grade Education Centre. У Центрі допомогають якісно підготуватися до складання іспитів на міжнародні сертифікати, підвищити кваліфікацію в якості викладача англійської, засвоїти "галузеву" мову: наприклад, для бізнесу чи навчання за кордоном.

 • 07.10.2021

Ключ до будь-якої професії: як знання англійської розширює кар’єрні горизонти

Героїня нашого матеріалу Анастасія спробувала себе у різних сферах та на різних посадах, але основним каталізатором розвитку її кар’єри стало володіння англійською мовою.

 • 04.10.2021

9 абсурдних ідей про вивчення англійської дітьми

Коли довгий час працюєш викладачем англійської, помічаєш, що деякі помилкові судження звучать з вуст батьків особливо часто. У цьому немає їхньої вини: ми не зобов'язані бути фахівцями з геть усього. Але, безумовно, краще заздалегідь позбутися завищених очікувань та помилкових суджень, перш ніж вони призведуть до розчарування чи інших неприємностей.

 • 03.09.2021

Англійська для IT. Чи міжнародні іспити — обов’язкові?

Я, Ольга Файзуліна, керівниця екзаменаційного департаменту іспитів Cambridge Assessment English в освітньому центрі Grade Education Centre, пропоную розібратися, як саме можуть стати в пригоді міжнародні іспити фахівцям сфери IT.

 • 07.06.2021

І нащо мені та англійська? Розбираємося, чи варто вам починати/продовжувати вивчення іноземної

Заняття з англійської сприймаються багатьма як приємний спосіб проведення дозвілля, який можна відкласти на невизначений термін, бо знадобиться чи ні — неясно. Так може, взагалі не вивчати той ленгвідж? Чи він все-таки важливий для кар’єри?

 • 21.07.2021

Як працює Instagram. У компанії вперше розповіли про правила ранжування

Друга за популярністю соцмережа в світі вже давно цікавить бізнес. Але чи всі розуміють закони, за якими вона працює? Як пост потрапляє до стрічки та отримує велике охоплення? Компанія вперше вирішила розповісти про це у своєму блозі. Уважно вивчила правила ранжування Instagram, щоби поділитися з вами.

 • 06.05.2021

Створюємо резюме англійською: базова структура та важливі нюанси

Створити резюме правильно не так уже й легко, завдання ускладнюється, якщо потрібно писати англійською, а англійська не ваша рідна мова.

 • 29.04.2021

Англійська для малюків: чи потрібно починати вчити мову в ранньому віці?

Серед батьків розповсюджена думка: якщо ви хотіли би, щоби ваша дитина вивчила англійську дійсно добре та говорила на рівні носіїв, мову потрібно починати вчити якомога раніше, з пелюшок. А якщо цей час пропустити – то надолужити все буде вкрай важко, якщо взагалі можливо. Але чи правда це? Чи це чергове залякування відповідальних батьків? Давайте розбиратися.

 • 12.04.2021

Як вивчити англійську самостійно: tricks and tips

Ми створили добірку порад і лайфхаків для самостійного вивчення англійської, яка, маємо сподівання, допоможе вам швидше вивчити мову. І оскільки цей процес дуже індивідуальний, кожен може обрати потрібний підхід.

 • 09.04.2021

Чи потрібен native speaker для навчання дітей англійської?

Як ви вважаєте, чи може дитина успішно вивчити англійську з викладачем, для якого це не рідна мова? Або, все ж, щоби вільно розмовляти англійською в майбутньому, дитині потрібно з самого дитинства займатися з носієм? Давайте розберемося.

 • 05.04.2021

Читати в оригіналі – чи дійсно це найкращий спосіб вивчити іноземну мову?

Ми вирішили запитати про це у професіоналів – викладачок освітнього центру «Grade» Ілони Повх, Альони Філіпенко та Олесі Турчак і викладачки й академічної директорки центру Олени Бочкарьової.

 • 31.03.2021

I don't kiss and tell: англійська для побачень

Найголовніші фрази англійською, які треба знати, щоби познайомитися, запросити на побачення, погодитися чи відмовитися, а також робити компліменти. Усе, що варто знати англійською для успішних побачень.

 • 26.03.2021

З якого віку краще вчити англійську?

Ми постійно чуємо про те, що починати вчити мови потрібно з якнайменшого віку. Чим раніше – тим краще. Як зрозуміти, коли приходить саправді оптимальний час, щоби почати ефективно засвоювати англійську? Що краще всього працює і в якому віці?

 • 19.03.2021

Як новинна стрічка Facebook передбачає те, що ви хочете побачити?

Grade.ua допоміг розібратися з тим, як влаштований алгоритм видачі новин у Facebook.

 • 19.03.2021

Переговори англійською: 18 корисних фраз і висловів

У цій статті ми розповідаємо про корисні фрази, стійкі вислови та ідіоми, що мають стосунок до сфери переговорів.

 • 24.02.2021

Реклама на Amazon: 12 способів збільшити продаж

Покупців, які починають пошук потрібного товару з Amazon, вдвічі більше, ніж тих, хто гуглить. Тому цей майданчик гріх не використовувати для просування. Як це робити, розповість Віра Новікова — маркетолог Першого Кембриджського освітнього центру та Grade Education Centre. Вона проаналізувала іноземну статтю та адаптувала її в огляд для читачів блогу Ringostat.

 • 20.02.2021

Англійська в IT: найрозповсюджені помилки в спілкуванні

У цій статті ми зібрали типові помилки, яких припускаються в англійській розробники ПЗ, дизайнери та представники інших напрямів IT.

 • 16.02.2021

Як пройти співбесіду англійською?

Довгоочікувана співбесіда з міжнародною компанією призначена. Як до неї підготуватися та що варто враховувати під час підготовки?

 • 25.11.2020

25 відмінностей Google Analytics 4 і Universal Analytics

Віра Новікова, маркетолог Першого Кембриджського центру та Grade Education Centre, проаналізувала статтю-порівнянняGoogle Analytics 4 і Universal Analytics, і адаптувала її в огляд.

 • 29.10.2020

Переговори: як досягти бажаного результату?

Необхідно підписати важливий контракт з бізнес-партнером? Потрібно провести переговори з іноземним клієнтом? З чого почати, а головне — як отримати бажаний результат та максимальну вигоду?

 • 20 грудня 2019

Найкращі курси з англійської мови для дітей у Києві

KidsVisitor представляє добірку кращих мовних курсів в Києві для дітей. Основні критерії оцінки - методи навчання, ефективність і результативність, відгуки учнів і їх батьків.

 • 1 листопада

Помилка - це те, що треба!

Що розповів про підход до навчання Pronunciation Guru Едріен Андерхілл під час першої конференції, влаштованої Grade: 21 lessons for the 21st century.

 • 21 жовтня 2019

Що читають викладачі англійської та гуру правильної вимови

Напередодні найбільшої події для викладачів англійської мови цієї осені, конференції 21 lessons for the 21st century, яку організовують наші друзі з освітнього центру Grade, ми розпитали спікерів про книги, які вони люблять читати повсякдень, допомогли їм підготуватися до виступів та майстерок, та навіть ті, які змінили їхнє життя!

 • 07 жовтня 2019

ТОП-10 Global Teacher Prize Ukraine отримають призи від Grade Education Centre

Усі десять найкращих вчителів України за версією Global Teacher Prize Ukraine 2019 зможуть безкоштовно скласти міжнародні іспити з англійської мови. Спеціальний приз підготував Grade Education Centre.

 • 20 вересня 2019

Як перевірити та оцінити знання учнів на уроках англійської?

Окрім традиційних тестів, є ще інші види оцінювання, які спонукають учнів активно брати участь у навчанні. Вони допомагають дітям визначити, що вони засвоїли, а що ні, і які міри потрібно для цього вжити. Отже, як змусити дітей оцінювати власний прогрес?

 • 2019

Grade Education Centre

Grade Education Centre - центр міжнародних іспитів з англійської мови, який займає 80% ринку всіх іспитів по Cambridge English в Україні. Єдиний офіційний платиновий партнер Cambridge Assessment English в Україні.

 • 12 квітня 2019

Книги англійською, які легко та цікаво читати

Коли починаєш вчити англійську мову, замислюєшся, як же робити це ефективніше, і як вивчити величезну кількість слів, щоби вільно спілкуватися англійською? Деякі люди вішають на холодильник стікери та віддають тони грошей розробникам додатків для запам’ятовування слів. Безперечно, це – корисна практика. Але також важливо розуміти, як будується мова та як правильно використовувати всі ці слова, які ви так старанно зазубрювали.

 • 24 квітня 2019

Як пройти співбесіду англійською: 7 ключових пунктів

Природнє хвилювання перед інтерв'ю, знайоме майже кожному, хто коли-небудь шукав роботу, може посилитися, якщо вам потрібно пройти співбесіду англійською. Адже перевірятимуть не лише ваші професійні та особисті якості, а й мовні знання.

 • 24 квітня 2019

Читаємо англійською з дитиною: цікаві вправи для спільного читання

Чи потрібно читати з дитиною англійською мовою? Як читати? Що читати? Як часто? Чи потрібно читати вголос? Чи перекладати прочитане? Що робити із незнайомими словами? Чи переказувати тексти? Від такої кількості питань у батьків-ентузіастів починається паніка.

 • 02 травня 2019

Як це – пропрацювати 10 років на одному місці?

Якщо раніше вважалося нормою пропрацювати в компанії мінімум 3 роки, то сьогодні цей період значно скоротився. Якщо компанія не може забезпечити сталий розвиток і нові кар'єрні можливості – співробітники йдуть. Але герой цього інтерв'ю не змінює місце роботи вже 10 років. Що мотивує його залишатися в компанії та як виглядає його кар'єрний шлях?

 • 03 травня 2019

ТОП-5 Музичних Фестивалів Європи + Англійський Фестивальний Словник

Літо – це сонце, море, відпустка, свобода та улюблені подорожі! Усім, хто обожнює музику, обов'язково потрібно хоча б раз побувати на одному з кращих європейських фестивалів. Звичайно, їх набагато більше п'яти, але ми вибрали найкращі серед тих, куди ще можна купити квитки – і ділимося з вами всіма подробицями.

 • 07 травня 2019

Читаємо англійською! ТОП-20 книг для початківців: рівні A1-A2

Щоб читати англійською, зовсім не обов'язково знати мову досконало. Найлегші книги цілком під силу навіть студентам початківцям. Сьогодні в нашій добірці – 20 кращих книг англійською для початківців, які можна купити на Yakaboo.

 • 23 травня 2019

Книги англійською мовою для рівнів B2/C1

Маючи мету, бажання та чітку внутрішню мотивацію, будь-яку іноземну мову можна засвоїти за пару років. Однак щоби дійсно зрозуміти мову з усіма її постійними змінами, лексичними та граматичними хитрощами, усталеними фразами, за якими стоять історичні та культурні особливості, може не вистачити й життя. Але спробувати варто!

 • 2019

To teach or not to teach: Що потрібно сучасним підліткам на уроках англійської

«Я все ще пам’ятаю наші уроки англійської в середній школі, десь у сьомому чи восьмому класі. Щоразу наш учитель галантно заходив у клас і подавав те саме вишукане меню: зубріння міксу зовсім не пов’язаних між собою слів, гори ксерокопій із граматичними вправами, диктанти, а на десерт — заучування текстів та діалогів на пам’ять. Щоразу він, наче мантру, промовляв: «Повторення — мати навчання». І ми повторювали, повторювали й повторювали…» Впізнаєте себе? А може, ви — той самий учитель? Тоді є проблемка — це було 20 років тому! Двадцять, Карл!

 • 04 червня 2019

Читаємо англійською! ТОП-15 книг середнього рівня підготовки: B1-B1 +

Ви знали, що коли ми читаємо англійською, ми непомітно для себе розширюємо словниковий запас, покращуємо навички письма, знання граматики, руйнуємо мовний бар'єр і підвищуємо впевненість в собі? Адже далеко не кожному під силу просто так взяти і прочитати цілу книгу англійською!

 • 20 червня 2019

Викладач англійської мови: про вимоги та перспективи професії

Як влаштуватися викладачем англійської та куди рости далі? Законспектували для вас вебінар академічного директора Grade Education Centre Олени Бочкарьової про особливості та перспективи цієї професії.

 • 24 червня 2019

Чому корисно читати книги в оригіналі + 5 книг англійською про роботу мозку

Коли ми читаємо англійською, ми розширюємо словниковий запас, автоматично вдосконалюємо знання граматики, навички письма та вживання англійської мови. Занурюємося в культуру англомовних країн, розвиваємо мотивацію та підвищуємо впевненість у собі. Суцільна користь!

 • 24 червня 2019

Email-маркетинг з нуля через SendPulse

Що робити, якщо збирається база email-клієнтів, але робота з ними не ведеться? Як безболісно почати, нічого не зіпсувати та конвертувати старих клієнтів у тих, що повертаються? Кейс самостійного запуску email-маркетингу від Grade Education Centre та Першого Кембриджського освітнього центру.

 • 9 липня 2019

Усе, що потрібно знати про Кембриджські іспити з англійської

Серед безлічі мовних іспитів важливо вибрати той, що підходить саме вам. Якщо ви замислювалися про навчання за кордоном або роботу в іноземній компанії, ви, напевне, чули про такі тести, як TOEFL або IELTS, і, швидше за все, вам знайомі назви FCE, PET, KET та багато інших. Але що стоїть за цими літерами? Який з цих іспитів обрати?

 • 16 липня 2019

Як самостійно підготуватися до IELTS: поради, підручники, інтерактивні тести і вправи

Плануєте вчитися в англомовній країні, працювати в міжнародній компанії або емігрувати в краще життя? Або, може, хочете підтвердити свої знання англійської на світовому рівні? Для всіх цих цілей чудово підійде один із головних міжнародних іспитів з англійської – IELTS.

 • 2018

5 порад для успішного складання аудіювання на ЗНО-2019

Аудіювання – найновіша частина ЗНО-2019: уперше воно було введене у 2018 році та викликало чимало труднощів у тих, хто складав тест. Ми вирішили спитати поради для успішного його подолання у викладачів Першого Кембриджського освітнього центру, Мар’яни Кучеренко та Олени Української. Вони розповіли головні правила, яких потрібно притримуватися, щоб отримати максимально велику кількість балів із цієї частини іспиту.

 • 08 лютого 2019

Як і де отримати «паспорт викладача англійської мови»?

Постійне підвищення кваліфікації – вимога міністерства, часу чи запорука компетентності вчителя?

 • 2018

8 порад, як легко запам'ятовувати нові слова

Вас лякає необхідність поповнення словникового запасу, тому що ви уявляєте це виключно як заучування напам'ять? На щастя, це далеко не так. І при вивченні нової мови, і при роботі над поточними знаннями, завжди можна знайти безліч інструментів, які допоможуть дійсно засвоювати, а не просто заучувати нові слова. З чого ж почати?

 • 05 січня

7 питань про вивчення ділової англійської мови

Дарина Луговська, викладач Першого Кембриджського освітнього центру, про секрети вивчення ділової англійської мови.

 • 4 червня

Стартує СLIL — заняття з географії, хімії, біології та фізики англійською мовою

Бажаєте, щоби дитина за літо не забула шкільну програму та підтягнула англійську? У нас є вдалий спосіб. Інтенсивний курс СLIL – це заняття з географії, хімії, біології та фізики англійською мовою. В одному класі й мовний клуб, і наукова лабораторія. Курс призначений для дітей 12–15 років.

 • 22 серпня

Enguide Inside: пробний урок в Першому Кембриджському освітньому центрі

В Enguide ми допомагаємо вибрати курси англійської для дорослих і дітей, і щоб ви не помилилися з вибором, ми вирішили перевіряти школи зсередини. Запускаємо нову рубрику «Enguide Inside», в якій наші колеги самі навідуються на пробні уроки в школу.

 • 24 серпня

Англійська на курсах: навіщо, як краще, як гірше

Все те, що звичайні люди планують почати з понеділка, охочі вивчати англійську – з вересня. Маса груп стартує на початку навчального року, і у вас є чудовий шанс встигнути за вітром. Розповімо на досвіді інших студентів, чого очікувати від курсів англійської та як вписати вивчення іноземної в свій і без того щільний графік. Навіщо потрібен курс, як прискорити прогрес і як не зіпсувати. Своїми думками поділилися студенти Першого Кембриджського освітнього центру.

 • 4 сентября

Вибір на користь підлітка: авторські курси Cambridge англійської

Розповідаємо, що робити, якщо вересень застав вас зненацька, і ви опинилися в числі тих батьків, які ще не спланували позакласні активності для дитини-підлітка. Зараз перед вами 2 шляхи: перший – обрати загальний мовний курс із навантаженням тричі на тиждень, а другий – заняти дитину по суботам із ухилом у Life Skills. Чим відрізняються підходи – пояснюємо в цій статті.

 • 29 жовтня

Катерина Проценко: “Для вчителя CELTA — це паспорт”

Суть міжнародних сертифікацій для вчителів CELTA, Delta, CELT-P і CELT-S пояснює Катерина Проценко, Director of Teacher Training у Grade Education Centre.

 • 25 січня 2019

Як співробітники Mapbox, Gameloft, Serpstat і SendPulse вчили і вивчили англійську

Про важливість англійської мови сказано вже багато, але цікавіше дізнатися, хто як вчив, а головне – вивчив англійську.

 • 18 січня 2019

Як безкоштовно вивчити англійську

Без англійської мови сьогодні непросто знайти хорошу роботу, причому не тільки в престижній IT-галузі або в міжнародних компаніях. Майже в кожній вакансії з гідною оплатою серед вимог ви обов'язково зустрінете знання англійської як мінімум на середньому рівні.

 • 18 грудня 2018

10 YouTube-каналів для айтішників, щоби «прокачати» свою англійську

Знанням англійської вже давно не здивувати. Це як хороші манери, як випивати два літри води в день, як схід сонця на сході. У хорошого айтішника навіть не стоїть питання, навіщо йому потрібна англійська: робота сама диктує свої вимоги.

 • 2018

Усе, що вас хвилює в ЗНО з англійської

Чимало випускників шкіл складає для вступу (та в якості ДПА) ЗНО з англійської, тому для багатьох важливо скласти цей іспит якнайкраще. Але ж це зовсім нелегко: виникає дуже багато питань щодо того, як успішно виконати всі завдання, а здебільшого ці питання навіть нікому поставити. Ми попросили відповісти на ті, хвилюють абітурієнтів та їхніх батьків найчастіше, викладачку англійської мови в Першому Кембриджському освітньому центрі, Мар’яну Кучеренко. І вона це люб’язно зробила. З питаннями та отриманими відповідями ми і пропонуємо вам ознайомитися.

 • 2018

Як навчити дитину не боятися іспитів? Поради педагогів Центру міжнародних іспитів і рекомендації дитячого психолога

З іспитами діти часто стикаються вже при прийомі в школу. Важливо знати: згідно з новим законом «Про освіту», відбір дітей у 1 клас заборонений за будь-якими критеріями, окрім місця проживання. Перевірка знань з математики, навичок з читання та письма, а також знань іноземної мови заборонена.

 • 10 травня 2018

10 лайфхаків, як прокачати англійську перед подорожжю

Є маса речей, які в подорожі можуть піти не так. Наша мета - зробити так, щоб англійська не була однією з них.

 • 2018

No stress English: 5 лайфхаків для вивчення мови

Вивчаючи іноземну мову, діти змушені засвоювати великі обсяги інформації, складати іспити, запам'ятовувати та застосовувати правила, а також постійно повторювати пройдений матеріал. Здавалося б, стресів не уникнути, проте є методики викладання і лайфхаки з вивчення англійської, які допомагають малюкам і підліткам з легкістю справлятися і з тестами, і з новими словами.

 • 15 травня

Вчимося качати англійську, як прес: 5 правил

Англійська - це теж м'яз. І якщо хочете побачити «кубики», доведеться неабияк напружитися. Разом з викладачами First Cambridge Education Centre вирішили поцупити вас за ногу з дивана та відправити попітніти над граматикою. Як не крути, а вчити мову можна тільки зі спортивною дисципліною. Перед вами 5 принципів такого підходу.

 • 25 квітня

Особистий досвід: як кияни планують вчити англійську

Запустити процес вивчення мови не так просто. Кожен хоч раз пробував і або йому вдавалося, або опускав руки. Одним ранком ми вирішили розпитати киян про їхній досвід та зарядилися загальним оптимізмом.

 • 10 квітня

Як прискорити прогрес в англійському: поради для кожного рівня

У якийсь момент нас просто завалили порадами, як поліпшити мову: записуйся в Спікінг-клуби, читай-слухай, їдь за кордон, вивчи 10000 слів. Ніби чим більше себе навантажити, тим вище стрибне рівень. Але ні. Чому підхід більше-краще не працює, обговорили з викладачами Першого Кембриджського освітнього центру. І підібрали вправи, які дійсно варто ввести в свій англійський раціон.

 • 26 березня

Підготовка до IELTS і TOEFL: що різного в схожих іспитах

2080 рік. Світ освоїв синхронний переклад – ви одягаєте окуляри, заводите розмову з іноземцем, субтитри рухомим рядком транслюються на лінзи. Вже не потрібно вчити мови, щоби вступити вчитися в Канаду. А ваша бабуся розповідає, що раніше все було інакше – потрібно було складати IELTS чи TOEFL. «Синочку, – починає вона, – ми зубрили англійську, як могли ...»

 • 13 березня

Шпаргалка для безстрокових Cambridge Exams (FCE, CAE, CPE): поради студентів і викладачів

Оскільки вже всі вимагають володіння англійською вище середнього – ми вирішили розповісти, як отримати безстроковий міжнародний сертифікат Cambridge English (FCE, CAE, CPE) і підтвердити рівень. Чого очікувати від іспитів і як до них готуватись? Відповідають студенти, які склали тести, і викладачі, які до них готують.

 • 5 березня

Які двері відкривають сертифікати англійської: вибираємо іспит

Ти пишеш centre або center? Colour або color? Збираєшся вчитися/працювати в Європі або летіти за океан? А може, ти хочеш скласти іспит з англійської для себе, щоби нарешті визначитися з рівнем? Давай спробуємо зрозуміти, який міжнародний іспит з англійської тобі підійде.

 • 21 березня 2018

Як підготуватися до тесту з англійської

Складання тестів – справа не з легких, особливо коли не дуже добре знаєш, як краще та ефективніше мобілізувати та поліпшити власні знання з англійської. Разом із центром міжнародних іспитів з англійської мови Grade Education Centre ми підготували для тебе список порад, які допоможуть досягти позитивного результату й зберегти цінні нервові клітини.

 • 14 березня 2018

10 підказок, як правильно обрати мовні курси

Працівники відомих мовних курсів не завжди уважні до своїх учнів, а native speakers у складі викладачів інколи навіть не вміють викладати. Ми підготували прості поради, які допоможуть тобі знайти якісний освітній продукт.

 • 24 квітня 2018

Siri VS ваша англійська вимова – хто кого?

Зазвичай, поки не доходить до необхідності справити враження на англомовних друзів або колег по роботі, ми не особливо звертаємо увагу на свою вимову англійською. Наші колеги та викладачі англійської й так нас розуміють. А друзі з інших країн, де англійська не є рідною, як і ми, розмовляють з акцентом.

 • 2018

Англійська для імміграції в англомовні країни

Для імміграції в США, Великобританію, Канаду або Австралію часто потрібно скласти мовний тест і отримати міжнародний сертифікат: IELTS, TOEFL або Cambridge Assessment English.

 • 27 лютого 2018

Back to school: огляд корпоративних курсів англійської

Знати англійську в діловому світі дуже важливо, адже знання саме цієї мови відкривають двері в міжнародний бізнес. Але яка школа може швидко й ефективно прокачати навички англійської корпоративних співробітників? Чим такі курси відрізняються один від одного? Які сертифікати видають після їхнього завершення, і як вони можуть стати в нагоді? Про все це читайте в нашій добірці кращих освітніх центрів Києва з корпоративного вивчення іноземних мов

 • 2017

Як краще підготуватися до ЗНО та ДПА з англійської

До іспитів залишилося не так багато, тому саме час готуватися до державної підсумкової атестації (ДПА), і, звичайно, до зовнішнього незалежного оцінювання (ЗНО), адже ці іспити багато на що впливають. У 2017 році оцінка з ДПА може виставлятися за виконання частини завдань із ЗНО, тому учні 9-х класів можуть відвідувати курси англійської для підлітків, щоб успішно готуватися до ДПА, у той же час і напрацьовуючи базу знань з англійської, яка їм чимало знадобиться у випускному класі.

 • 15 грудня 2017

Мовні школи Києва – де прокачати мову в столиці?

Останнім часом знайти хорошу високооплачувану роботу без знання іноземної мови досить важко. У шкільну програму вже давно додали уроки англійської та інших мов, але, на жаль, як показує практика, це часто не приносить бажаного результату. І сьогодні всі ті, хто в школі недоотримав потрібні знання, можуть пройти курси іноземних мов в Києві.

 • 08 лютого 2019

How you doing?: де вчити англійську в Києві

Щоби зрозуміти фразу Джоуї з серіалу «Друзі», «How you doing?», не обов'язково знати англійську. Але якщо ви хочете, крім фраз «My name is ...» та «London is situated ...», знати більше, то ми вам рекомендуємо список шкіл в Києві, де можна вивчити англійську.

 • 26 лютого 2018

Курси, фільми, репетитори, подорожі: як вчили англійську мову засновники Uklon, ЕБШ, Quadrate 28, Competera і «Шерифа»

Редакція MC Today за підтримки Курсів англійської мови з міжнародними сертифікатами Cambridge.ua і Центру міжнародних іспитів з англійської мови Grade.ua поспілкувалася з відомими українськими підприємцями та з'ясувала, як вони вчили англійську мову, який метод виявився найефективнішим і чому знання мови – одна з ключових бізнес-навичок.

 • 18 лютого 2018

10 типових помилок при вивченні англійської мови і як їх уникнути: досвід успішних українців і поради Cambridge.ua

Без знання англійської мови успішний бізнес побудувати складно: від вивчення ринку до переговорів з іноземними партнерами - всюди потрібна англійська. Не так багато українців, закінчуючи школу і університет, освоюють її хоча б на базовому рівні.

 • 13 лютого 2018

Віра Черниш, головний редактор MC Today: як я вивчила іноземну мову за два роки і чому це може кожен

Чому без знання англійської складно вже сьогодні, а завтра стане зовсім неможливо, і як швидко вивчити іноземну мову з нуля, розповідає головний редактор MC Today Віра Черниш.

 • 14 червня 2019

Спеціальний курс допоможе вивчити англійську дітям з дислексією

Певне, ви вже чули про такі випадки, коли дитина добре розвинута, але в неї виникають складнощі під час письма або читання. Одні літери замінюються іншими, перемішуються між собою, перекручуються склади? Ці стани — розлад навички читання (дислексія) та письма (дисграфія) — завдають труднощів дітям під час навчання. У батьків виникає питання: а як тоді дітям з такими проблемами займатися англійською?