ЗМІ про нас

Блог

«Російську незабаром витіснить англійська». CEO Grade Education Centre про попит на бізнес-англійську під час війни

Першу хвилю попиту ми спостерігаємо вже зараз. Це українці за кордоном, які різко усвідомили, що їм терміново потрібна англійська: порозумітися з лікарем або розпитати про дорогу десь у Берліні. Зараз Grade Education Centre має чимало таких студентів. Друга хвиля буде згодом, коли повертатимуться великі іноземні компанії та почнуться інвестиції в український ринок. Російську мову незабаром витіснить англійська, і через деякий час ми матимемо українсько-англійську державу.

  • 21.06.2022

Маю мету, не бачу перешкод: навіщо складати міжнародні тести з англійської

Володіти англійською у сучасному світі – надважлива навичка. та часом недостатньо бути впевненим, що добре знаєш мову. Для роботи, навчання та переїзду в іншу країну потрібно отримати офіційне підтвердження – сертифікат міжнародного зразка. Для цього існують спеціальні тести, підготовкою та прийняттям яких займається київський Grade education centre.

  • 2.12.2021

На вищому рівні: Марина Гордієнко про створення Центру міжнародних іспитів з англійської мови «Grade»

Вивчити англійську один раз і назавжди неможливо, вважає Марина Гордієнко, засновниця Школи англійської мови Grade Education Centre. У Центрі допомогають якісно підготуватися до складання іспитів на міжнародні сертифікати, підвищити кваліфікацію в якості викладача англійської, засвоїти "галузеву" мову: наприклад, для бізнесу чи навчання за кордоном.

  • 20.10.2021