Тест на рівень англійської мови

Пропонуємо пройти безплатний онлайн тест з англійської мови, за допомогою якого ви зможете дізнатися свій поточний рівень знань.

Результати тесту також допоможуть підібрати для вас найкращий варіант навчальної групи у Grade.

Наші онлайн тести підходять для дорослих та дітей віком від 10 років.

Також ми розробили окреме тестування для студентів, які бажають пройти курси підготовки до IELTS і TOEFL.

Щоб пройти тест на рівень англійської мови, вам потрібно:

 • 1

  Обрати тип тесту, який бажаєте пройти

 • 2

  Створити обліковий запис — потрібен лише e-mail

 • 3

  Виконати завдання тесту протягом визначеного часу

 • 4

  Результати ви побачите одразу, а також вони прийдуть на e-mail

Оберіть тест з англійської мови

Визначення рівня для дорослих

Пройти тест

Визначення рівня для підлітків (13-17 років)

Тест на визначення рівня англійської для підлітків віком від 13 до 17 років

Підходить для курсів:

Пройти тест

Визначення рівня для дітей (10-12 років)

Тест на визначення рівня англійської для дітей віком від 10 до 12 років

Підходить для курсів:

Пройти тест

Визначення рівня для дітей (6-10 років)

Тест на визначення рівня англійської для дітей віком від 6 до 10 років

Підходить для курсів:

Пройти тест

Підготовка до IELTS

Тест адаптований для курсу підготовки до міжнародного іспиту IELTS

Підходить для курсів:

Пройти тест

Підготовка до TOEFL

Тест адаптований для курсу підготовки до міжнародного іспиту TOEFL

Підходить для курсів:

Пройти тест

Підготовка до B2 First (FCE) та B2 First for Schools

Вступний тест адаптований для курсу підготовки до міжнародних іспитів B2 First (FCE) та B2 First for Schools

Підходить для курсів:

Пройти тест

Підготовка до C1 Advanced (CAE)

Вступний тест адаптований для курсу підготовки до міжнародного іспиту C1 Advanced (CAE)

Підходить для курсів:

Пройти тест

Підготовка до C2 Proficiency (CPE)

Вступний тест адаптований для курсу підготовки до міжнародного іспиту C2 Proficiency (CPE)

Підходить для курсів:

Пройти тест

Як за допомогою тесту визначається рівень знань студента?

Наші досвідчені спеціалісти розробили тестування, що допомагає кожному точно оцінити власні знання англійської мови в різних аспектах: лексика, граматика, письмо та розмовна мова.

Зокрема ми керуємося міжнародною шкалою CEFR (Common European Framework of Reference for Languages), що є стандартом для визначення та оцінювання рівня знань англійської мови у світі. А також це дозволяє нам ефективно розподіляти навчальні програми та визначати прогрес студентів.

Beginner

Ви розумієте та використовуєте у розмові прості повсякденні фрази та вирази, що допомагають задовольнити основні потреби. Можете представитися, розпитати та розказати про себе, зокрема де ви мешкаєте або кого знаєте. А також можете поставити нескладні запитання.

Elementary

Ви розбираєтеся у повсякденних виразах та фразах, пов’язаних із темами, що вам знайомі, такими як особисті відомості, сімейні обставини, шопінг, робочі моменти чи стан довкілля. Вмієте без зусиль обговорювати звичні теми або потреби та обмінюватися інформацією, використовуючи прості слова. Також можете розказати про себе та своє життя, користуючись базовим словником.

Intermediate

Ви вхоплюєте головні пункти стандартних текстів на звичні теми, як-от робочі завдання, освіта чи дозвілля. А також можете адаптуватися до різних ситуацій, що виникають під час мандрівок країнами, де говорять англійською. Маєте достатньо навичок та вмінь, щоб описати досвід та події, сподівання та амбіції, а також коротко пояснювати власні думки та плани.

Upper-Intermediate

Ви здатні зрозуміти головні пункти у складних текстах, що охоплюють як конкретні, так і абстрактні теми, зокрема технічні обговорення в області свого професійного інтересу. Можете спілкуватися достатньо вільно та невимушено, забезпечуючи змістовний діалог з носіями мови без зайвого напруження для будь-кого. Вмієте формувати чіткі, обґрунтовані тексти на різноманітні теми, висловлюючи свій погляд на актуальну проблему.

Advanced

Ви розумієте складні, довгі тексти, а також помічаєте там прихований підтекст. Ви вільно та спонтанно висловлюєтесь без необхідності шукати потрібні вирази. Можете вправно використовувати англійську в соціальних, академічних і професійних цілях. Здатні також створювати чіткі, добре структуровані, детальні тексти на складні теми, демонструючи вправне використання мовних зворотів та граматичних конструкцій.

Proficient

Ви легко сприймаєте майже все, що чуєте або читаєте. Вмієте об'єднувати інформацію з різних джерел, усних та письмових, і представляти її логічно та зв'язно. Спонтанно, дуже вільно і точно висловлюєтесь, розрізняючи найтонші відтінки значень навіть у складних ситуаціях.

Поширені питання

Для того, щоб перевірка знань була повноцінною, тест на рівень англійської онлайн охоплює різні складові:

 • лексика та граматика — всі питання регулюються залежно від складності та рівня;
 • письмо — необхідно написати коротку письмову відповідь на поставлене завдання;

А ось щоб отримати більш точну оцінку вашого рівня, необхідно також пройти перевірку розмовних навичок. Для цього вкажіть, будь ласка, свої контакти, щоб наші менеджери могли зв'язатися з вами.

Тривалість виконання тесту залежить від його складності. Зокрема є 3 варіанти тестування для перевірки знань дорослих: для тих, хто не знає свій рівень, власників початкового, середнього та високого рівнів.

Лексика та граматика займає від 20 до 40 хвилин (залежно від рівня), а письмова частина — від 20 до 30 хвилин відповідно.

Підліткам (13-17 років) знадобиться 1 година на виконання всього тесту, а дітям 10-12 років — 50 хвилин.

Тест на визначення рівня англійської має різні питання з вибором однієї правильної відповіді, а також речення, в яких необхідно вжити правильну форму певного слова.

Таким чином результати секцій “Лексика та граматика” і “Читання” (ця секція передбачена лише в тестах екзаменаційної підготовки) перевіряються автоматично, і ви побачите їх одразу, коли завершиться тест. Перевірка розділу “Письмо” потребує всього кілька хвилин.

Ви можете виконувати завдання у довільній послідовності, а також повертатися до будь-якого з них та виправляти помилки за потреби.

Якщо відчуєте, що запитання занадто складні для вас — перейдіть до наступного або завершіть тест у будь-який момент.

Ви можете виконати лише ті завдання, на які знаєте відповідь. Якщо решта питань виявиться занадто складними — натисніть на кнопку “Завершити Секцію” та переходьте до частини Writing.

Результати секцій “Лексика та граматика” і “Читання” (ця секція передбачена лише в тестах екзаменаційної підготовки) перевіряються автоматично, і ви побачите їх одразу, коли тест на знання англійської завершиться. Однак це лише попередній результат.

Перевірка розділу “Письмо” займе всього кілька хвилин.

А ось для того, щоб отримати більш точний аналіз вашого рівня, рекомендуємо також пройти оцінювання ваших розмовних навичок.

Після закінчення тесту залиште, будь ласка, свої контакти й наші менеджери зв'яжуться з вами.

Наш онлайн тест створено з метою самостійної та попередньої оцінки рівня володіння англійською.

Якщо вам необхідно офіційно визначити рівень англійської мови, рекомендуємо скласти один з міжнародних іспитів Cambridge Assessment English, Linguaskill, IELTS aбо TOEFL.

Наш онлайн-тест допоможе перевірити рівень англійської дорослим та підліткам віком від 10 до 17 років.

Якщо ж вашій дитині ще немає 10 років — просимо зв'язатися з нами за номерами або в месенджерах, вказаних нижче, аби ми організували повноцінне тестування.

Потрібна консультація?

Ми з радістю відповімо щодо тестування, різноманіття навчальних програм, вартості або тривалості навчання, а також проконсультуємо, який саме курс у Grade найкраще допоможе вам опанувати англійську мову!

Пройти тест на рівень англійської — перший крок до нових можливостей!