Платиновий партнер Cambridge Assessment English

Ліцензія UA007

Ярославів Вал, 13/2-б
  Золоті Ворота
info@grade.ua

Офіційний платиновий партнер Cambridge Assessment English (ліцензія UA007)

Центр міжнародних іспитів
з англійської мови

4600+ кандидатів здавали іспити в нашому центрі в 2020 році

Платиновий партнер Кембриджського університету

Курси і підвищення кваліфікації для викладачів

Офіційний підготовчий центр IELTS

Навіщо складати міжнародні іспити з англійської мови?

Складання міжнародних іспитів для підтвердження знання англійської мови на певному рівні — один з кроків, які потрібно зробити тим, хто збирається виїхати за кордон навчатися, працювати або зовсім переїхати жити до іншої держави.

Тест на знання англійської мови складається з метою отримання міжнародного сертифікату, який засвідчить мовну компетенцію людини. Різні університети, програми, роботодавці, імміграційні служби, інші інстанції, як правило, виставляють різні вимоги до необхідної кількості балів. Універсальної вимоги немає, для кожного випадку вони — індивідуальні.

Найчастіші вимоги для навчання за кордоном до балів:

 • IELTS
 • 6.5–7.5
 • TOEFL iBT
 • 90–100
 • Cambridge
 • FCE (A, B, C)
  CAE (A, B, C)

Тим, хто збирається складати іспити з англійської мови, необхідно для початку визначитися, який саме міжнародний сертифікат є найоптимальнішим.

Тестингових систем існує досить багато, але найпопулярніші і затребуваніші тести на знання англійської сьогодні — це:

 • IELTS (International English Language Testing System)
 • TOEFL (Test of English as a Foreign Language)
 • Іспити системи Cambridge Assessment English (KET, PET, FCE, CAE, BEC і багато інших)

Слід звертати увагу на вимоги інстанції, яка буде розглядати документи. Якщо у переліку документів присутні всі згадані іспити, необхідно обрати один з них, проаналізувавши формат і структуру кожного.

Тест на знання англійської мови може надаватися у паперовому (IELTS, Cambridge Assessment English: Paper-based Tests) або комп'ютерному форматі (TOEFL, Cambridge Assessment English: Computer-based Tests).

Найчастіше вимоги до балів за іспитами розміщені на сайтах організацій, куди людина, що складає іспит, планує подавати документи. Якщо Ви не знайшли такої інформації, обов'язково зв'яжіться з ними, вам неодмінно допоможуть!

Після того, як ви визначилися з екзаменом, необхідно зробити наступні дії:

1

Пройти діагностичний тест на знання англійської.

Незважаючи на те, що зараз широкодоступні онлайн тести з англійської мови, краще звернутися до фахівців, які зможуть оцінити рівень володіння англійською мовою, дати коментарі та поради. Необхідно, щоб вам дали такий тест-перевірку з англійської мови, який буде включати в себе і граматику, і лексику, і одночасно перевіряти мовні навички.

2

Якщо рівня англійської недостатньо, щоб набрати бажану кількість балів, потрібно визначитися, скільки часу знадобиться для досягнення потрібного рівня знань.

Незважаючи на те, що вимоги всюди різні, для тих, хто тільки почав вивчати англійську, іспити будуть занадто складними, тому братись до підготовки або, тим більше, складати міжнародний іспит з англійської – вкрай неефективно. Заощаджені час і гроші потрібно спрямувати на вивчення мови, робити це систематично і сумлінно, щоб отримати гідний результат;

Ви не знаєте, де вдосконалити англійську? Школи, що працюють з Grade Education Centre, мають привілейований статус Authorized Cambridge English Preparation Centre – такий статус можна отримати, якщо школа є перевіреним і надійним партнером центру Кембриджських іспитів в Україні. Ми радимо звертатися тільки до таких організацій!

Мати достатній рівень володіння англійською мовою – лише половина справи. Другим дуже важливим аспектом є розуміння структури іспиту. Кожен міжнародний іспит з англійської мови орієнтований на оцінку 4 навичок: читання, аудіювання, розмовної мови, письма (у багатьох іспитах системи Cambridge Assessment English також додана секція Use of English – оцінка знання граматичної структури англійської мови). Підготуватися до іспиту краще за допомогою спеціальних курсів, де досвідчений фахівець постійно контролюватиме ваш прогрес, але можна спробувати досягти результату за допомогою самонавчання: проходити подібні тести з англійської онлайн, використовувати всю доступну літературу, переглядати відео з порадами щодо складання іспиту;

Важливо пам'ятати при цьому, що при самостійному навчанні вас ніхто не контролює, ви можете навчитися неправильно, а виправити помилку буде нікому!
3

Після проходження підготовки потрібно пройти реєстрацію на іспит.

Скласти обраний іспит на рівень володіння англійською мовою можливо лише в офіційному екзаменаційному центрі. Реєстрація на практично всі міжнародні іспити з англійської мови доступна online, але завжди краще зв'язуватися з центром і уточнювати всі можливі деталі.

Grade – єдина компанія, з якою зареєструватися дуже просто!
4

Перед тим, як скласти міжнародний іспит з англійської, краще з'ясувати всі організаційні моменти.

Куди приходити у призначений день, що можна і чого не можна приносити з собою, що буде відбуватися під час іспиту, які строки отримання сертифіката та інше. Знаючи всі подробиці, ви зможете максимально сконцентруватися і скласти тест з англійської на бажаний бал;

5

При отриманні негативного результату засмучуватися не варто.

Маючи результат іспиту (Statement of Results), ви зможете проаналізувати помилки в конкретній секції, та попрацювавши над ними, скласти іспит повторно.

Найефективніший спосіб – індивідуальні заняття. Ми підберемо вам графік і фахівця у найкоротші строки!
6

Отримавши сертифікат із потрібним балом, ви маєте змогу подати документи.

Водночас важливо пам'ятати, що сертифікати TOEFL та IELTS дійсні протягом двох років, тобто після завершення даного терміну необхідно повторно скласти іспит на знання англійської мови. Сертифікати ж лінійки Cambridge Assessment English є безстроковими.

Не варто забувати, що вимоги до подачі документів завжди потрібно уточнювати, адже не всі можуть погодитися прийняти сертифікат іспиту, який ви складали 10 років тому.

Центр міжнародних іспитів Grade Education Centre – компанія, яка зможе допомогти вам на будь-якому з описаних етапів.

Ми готові консультувати і тестувати вас для запису на один з наших курсів абсолютно безкоштовно і стільки, скільки знадобиться. Коли ви складете тест на рівень володіння англійською мовою, він надасть нам можливість визначити, чи варто вам ще вчити мову, або можна відразу починати готувати вас до складання іспиту.

Іспити TOEFL і Cambridge Assessment English – online тести з англійської, і ми, як офіційний центр складання цих іспитів (TOEFL: ліцензія STN11003A, Cambridge: ліцензія UA007), гарантуємо вам кращі умови складання: комфортні індивідуальні робочі місця з перегородками, нове обладнання (комп'ютери та комплектуючі), кваліфікований персонал екзаменаційного центру.

Що стосується IELTS, наша компанія є офіційним партнером екзаменаційного центру British Council, що забезпечує нашим студентам зручний спосіб реєстрації на іспит (прямо на нашому сайті) і найнижчу ціну на складання іспиту на території України.

Процес підготовки до складання і забезпечення комфортного складання іспиту нам щорічно довіряють тисячі студентів, тому наш центр на сьогоднішній момент – найбільший і найпопулярніший у Києві, наша команда – найкваліфікованіша в Україні, немає питань, на які ми не можемо відповісти.

Усі найскладніші іспити з англійської мови з нами стають простіше простого.
ЗМІ про нас