(044) 364 06 05
 • (097) 576 37 97
 • (066) 599 62 54
 • (093) 718 76 57
Золоті ворота,
вул. Ярославів вал, 13/2-Б

Центр міжнародних іспитів з англійської мови

Офіційний платиновий партнер Cambridge Assessment English, ліцензія UA007

Навіщо складати міжнародні іспити з англійської мови?

Складання міжнародних іспитів для підтвердження знання англійської мови на певному рівні – один з кроків, які потрібно зробити тим, хто збирається виїхати за кордон навчатися, працювати або зовсім переїхати жити до іншої держави.

Тест на знання англійської мови складається з мето отримання міжнародного сертифікату, який засвідчить мовну компетенцію людини. Різні університети, програми, роботодавці, імміграційні служби, інші інстанції, як правило, виставляют різні вимоги до необхідної кількості балів. Універсальної вимоги немає, для кожного випадку вони– індивідуальні.

Виходячи з нашого досвіду роботи, найчастіші вимоги для навчання за кордоном до балів:

TOEFL iBT: 90 – 100,
IELTS: 6.5 – 7.5,
Cambridge: FCE (A, B, C), CAE (A, B, C).

Тим, хто збирається складати тести з англійської мови, необхідно для початку визначитися, який саме міжнародний сертифікат є найоптимальнішим.

Тестингових систем існує досить багато, але найпопулярніші і затребуваніші тести на знання англійської на сьогоднішній день – це:

TOEFL (Test of English as a Foreign Language),

IELTS (International English Language Testing System),

тести системи Cambridge Assessment English (KET, PET, FCE, CAE, BEC і багато інших).

Слід звертати увагу на вимоги інстанції, яка буде розглядати документи. Якщо у переліку документів присутні всі згадані іспити, необхідно обрати один з них, проаналізувавши формат і структуру кожного. Тест на знання англійської мови може надаватися у паперовому (IELTS, Cambridge Assessment English: Paper-based Tests) або комп'ютерному форматі (TOEFL, Cambridge Assessment English: Computer-based Tests).

Важливо!

Найчастіше вимоги до балів за іспитами розміщені на сайтах організацій, куди людина, що складає іспит, планує подавати документи.

Якщо Ви не знайшли такої інформації, обов'язково напишіть лист, вам неодмінно допоможуть!

Після того, як людина обирає, який тест буде складати, необхідно зробити наступні дії:

 • Пройти діагностичний тест на знання англійської.

  Незважаючи на те, що зараз широкодоступні онлайн тести з англійської мови, краще звернутися до фахівців, які зможуть оцінити рівень володіння англійською мовою, дати коментарі та поради. Необхідно, щоб вам дали такий тест-перевірку з англійської мови, який буде включати в себе і граматику, і лексику, і одночасно перевіряти мовні навички.

 • Якщо рівня англійської недостатньо, щоб набрати бажану кількість балів, потрібно визначитися, скільки часу знадобиться для досягнення потрібного рівня знань.

  Незважаючи на те, що вимоги всюди різні, для тих, хто тільки почав вивчати англійську, тести будуть занадто складними, тому братись до підготовки або, тим більше, складати міжнародний тест з англійської – вкрай неефективно. Зекономлені час і гроші потрібно направити на вивчення мови, робити це систематично і старанно, щоб отримати гідний результат;

  Ви не знаєте, де підтягнути англійську? Школи, що працюють з Grade Education Centre, мають привілейований статус Authorized Cambridge English Preparation Centre – такий статус можна отримати, якщо школа є перевіреним і надійним партнером центру Кембриджських екзаменів в Україні. Ми радимо звертатися тільки до таких організацій!

  Мати достатній рівень володіння англійською мовою – лише половина справи. Другим дуже важливим аспектом є розуміння структури іспиту.Кожен міжнародний іспит з англійської мови орієнтований на оцінку 4 навичок – читання, аудіювання, розмовної мови, письма (у багатьох іспитах системи Cambridge Assessment English також додана секція Use of English – оцінка знання граматичної структури англійської мови). Підготуватися до тесту краще за допомогою спеціальних курсів, де досвідчений фахівець постійно контролюватиме ваш прогрес, але можна спробувати досягти результату за допомогою самонавчання: проходити подібні тести з англійської онлайн, використовувати всю доступну літературу, переглядати відео з порадами щодо складання тесту;

  Важливо пам'ятати при цьому, що при самостійному навчанні вас ніхто не контролює, ви можете навчитися неправильно, а виправити помилку буде нікому!

 • Після проходження підготовки потрібно пройти реєстрацію на іспит.

  Скласти обраний тест на рівень володіння англійською мовою реально лише в офіційному тест-центрі. Реєстрація на практично всі міжнародні іспити з англійської мови доступна online, але завжди краще зв'язуватися з центром і уточнювати всі можливі деталі. Студенти нашого освітнього центру можуть скористатися цими посиланнями: TOEFL, IELTS, Cambridge.

  Grade – єдина компанія, з якою зареєструватися дуже просто!

 • Перед тим, як скласти міжнародний тест з англійської, краще з'ясувати всі організаційні моменти.

  Куди приходити у призначений день, що можна і чого не можна приносити з собою, що буде відбуватися під час іспиту, які строки отримання сертифіката та інше. Знаючи всі подробиці, ви зможете максимально сконцентруватися і скласти тест з англійської на бажаний бал;

 • При отриманні негативного результату засмучуватися не варто.

  Маючи на руках розшифровку балів, ви можете підтягти конкретну секцію, в якій були складності, після чого скласти тест з англійської ще раз;

  Найефективніший спосіб – індивідуальні заняття. Ми підберемо вам графік і фахівця у найкоротші строки!

 • Отримавши на руки сертифікат із потрібним балом, можна подавати документи.

  Важливо пам'ятати при цьому, що сертифікати про складання TOEFL та IELTS мають термін дії 2 роки, по закінченню даного терміну пройти тест з англійської потрібно буде ще раз. А ось сертифікати Cambridge Assessment English терміну дії не мають.

  Не варто забувати, що вимоги до подачі документів завжди потрібно уточнювати, адже не всі можуть погодитися прийняти сертифікат іспиту, який ви складали 10 років тому.

Центр міжнародних іспитів Grade Education Centre – компанія, яка зможе допомогти вам на будь-якому з описаних етапів.

Ми готові консультувати і тестувати вас для запису на один з наших курсів абсолютно безкоштовно і стільки, скільки знадобиться. Коли ви складете тест на рівень володіння англійською мовою, він надасть нам можливість визначити, чи варто вам ще вчити мову, або можна відразу починати готувати вас до складання іспиту.

Тести TOEFL і Cambridge Assessment English – online тести з англійської, і ми, як офіційний центр складання цих іспитів (TOEFL: ліцензія STN11003A, Cambridge: ліцензія UA007), гарантуємо вам кращі умови складання: комфортні індивідуальні робочі місця з перегородками, нове обладнання (комп'ютери та комплектуючі), кваліфікований персонал тест-центру.

Що стосується IELTS, наша компанія є офіційним партнером тест-центру Students International, що забезпечує нашим студентам зручний спосіб реєстрації на тестування (прямо на нашому сайті) і найнижчу ціну на складання іспиту на території України.

Процес підготовки до складання і забезпечення комфортного складання іспиту нам щорічно довіряють тисячі студентів, тому наш центр на сьогоднішній момент – найбільший і найпопулярніший у Києві, наша команда – найкваліфікованіша в Україні, немає питань, на які ми не можемо відповісти.

Усі найскладніші тести з англійської мови з нами стають простіше простого.

Читати далі