10 китів Грейда або команди, які щодня роблять неможливе можливим

10 китов Грейда или команды, которая каждый день делает невозможное возможным

А чи знали ви, скільки команд працюють у нашому центрі? Із гордістю ділимося з вами цією цифрою – 10! Десять команд, які працюють, аби забезпечити найкращий досвід усім, хто обирає нас для вивчення англійської, складання іспитів і підвищення кваліфікації. Ці люди щодня займаються маркетингом, онлайн-проектами, організацією іспитів, роботою з корпоративними клієнтами, а також роботою з викладачами та студентами.

1.

Креатори — люди, які створили Грейд та Перший Кембриджський освітній центр і щоденно роблять усе, щоби кожен у команді відчував себе на своєму місці та мав можливість реалізовувати себе професійно, розвиватися, ставити нові амбітні цілі та досягати їх. Саме тому ми — найкраща команда.

“People first”

2.

Маркетинг — діджітал, події (онлайн та офлайн), промо всіх проектів, блоги. Люди, які не бояться казати слова “лід-магніт” і “конверсія” вголос, можуть розкрутити будь-яку ідею або проект та мріють, творячи.

“We make it happen”

grade is great

3.

Онлайн — проекти з підготовки до міжнародних іспитів на власній платформі Grade Online. Люди, які запускають підготовку до IELTS Academic у космос, діджиталізують усе, з чим мають справу, приборкують AI, створюють дизайн, від якого захоплює подих, та кодують сайти.

“See you online!”

4.

Екзаменаційний центр — найбільший платиновий екзаменаційний центр Cambridge Assessment English в Україні, який щороку проводить іспити всієї лінійки Cambridge English для майже 5000 кандидатів. Люди, які організують і проведуть іспит за всіма стандартами (та навіть більше!) будь-де, будь-коли та за будь-яких обставин. Вимогливі, але справедливі, дружні та дуууже організовані.

“Prove your skills to the world”

5.

Академічні директори a.k.a. DOSes або академіки — підбір, навчання та розвиток викладачів, а також підтримання комунікації зі студентами освітнього центру. Люди, для яких CBT, TTT, TBL, ICQ, CCQ – не кодові магічні слова, а мова, якою вони чудово розуміються зі всіма викладачами нашого центру. Завжди готові мотивувати, надихати, підтримувати, підштовхувати, навчати, направляти, активувати, задіювати та залучати.

“Achieving excellence together”

Grade и его команда – кто это

6.

Фінансовий відділ — цифри, звіти, податки, баланс. Люди, у яких завжди сходиться дебет із кредитом, рахунки, акти та виписки обліковуються пильніше, ніж у будь-якому банку, та які можуть пояснити систему оподаткування будь-якої форми власності навіть семирічній дитині. Скрупульозні, відповідальні, прозорі та оперативні.

“Pay it forward”

7.

Тренінговий центр для викладачів — міжнародні кваліфікації від Кембриджу для вчителів, найбільший CELTA-центр в Україні, курси підвищення кваліфікації, схвалені МОН. Люди, які точно знають, як надати будь-який фідбек, прослідкують за кожним рухом вчителя на уроці, продемонструють і проаналізують будь-який аспект викладання, процитують напам’ять будь-якого гуру з методики англійської.

“Teachers at the heart of learning”

8.

Менеджери по роботі з клієнтами — тестування, запис у групу, консультації з будь-яких питань щодо навчання, відповіді на найпоширеніші (а інколи й не дуже) запитання.

Люди, які можуть розговорити будь-кого під час усного тестування, дібрати навчальний курс, навіть якщо немає часу/сил/грошей (потрібне підкреслити), додзвонитись, навіть якщо ви відлітаєте в інший кінець світу, нагадати про те, що потрібно ходити на уроки/робити домашку/слухати вчителя/писати тести (один варіант не підкреслюємо, адже всі опції включені).

“Loyalty, quality, pace”

Grade и его команда

9.

Корпоративний відділ — навчання для компаній, створення системи англомовного розвитку співробітників, оцінювання знань і прогресу, комунікація з менеджментом організації щодо успішності та ефективності навчання. Люди, які можуть позмагатися з найоперативнішою оперативністю, знайти найвідповідальніших викладачів за короткі терміни, вивчити кожну деталь договору та адаптувати його індивідуально під кожну компанію, надати найрозгорнутіший зворотній зв’язок щодо процесу та результатів навчання.

“Live and learn. Work and learn”

10.

Grade Cafe — смачна кава, солодощі та позитивна атмосфера. Місце, де зустрічаються всі, щоби поспілкуватись, почекати на свій урок або відсвяткувати подію. Люди, які підтримують рівень кофеїну, цукру та настрою на належному рівні в команді.

“Coffee and snack can change the world. Just try!”

команда Грейд

Звісно, наша найбільша гордість – це наша команда професійних викладачів англійської з міжнародними кваліфікаціями.