5 причин складати міжнародний іспит з англійської прямо сьогодні

5 причин сдать международный экзамен по английскому прямо сейчас

Міжнародний іспит з англійської мови. Звучить досить презентабельно, чи не так? Якщо ви вивчаєте чи коли-небудь вивчали іноземну мову, то, найімовірніше, уже чули про це раніше. От чути якраз чули, а для чого дійсно це може бути потрібне – розуміє не кожен.

Насправді причини прості, тож давайте розглянемо основні з них:

Для роботи

Певним компаніям може бути недостатньо фрази «I can speak English very well», і не всі можуть повірити на слово маленькому пункту в резюме. Відповідно, офіційне підтвердження мовних навичок  буде величезною перевагою. Для таких цілей підійде будь-який Кембриджський сертифікат (KET, PET, FCE, CAE, CPE). Також нині набирає популярності порівняно новий метод оцінювання – адаптивний тест Linguasikll.

Проте до вимог для працевлаштування в деяких компаніях може входити IELTS General, особливо якщо робота передбачає часті поїздки чи переїзд до іншої країни. Необхідний Band (бал) залежить суто від уподобань/потреб компанії.

Готуйтеся до іспитів разом з нами!

Для імміграції

Стандартною вимогою для отримання посвідки на проживання в англомовних країнах є підтвердження знань мови. Для США вірогідніше знадобиться TOEFL, а для Канади – IELTS (Life Skills). Ще одним розповсюдженим іспитом є PTE (Pearson Test of English), який визнається міграційною службою Великобританії з 2009 року. Якщо ви всерйоз націлені на переїзд, то одним із перших пунктів у списку справ має бути «дізнатися запитуваний іспит та рівень мови» в країні своєї мрії.

5 причин сдавать английские экзамены

Для навчання/вступу за кордоном

IELTS Academic – найпопулярніший іспит серед абітурієнтів, оскільки саме його здебільшого «очікують» європейські виші. Проте такий сертифікат не повісиш у рамці на стінку надовго, оскільки термін його дії лише 2 роки. Тож дуже важливо прорахувати терміни складання іспиту та вступу.

В Україні Кембридж нині намагається маленькими кроками увійти до державної системи освіти. Так, наприклад, уже зараз, склавши KET/РЕТ/FCE, можна автоматично дістати 12 балів із ДПА. Fingers crossed, що незабаром такі іспити замінять ЗНО.

зачем сдавать английские экзамены

Для підтримання мотивації

Займаючись чи вивчаючи щось доволі довгий час, легко загубити мотивацію, якщо ви не бачите прогресу (або навіть, ймовірніше, своєрідного доводу, що ви робите «гудджоб»). Якщо ви вже зловили себе на такій думці, то саме час замислитися про те, щоби підготуватися, скласти іспит та здобути заповітне підтвердження міжнародного рівня. Більшою перевагою є те, що практично в усіх іспитах, окрім середнього балу, ви також побачите результати за кожну частину/навичку окремо. Це допоможе точніше зрозуміти свої слабкі та сильні стороні, а також де саме на шляху вивчення мови ви перебуваєте.

[a2_ket_banner]

Челендж

Деякі люди люблять своєрідні виклики. Поставити собі мету, розробити план тощо. Прийшов – Побачив – Переміг Склав. Я знаю кілька людей, які ладні складати різноманітні іспити суто зі «спортивної цікавості». Доволі-таки корисна звичка, чи не так?

Я сама складала FCE та CAE. Планую складати ще кілька, але трохи пізніше. Вірогідно, складатиму іспити з французької, оскільки зараз нарешті знову взялася за її вивчення, нехай навіть для початку на А1/А2.

Тож, якщо ви ще не склали список цілей на 2021 рік чи подумуєте розширити його, то складання міжнародного іспиту буде чудовим доповненням!

Читайте також: Усе, що потрібно знати, щоби скласти іспит A2 Key (KET).