Платиновий партнер Cambridge Assessment English

Ліцензія UA007

Ярославів Вал, 13/2-б
  Золоті Ворота
info@grade.ua
confirm

Дякуємо!

Наш менеджер звяжеться з вами.

callback-phone-icon

Зворотній дзвінок

  • Ім'я та прізвище
  • Телефон

Даю згоду на обробку моїх персональних даних з метою визначення рівня англійської мови та надання інших освітніх послуг

confirm

Дякуємо!

Наш менеджер звяжеться з вами.

30.01.2019

Вероніка Громогласова - photo
Вероніка Громогласова
Контент-менеджер
Eye icon Spinner

Навіщо дітям складати міжнародні іспити з англійської?

Зачем детям сдавать международные экзамены по английскому?

Сьогодні школи англійської мови, викладачі та репетитори здебільшого рекомендують своїм учням складати міжнародні мовні іспити після вивчення кожного нового рівня.

Давайте на прикладі Кембриджських тестів розберемося, навіщо це потрібно, чи потрібно взагалі, та як їх скласти.

Cambridge Assessment English

Тести Cambridge English – це:

  • найпопулярніші іспити з англійської, які щорічно складають понад 5.5 мільйонів людей в усьому світі;
  • система оцінювання рівня англійської з найбільшим стажем – тести існують з 1913 року;
  • єдині міжнародні тести, які дозволяють оцінити рівень володіння англійською мовою в дітей із 7 років, починаючи з початкових рівнів.

Кембриджські сертифікати, які видаються в результаті складання іспитів, приймаються в якості підтвердження рівня англійської під час вступу до школи, вишу та під час прийому на роботу в англомовних країнах.

Навіщо дітям складати міжнародні тести з англійської?

Олена Панасюк, менеджер екзаменаційного департаменту Grade: «За допомогою Кембриджських іспитів можна провести незалежне тестування рівня англійської та оцінити, як дітей навчають у школі або на курсах. Часто школи самі ініціюють проведення таких іспитів.

Прості іспити початкових рівнів готують дітей до будь-яких інших складніших іспитів у майбутньому, допомагають їм відчути себе впевненішими та спокійнішими. А кожен тест наступного рівня мотивує дітей вчитися, щоб отримати новий сертифікат».

Крім того, складання тестів Cambridge English позитивно вплине на проходження підсумкових тестувань у загальноосвітній школі. А сертифікати, у разі продовження навчання в зарубіжній школі, офіційно підтвердять знання англійської на відповідному рівні.

Розберімо кожну причину докладніше.

Зачем детям сдавать международные экзамены по английскому?

4 причини складати дитячі міжнародні тести з англійської

  1. Незалежне тестування знань

Сьогодні англійську вивчають із першого класу школи або навіть із садочка. І часто буває, що в дитини немає ніяких проблем на заняттях, вона виконує домашні завдання й отримує хороші оцінки, але водночас оцінити реальний рівень знань досить складно. Чи може вона спілкуватися на побутовому рівні? Чи знає назви предметів із початкової програми?

Міжнародні тести покажуть не лише рівень і обсяг знань вашої дитини, але і професіоналізм викладача, а також допоможуть визначити, чи варто приділити вивченню англійської особливу увагу, записати дитину на курси або до репетитора.

До речі, хороші курси та викладачі англійської, впевнені в якості своєї освітньої програми, самі пропонують своїм учням складати Кембриджські тести для підтвердження рівня знань.

  1. Підготовка до серйозніших тестів

Перші іспити з англійської Cambridge English: Starters, Moves і Flyers (YLE) складають абсолютно всі. Ці три тести не передбачають прохідного балу. Знання оцінюються за допомогою щитів (за аналогією із зірочками). Максимальна кількість щитів на кожному іспиті – 15, але незважаючи на зароблені щити, сертифікати отримує кожен, хто складає іспит.

Іспити призначені для дітей 7–12 років, проходять у м’якій цікавій формі, з яскравими картинками, розмальовками, головоломками, та зовсім не викликають стресу. Завдяки цьому після складання Кембриджських тестів рівнів Starters, Moves та Flyers діти не відчувають страху перед складнішими іспитами в майбутньому.

  1. Мотивація до подальшого вивчення англійської

Діти люблять змагатися та отримувати нагороди за старання. А скласти точно такий же іспит, як і школярі в усьому світі, та отримати справжній британський сертифікат – однозначно приємніше, ніж просту оцінку за правильно виконану домашню роботу.

Кожний новий рівень і наступний сертифікат мотивують учнів займатися старанніше та допомагають їм бачити свій прогрес.

  1. Успішне складання ЗНО та ДПА

Поступове вивчення кожного нового рівня в цікавому форматі допомагає й у подальшому, коли мова заходить про підготовку до ЗНО, ДПА та складніших міжнародних іспитів, наприклад, для навчання в зарубіжній школі чи університеті.

За інформацією Міністерства освіти України, тести ЗНО розробляються на основі іспитів Cambridge English. Тому діти, вже знайомі зі структурою та завданнями Кембриджських тестів, набагато краще впораються з підготовкою та складанням ЗНО. Майже всі наші студенти складають ЗНО з результатами вище за очікувані.

А сертифікат, який підтверджує володіння англійською на рівні B2, прирівнюється до 12 балів на ДПА та звільняє учня від складання тесту.

Зачем детям сдавать международные экзамены по английскому?

Який іспит з англійської обрати для дитини?

Є 6 різних Кембриджських мовних іспитів для дітей:

– Pre A1 Starters;

– A1 Movers;

– A2 Flyers;

– A2 Key for Schools;

– B1 Preliminary for Schools;

– B2 First for Schools.

Із вибором усе просто – нічого обирати вам не потрібно. Кожен іспит відповідає певному рівню англійської. Щоби визначити рівень, потрібно пройти безкоштовне тестування на офіційному сайті Cambridge Assessment English або в нашому центрі під час зарахування на курс.

Щоби визначити, чи готова дитина одразу до складання тесту або спочатку англійську треба підтягнути, краще звернутися до кваліфікованого викладача.

Як підготуватися до Кембриджського іспиту?

Підготовка до Кембриджських іспитів є невід’ємною частиною всіх курсів для дітей і підлітків у нашому центрі. Програми розроблені так, що наші студенти вивчають англійську та водночас готуються до тестів. Тож ніяких додаткових підготовчих курсів проходити не потрібно.

Якщо ви впевнені, що ваша дитина знає англійську на необхідному рівні, ви можете допомогти їй підготуватися до тесту самостійно. Для цього вам стануть у нагоді завдання, підручники та приклади тестів у спеціальній секції сайту Cambridge English.

Де скласти іспити?

Скласти іспити можна в будь-якому з офіційних тест-центрів. В Україні всього 15 таких центрів, 7 з яких розташовані в Києві. Знайти всі екзаменаційні центри можна на сайті Cambridge English.

Найоптимальніший варіант, якщо ваша дитина вивчає або планує вивчати англійську в нашому освітньому центрі – це скласти іспит у нас. Уже 5 років Grade Education Center є єдиним в Україні володарем платинового статусу від Кембриджського університету, який присвоюється найуспішнішим тест-центрам. Усього таких центрів у світі кілька десятків.

До того ж, своїм студентам ми надаємо знижки на іспити та сертифікати – від 10% до 100%. Іспити перших трьох рівнів – Starters, Movers і Flyers – можна скласти безкоштовно в разі оплати всього курсу навчання одразу.

Зачем детям сдавать международные экзамены по английскому?

Процедура реєстрації та складання тестів

Щоби скласти тест і отримати сертифікат від Кембриджського університету, потрібно:

1) обрати дату тесту;

2) зареєструватися заздалегідь онлайн або в нашому центрі – не пізніше, ніж за 10 днів до дати комп’ютерного і за 5 тижнів до паперового іспиту;

3) оплатити іспит;

4) у призначену дату прийти та скласти тест;

5) дочекатися результатів онлайн – протягом 2–4 тижнів;

6) отримати сертифікат – через 4–6 тижнів сертифікат буде відправлено до нашого центру з Кембриджу + декілька днів на доставку.

На нашому сайті ви знайдете докладні правила реєстрації та отримання результатів тестів.

Усі дати іспитів і реєстрацій шукайте тут.

Структура мовних тестів для дітей

Кожний із Кембриджських тестів для дітей перевіряє всі мовні навички: читання, письмо, аудіювання та говоріння. Тести розрізняються за рівнем складності та часом, відведеним на складання, а за структурою є дуже схожими.

Більша частина часу відводиться на самостійну роботу для перевірки навичок читання, пись