Отримати Кембриджський сертифікат у 7 років? Легко!

YLE

А ви знали, що навіть діти можуть отримати свій перший Кембриджський сертифікат, що визнається в усьому світі? Для цього існує спеціальна лінійка іспитів від Cambridge Assessment English — Young Learners Exams, створена для дітей 7-12 років для мотивації учнів початкової та середньої шкіл вивчати англійську мову та вдосконалювати свої навички. 

Крім того, складання тестів Cambridge English допоможе школярам проходити майбутні підсумкові тестування без стресу та переживань, а Кембриджські сертифікати допоможуть вступити в університет чи коледж за кордоном.

Існує три види іспитів YLE:

  • Pre A1 Starters,
  • A1 Movers,
  • A2 Flyers.

Особливість цих іспитів полягає в тому, що формат завдань адаптований під дитячий вік і проходять у цікавій формі (у завданнях є яскраві кольорові картинки, розмальовки, головоломки тощо). Завдяки цьому діти не відчувають страху перед складнішими іспитами в майбутньому.

YLE

Головною перевагою Кембриджських іспитів для дітей є те, що сертифікати отримують абсолютно всі кандидати, незалежно від отриманого результату! У сертифікаті ви не знайдете оцінок — лише намальовані щити по кожному компоненту екзамену: читання, письмо, аудіювання та говоріння (максимум 5 за кожний компонент) та розшифровка для батьків та вчителя щодо результату іспиту на зворотному боці Кембриджського сертифіката. Тому можете бути певні, що після того, як ваша дитина отримає свій перший міжнародний сертифікат з англійської, вона точно захоче продовжувати вивчати іноземну мову й складати іспити вищого рівня.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Що потрібно знати про іспити Cambridge English для дітей (YLE)

 

samples

Якщо ви бажаєте, щоб ваша дитина завершила навчальний рік із Кембриджським сертифікатом, реєструйтеся на іспит YLE за посиланням .