10 онлайн-подій вересня: де викладачу англійської почерпнути корисні ідеї

september events for English teachers

Вересень – чудовий місяць для того, щоб розпочати навчальний рік “з тієї ноги”, а також почерпнути нові ідеї та натхнення для уроків англійської на цілий рік. Навіть, якщо ви не відпочивали влітку, а навчалися, прийдешні вебінари будуть корисними, адже мають задовольнити будь-які смаки: від любителів проектної роботи до підготовки до іспитів, а також нових видів оцінювання та цифрових інструментів для змішаного навчання. Все для вас, любі колеги, щоб вашим студентам було цікаво на заняттях, а ви мали можливість безкоштовно вдосконалювати свої знання та навички. Отож, вперед за новими знаннями!

Portfolios as an assessment activity

04/09/2021 – 15:00 (UK time)

вебінар від IATEFL

 

Доповідач:

Khanh-Duc Kuttig

Коли ми говоримо про оцінювання, то відразу думаємо про тести та іспити. Але чи це єдиний спосіб оцінити результати навчання? Під час вебінару портфоліо розглядатиметься як альтернативна форма оцінювання. У першій частині мова йтиме про процес планування; що ми маємо враховувати, створюючи портфоліо як діяльність для оцінки навчання чи прогресу? Що ми робимо з інформацією в портфоліо? Який тип портфоліо ми хочемо використовувати? Це останнє питання переносить нас до другої частини вебінару, де детальніше розглядатимуться три поширених типи портфоліо. На завершення, говоритимемо про те, як вчителі можуть надати зворотний зв’язок і оцінити портфоліо студентів, зробивши його таким чином цінною оцінкою.

 

Onboarding training sessions for Online Practice and Classroom Presentation Tools

6th September 202116:00 – 18:00 EEDT (UTC+3)

7th September 2021, 16:00 – 18:00 EEDT (UTC+3)

вебінари від Oxford University Press

 

Доповідач:

Dace Miška

Сесія пропонує короткий огляд цифрових продуктів Oxford University Press coursebooks та зосередиться на питаннях, які вчителі задавали найчастіше за минулий навчальний рік.  Oxford Classroom Presentation Tools та Online Practice є важливими компонентами, які роблять уроки більш наочними у віртуальному або очному класі, мотивують учнів та економлять час на підготовку уроку. Ви зможете отримати цінні поради щодо роботи з підручниками  Bright Ideas, English Plus, Solutions, Insight та Oxford Discover Futures.

 

Look! I can speak English. Assessment and self-assessment in primary classroom

 

September 9th, 16.00 – 17.00

вебінар від National Geographic Learning

 

Доповідач:

Diana Golovan

Оцінка подібна до компаса, який повинен показати нам подальший напрямок. Це досить легко робити за допомогою традиційних тестів. Однак реальність показує нам, що наша робота – не лише навчити студентів англійської мови, а й допомогти їм розвинути навички самооцінювання. Це ще не все, формувальне оцінювання стало важливою частиною навчальної програми. Питання в тому, як керувати всіма вимогами та змусити їх працювати на нашу користь.

У цьому вебінарі ми обговоримо деякі стратегії, що допоможуть:

  • студентам бути більш впевненими на іспитах;
  • вчителям керувати формувальним оцінюванням та оцінкою продуктивних навичок;
  • вчителям та учням скористатися всіма перевагами оцінювання.

 

Designing and Organising Project Work Online

9 September 2021, 10:00 GMT+1

9 September 2021, 15:00 GMT+1

9 September 2021, 21:30 GMT+1

вебінар від Macmillan Education

 

Доповідач:  

Łukasz Olesiak

Успішний студент не тільки добре знає лексику та граматику, але й здатний виконувати справжні, реальні завдання та проекти. Приєднуйтесь до цього вебінару, щоб дізнатися, як розробити та організувати проектну роботу онлайн, щоб допомогти студентам відпрацьовувати свої мовні навички, підвищити творчі здібності, покращити співпрацю, розвинути критичне мислення та навички спілкування. Ви дізнаєтеся як організовувати, проводити та оцінювати завдання та проекти онлайн. Викладачам запропонують істотний вибір програм та рішень для ІКТ, які допоможуть на шляху до успіху в роботі над онлайн-проектами.

 

Moving up to B1 Preliminary for Schools: the next level

 14 September 2021

09:00 (UK time)

16 September 2021

15:00 (UK time)

вебінар від Cambridge English

 

 

Доповідач:

Anne Robinson

Ваші студенти готуються до іспиту B1 Preliminary for Schools? Можливо, у них вже є досвід складання A2 Key for Schools. Як ми можемо заохочувати та допомагати нашим учням розвивати та розширювати їх навички та знання? Як ми можемо зробити завдання для екзамену важливими  та більш  особистими?  Порівнявши деякі завдання з A2 Key for Schools та B1 Preliminary for Schools, під час вебінару вчителі розглянуть необхідні навички та місця, де виникає найбільше труднощів. Вчителі отримають практичні підказки, завдання та прийоми, які вони зможуть застосовувати на уроках.

 

 

Learning spaces – learning paces: Learner autonomy with digital tools

14 September 2021

7:00 AM UK TIME

3:00 PM UK TIME 

вебінар від Helbling English

 

 

Доповідач:

Thomas Strasser

Цей практичний вебінар зосереджений на контролі та рефлексії учнів у класі та за його межами. Як учні, які вивчають англійську, можуть самостійно використовувати навчальні технології, такі як блоги, влоги, додатки або портфоліо? Як викладачі англійської можуть допомогти учням розвинути автономні навички навчання (самооцінювання, навички курації, навички самомотивації, навички проектування). Плюс: як учні можуть самостійно вдосконалювати всі 4 навички?

 

 

How to Assess Project Work

16 September 

10:00 GMT+1

16 September 

15:00 GMT+1

вебінар від Macmillan Education

 

 

 

Доповідач: 

Joanne Mitten

Оцінювати роботу над проектом може бути складно як в реальному, так і у віртуальному середовищі. Як ми можемо гарантувати, що результати проектної роботи, а також навички, необхідні для успішного виконання таких завдань, будуть оцінені змістовно в режимі онлайн та офлайн? Цей вебінар має на меті розглянути результати та навички, які ми можемо оцінити під час роботи над проектом, а також практичні приклади того, як ми можемо це зробити у різних умовах. Учасникам будуть надані рішення та пропозиції, які вони зможуть використати разом зі своїми учнями.

 

 

The promise of the multilingual classroom

18/09/2021 – 18:00 UK time

вебінар від  IATEFL ESOLSIG 

 

 

 

Доповідач:

Sylvia Ashton та Naeema Hann

Усі мовні аудиторії – це багатомовні класи, і всі студенти приносять із собою цілу скарбницю мовних ресурсів, коли приєднуються до уроку англійської мови. У цьому інтерактивному вебінарі доповідачі поділяться дослідженнями та ідеями, які максимально використовують усі мови у вашому класі як для розвитку англійської мови, так і для створення більш привабливого навчального простору для всіх. Викладачі-учасники також матимуть можливість поділитися своєю власною практикою.

 

 

Lessons learnt from online assessment practices under Covid-19

25/09/2021 – 14:00 UK time

онлайн-подія від  IATEFL Testing, Evaluation and Assessment (TEASIG)

 

На вас чекає 5 цікавих сесій від доповідачів з Великої Британії, Фінляндії, панельна дискусія та розважальна частина. 

Ознайомитися з програмою можна тут.

 

 

 

Moving up to B2 First for Schools: the next level

28 September 2021

09:00 (UK time)

30 September 2021

15:00 (UK time)

вебінари від Cambridge English

Доповідач:

Simona Petrescu

Ваші студенти склали B1 Preliminary for Schools – вітаємо! Але що далі? Як ви зберегти динаміку? Як заохочувати учнів продовжувати удосконалювати свою англійську? Під час вебінару ви дізнаєтеся що перевіряє B2 First for Schools у порівнянні з B1 Preliminary for Schools, і зможете побачити як саме використовується прогрес у вивченні мови. Вчителі також отримають поради та ідеї щодо занять у класі, які допоможуть учням розвивати навички англійської на шляху до B2 First for Schools.