Які бувають рівні вивчення англійської?

Promo-Facebook-Shared Image (5)

Якщо ми говоримо про рівні вивчення мови, то їх є багато. Можемо порівняти процес вивчення мови із сходженням по драбині. Наприклад:

  • Ті, хто вивчає англійську у молодшому віці, зазвичай починають з дуже простих речей, таких як цифри та кольори.
  • Далі вони можуть вивчати слова, вирази та граматику, пов’язаніз повсякденними темами, такими як тварини, сім’я, їжа та напої, спорт та ігри.
  • Потім діти можуть почати читати про свою улюблену тварину, писати про своїх братів і сестер, слухати пісні або розповідати про ігри, в які вони полюбляють грати.

Тож якими саме є різні рівні вивчення мови? Багато вчителів та експертів у всьому світі використовують шкалу CEFR (Common European Framework of Reference for Languages ), тобто Загальноєвропейські компетенції володіння іноземною мовою. CEFR має шість рівнів від початкового (A1) до досконалого володіння (C2).

ЯК ВИКОРИСТОВУЄТЬСЯ CEFR?

CEFR використовується не тільки в Європі, а й у всьому світі. Це практичний інструмент, який можна використовувати для організації змісту навчальних занять у класах, навчальних програмах, навчальних ресурсах та іспитах. Використовуючи CEFR, ми можемо бути впевнені, що матеріал підходить — тобто він не надто легкий і не надто складний.

Всі кембриджські іспити та завдання для навчання в Інтернеті доступні за різними рівнями CEFR. Такий підхід має ряд переваг:

  • Чіткі цілі навчання: іспити на основі кожного рівня чітко показують навички, які потрібно опанувати на кожному рівні.
  • Кращий прогрес: дослідження Кембриджського університету свідчить про те, що екзамени на основі рівнів дуже мотивують, і діти полюбляють рухатися вгору по сходинках вивчення мови. Вони також більше усвідомлюють, над чим потрібно працювати, щоб досягти успіху
  • Підтримка батьків: якщо діти навчаються у школах, де можна скласти іспит Cambridge English, батьки більше усвідомлюють сильні та слабкі сторони дитини та здатні підтримувати її у навчанні та мотивації.
  • Впевненість на іспитах: дослідження Кембриджу також свідчить про те, що учні відчувають менше занепокоєння, якщо вже складали іспит на попередньому рівні. За допомогою іспитів на кожному рівні, діти можуть розвивати свої вміння поетапно – вибудовуючи власну впевненість та готуючись до складання більш складних іспитів у майбутньому.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Як отримати Кембриджський сертифікат у 7 років?

ЩО ВМІЄ РОБИТИ ДИТИНА НА КОЖНОМУ РІВНІ?

CEFR — це дуже практичний спосіб за допомогою рівнів показати як студенти прогресують. У ній описується те, що може зробити дитина на кожному рівні. Ось кілька прикладів:

ЯК ПІДІБРАТИ ВІДПОВІДНИЙ РІВЕНЬ ДЛЯ СВОЄЇ ДИТИНИ?

Попросіть свою дитину виконати швидкий, безкоштовний онлайн тест для наймолодших  або онлайн тест для школярів.

В кінці тестування ви побачите рівень вашої дитини за шкалою CEFR. Ви можете використовувати цю інформацію для пошуку практичних завдань та іспитів на відповідному рівні:

Нагадуємо, що нещодавно ми писали про 30 найрізноманітніших онлайн актівітіз для дітей будь-якого рівня складності.