Топ-7 сайтів для спілкування з носіями мови

30.08.2018

Сайти для спілкування з іноземцями онлайн

Один із важливих етапів вивчення англійської мови — це розмовна практика. Спілкування з носіями відкриє для вас безліч нових формулювань, які не вживаються на письмі — скажімо, жаргонні та сленгові слова. Важливо шукати співбесідників, які точно не володіють вашою рідною мовою — тоді ви докладете максимум зусиль до того, аби вас зрозуміли.

До того ж жива комунікація занурює в культуру країни, мову якої ви вивчаєте — таким чином можна більше дізнатися про звички та побут, а це — додатковий інтерес та додаткова мотивація до вивчення. Знаходити співбесідників можна самостійно. В інтернеті є безліч сайтів, де спілкуються англійською.

italki

На сайті можна знайти кілька видів комунікації в рамках вивчення іноземної мови. Це можуть бути як індивідуальні уроки з викладачем, так і прості чати з однодумцями. При реєстрації потрібно вказати, які саме навички ви хотіли б покращити, з ким спілкуватися. Цікавою формою спілкування є так званий мовний обмін: ви знаходите людину, яка знає англійську і мріє вивчити вашу мову, знайомитесь і розмовляєте, допомагаючи один одному вчитися.

Speaky

Це така собі лінгвістична соцмережа, мовний “фейсбук”. Тут можна спілкуватися з людьми з усього світу, просто обравши мову, яка вас цікавить. Після реєстрації ресурс пропонує список можливих співрозмовників, які зараз онлайн — ви можете написати людині, яка вас зацікавила, додати її до друзів та навіть продовжити спілкування у відеочаті.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Як відповідати на «незручні» запитання англійською.

HelloTalk

На цьому ресурсі можна спілкуватися в текстових чатах, а також надсилати голосові повідомлення. Тут представлено понад 100 мов, для зручності можна встановити мобільний додаток. Носії мови можуть коригувати вашу вимову та правопис, і, ймовірно, ви теж станете наставником для новачків.

Polyglotclub

Це ресурс для справжніх фанатів вивчення іноземної мови. Вказавши свою країну та місто, ви дізнаєтесь про час та місце проведення найближчої зустрічі поліглотів, отримаєте нагоду поспілкуватися одразу кількома іноземними мовами. Також тут можна дізнатися безліч корисних лайфхаків щодо вивчення мов, зокрема кількох мов одночасно — учасники з радістю діляться досвідом.

MeetUp

Якщо ви живете або часто буваєте за кордоном, однак хотіли б і в поїздках підвищувати свій рівень володіння іноземною мовою, сміливо реєструйтесь на MeetUp. Тут можна слідкувати за тематичними заходами, лекціями та зустрічами, що проводяться в тому місті чи країні, де ви зараз перебуваєте.

Couchsurfing

Це спільнота, де мандрівники шукають житло на час подорожі і однодумців по всьому світові. Після реєстрації ви можете долучитися до тематичних зустрічей, показати іноземцям своє рідне місто, запросити когось на каву або навіть запропонувати спальне місце у своєму домі. Натомість ваші нові друзі з-за кордону не лише допоможуть потренувати усне мовлення, а й неодмінно запросять вас у гості до своєї країни.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: 5 додатків для Android для вивчення граматики.

Lang-8

На цьому ресурсі можна залишати самостійно складені тексти, речення, діалоги, щодо коректності яких у вас є сумніви. Носії мови перевірять їх та виправлять помилки. У свою чергу ви так само можете перевіряти роботи тих, хто вчить вашу мову.

І пам’ятайте, що спілкування з носіями мови — це не лише корисно, а й весело. Адже у вас неодмінно з’являться знайомі або навіть друзі в різних країнах, ви зможете дізнатися багато нового про світ і розповісти іншим дещо про себе.

Нагадаємо, що нещодавно ми писали про 5 британських ситкомів, з якими весело вчити англійську.

Корисні статті, відео, слова та вислови