Платиновий партнер Cambridge Assessment English

Ліцензія UA007

Ярославів Вал, 13/2-б
  Золоті Ворота
info@grade.ua
confirm

Дякуємо!

Наш менеджер звяжеться з вами.

callback-phone-icon

Зворотній дзвінок

  • Ім'я та прізвище
  • Телефон

Даю згоду на обробку моїх персональних даних з метою визначення рівня англійської мови та надання інших освітніх послуг

confirm

Дякуємо!

Наш менеджер звяжеться з вами.

18.06.2019

Вероніка Громогласова - photo
Вероніка Громогласова
Контент-менеджер
Eye icon Spinner

7 безкоштовних сервісів для перевірки граматики, на які можна покластися

сервисы для проверки английской грамматики

Сумніваєтеся, чи правильно ви склали речення англійською? Чи правильний час дієслова використовували? Чи не поставили зайву кому? Не хвилюйтесь! Вам не потрібно чекати наступного заняття на курсах англійської, щоб запитати все це у викладача. Просто перевірте свою граматику онлайн або навіть просто у знайомому улюбленому Word. Для цього вам також знадобиться граматичний чек-лист.

Чек-лист граматики англійської мови

  1. Орфографія та пунктуація. Перевірте, щоб з вашим написанням слів і знаками пунктуації було все в порядку.
  2. Підмет + присудок. Слідкуйте за правильним використанням підмета та присудка в реченні. Не забувайте додавати «s» наприкінці дієслів, які відносяться до іменників або займенників третьої особи в однині.
  3. Довгі речення. Якщо ви любите довгі складні речення, перевіряйте всі часи особливо уважно.
  4. Часи дієслів. Одна з найскладніших тем англійської. Завжди перевіряйте, чи правильний час ви обрали.
  5. Множина чи однина? Не буде зайвим додатково перевірити, чи не використовували ви десь множину іменника або займенника замість однини. Це досить поширена помилка.

сервисы для проверки английской грамматики

Microsoft Word

Старий добрий Word має вбудовану перевірку граматики та правопису багатьма мовами, зокрема англійською. Він дбайливо підкреслить червоним слова, написані з помилками, та слова, що повторюються, а також запропонує правильний варіант написання. А зеленим – помилки в пунктуації та порядку слів у реченні. Крім цього, у Word ви знайдете тезаурус для пошуку синонімів слів і можливість додати незнайомі йому слова у словник для майбутніх перевірок.

Grammarly

Один з найпопулярніших онлайн-сервісів для перевірки англійської граматики – плагін Grammarly для браузерів Google Chrome, Safari, Firefox та Edge. Автори сервісу готові гарантувати, що в жодному вашому імейл, публікації в блогах та соцмережах не буде помилок. Він нагадає вам поставити дефіси або видалити повторювані слова, поділиться рекомендаціями щодо правильного використання слів. А також детально пояснить, чому певний вибір слова або розділового знака був неправильним. Так що це не тільки перевірка граматики, але й чудові міні-уроки граматики. Адже вчимося ми найкраще на власних помилках.

До речі, створили цей чудовий сервіс кияни Алекс Шевченко та Макс Литвин. А 1 липня Grammarly відсвяткує своє 10-річчя.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Centre або center? All right або alright? Grey або gray?

сервисы для проверки английской грамматики

Ginger

Ginger – ще одне розширення для браузера. Його головна фішка – wt контекстна перевірка орфографії. Ginger перевіряє не тільки правильність написання слова, але й контекст, у якому воно використовується. Він навіть допоможе вам перефразувати цілі речення та розширити свій словниковий запас.

OnlineCorrection

OnlineCorrection ідеально підійде тим, хто не хоче нічого завантажувати або встановлювати на свій комп’ютер.
Він перевіряє орфографію, граматику та навіть має функцію автозаміни, яка автоматично виправить всі ваші помилки. При цьому ви отримаєте список виправлень для повторної перевірки. Тут, як і у Word, ви можете обрати один з декількох англійських діалектів: американський, британський, південноафриканський, новозеландський або австралійський.

Sentence Checker

Найпростіший і наймінімалістичніший граматичний сервіс. Просто скопіюйте свій текст і вставте його на сайт – готово! Тепер всі ваші помилки виділені червоним або жовтим кольором.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: 170 прийменникових англійських дієслів, які наблизять вас до рівня нейтів спікера

сервисы для проверки английской грамматики

Virtual Writing Tutor

Перевірте свою граматику, орфографію та словниковий запас онлайн разом із віртуальним викладачем з письма! Він також допоможе правильно обрати між академічними та розмовними словами або уникнути штампів. Тільки не забудьте зареєструватися, щоб отримати можливість безкоштовно перевіряти тексти до 3000 символів. Незареєстрованим користувачам доступно тільки 500.

Hemingway App

Неймовірно! Навіть у Хемінгуея тепер є свій додаток! Натхненний культовим письменником, відомим своїм мінімалістським стилем оповіді, цей сайт гарантує ясність, послідовність і легку читаність ваших думок.

Скопіюйте свій текст на сайт і зверніть увагу на кольори, яким виділені речення та слова. Жовті речення – занадто довгі, червоні