Cambridge English Exams: Відповіді на найпоширеніші запитання

cambridge exams

Плануєте складати Кембриджський іспит? Тоді, цей блог вам точно стане у пригоді. Адже ми зібрали для вас відповіді на найпоширеніші запитання щодо екзаменів: від процесу реєстрації до отримання міжнародного сертифіката. 

Як зареєструватися на Кембриджський іспит? 

Щоб зареєструватися на іспит, вам достатньо подати онлайн заявку на нашому сайті. Після цього наші менеджери з вами зв’яжуться, щоб підтвердити отримання заявки й надати всю необхідну інформацію стосовно оплати. Окрім цього за 4-5 днів до дати складання іспиту ми надсилаємо всю необхідну інформацію щодо організаційних деталей проведення іспиту на електронну пошту

Чи можна складати іспит у будь-який зручний для вас день? 

Дати проведення іспиту визначає Кембридж і вони є фіксованими. Тому, вам краще заздалегідь спланувати цей день. Також потрібно враховувати останню дату реєстрації. Реєстрація на комп’ютерну версію іспиту закривається за 10 днів до складання екзамену, на паперову — за 6 тижнів до дати складання екзамену.

Різниця між комп’ютерною та паперовою версіями Кембриджських іспитів

Обидві версії одинакові за наповненням. А саме: 

  • формат
  • кількість та послідовність компонентів
  • складність завдань

Різниця полягає в технічній стороні іспиту. А саме: паперова версія іспиту передбачає його виконання на папері. Комп’ютерна версію складають на комп’ютері. Також під час аудіювання у комп’ютерній версії іспиту кандидат використовує персональні навушники, а у паперовій версії використовується магнітофон для всієї групи.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Яку версію Кембриджського іспиту вибрати: Computer Based чи Paper Based

Cambridge

Скільки потрібно чекати на результати іспиту та сертифікат?

Склавши комп’ютерну версію іспиту результат ви отримаєте онлайн результат вже через 2-3 тижні., а сертифікат через 4-5 тижнів. Паперова версія передбачає отримання онлайн результату через 4-5 тижнів, сертифікат через 8-9 тижнів після іспиту.

Що робити, якщо ви не можете прийти на Кембриджський іспит

Якщо ви пропускаєте іспит через поважну причину, а саме хворобу, погане самопочуття, або екстрене відрядження, вам потрібно зв’язатися з менеджерами екзаменаційного відділу та надати документальне підтвердження, що підтверджує причину вашої відсутності не пізніше ніж через 14 днів після дати іспиту. В такому випадку наш центр перереєструє вас на найближчу і зручну для вас дату іспиту без стягнення додаткової оплати 

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Що потрібно знати про зміни в іспиті Cambridge English: B1 Preliminary

Як перенести дату іспиту? 

Перенесення дати іспиту без стягнення додаткової оплати можливо в тому випадку якщо ви повідомите наш тест-центр до терміну останньої дати реєстрації на іспит. Дедлайн реєстрацій на кожний іспит зазначений на нашому сайті.

Чи можна користуватися словником чи конспектом під час Кембриджського іспиту? 

Користуватися словником, конспектом та додатковими матеріалами — заборонено. Також не можна користуватися електронними девайсами та спілкуватися з іншими кандидатами. Ви можете бути дискваліфікованими за це.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Що потрібно знати про зміни в іспиті Cambridge English: A2 Key

Які документи потрібно мати з собою на іспиті? 

З собою потрібно мати документ, що підтверджує особу. Якщо ви складаєте іспит рівня А2, ви повинні обов’язково взяти з собою закордонний паспорт. Якщо іспит складає неповнолітній, то потрібно мати з собою дві кольорові фотокартки та свідоцтво про народження або учнівський квиток. Не підходять такі документи, як водійське посвідчення і студентський квиток.

Як скасувати реєстрацію на Кембриджський іспит? 

Вам необхідно зателефонувати в наш тест-центр. При скасуванні реєстрації до терміну останньої дати реєстрації ми відшкодовуємо його вартість. У протилежному випадку внесена вами оплата не повертається

Як можна забрати свій сертифікат? 

Після того як наш центр отримає ваш сертифікат з Кембриджу ми повідомимо вам про це на вказану вами електронну адресу. Ви можете забрати сертифікат у нас в офісі або ми надішлемо його вам поштою.

Яка різниця між загальною та шкільною версіями Кембриджського іспиту?

Обидві версії однакові за складністю, проте різні за наповненням. Версія для школярів є більш адаптована для підлітків. У загальній можуть траплятися запитання пов’язані з пошуком роботи або орендою квартири.  

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Кембриджські іспити: різниця між загальною та шкільною версіями екзамену

Чи можна оскаржувати результати іспиту?

Така можливість є. Для цього потрібно заповнити спеціальну форму на нашому сайті. Потім наш менеджер з вами зв’яжеться для уточнення деталей.

Чи зараховуються результати Кембриджського іспиту як ЗНО з англійської?

Ні, Кембриджські іспити не зараховуються як ЗНО. Проте, за постановою МОН сертифікат рівня А2 зараховується як 12 балів з ДПА для учнів 9 класів. Сертифікат рівня В2 зараховується як 12 балів з ДПА для учнів 11 класів

Чи обов’язково проходити курси з підготовки до Кембриджського іспиту перед екзаменом?

Це не обов’язкова умова. Ви можете підготуватися самостійно. Наприклад, потренуватися з форматом на офіційному сайті Кембриджу.

Більше інформації про Кембриджські іспити дивіться у нашому YouTube-каналі. Також нагадаємо, що нещодавно ми писали про ресурси для підготовки студентів до Кембриджських іспитів