Платиновий партнер Cambridge Assessment English

Ліцензія UA007

Ярославів Вал, 13/2-б
  Золоті Ворота
info@grade.ua
confirm

Дякуємо!

Наш менеджер звяжеться з вами.

callback-phone-icon

Зворотній дзвінок

  • Ім'я та прізвище
  • Телефон

Даю згоду на обробку моїх персональних даних з метою визначення рівня англійської мови та надання інших освітніх послуг

confirm

Дякуємо!

Наш менеджер звяжеться з вами.

5.07.2019

Вероніка Громогласова - photo
Вероніка Громогласова
Контент-менеджер
Eye icon Spinner

Прокачайте свій Speaking перед IELTS або TOEFL! 7 сайтів для безкоштовного спілкування англійською

сайтов для бесплатного общения на английском

Покращуйте свою розмовну англійську безкоштовно онлайн перед IELTS, TOEFL, Cambridge English та іншими міжнародними мовними іспитами! Для цього є декілька класних сайтів та навіть цілих освітніх соцмереж, де можна спілкуватися з нейтів спікерами або тими, хто вільно володіє англійською. Зберігайте собі нашу добірку, щоб не загубити. 

1. Easy Language Exchange

Справжня соцмережа для людей, які вивчають англійську, нараховує понад 100 тисяч підписників. Вони об’єдналися з метою ідеально вивчити англійську. Знаходьте партнерів для спілкування, читайте блоги з порадами та лайфхаками, обговорюйте різноманітні теми та ставте запитання на форумі!

2. italki

Давно хотіли спробувати себе у ролі вчителя? Практикуйте свої розмовні навички та сприйняття англійської на слух та навчайте людей з інших країн українській! Справедливий обмін, чи не так? 

3. Conversation Exchange

Тут можна знайти друга з високим рівнем англійської або англомовну людину для спілкування або листування. Сайт навіть пропонує сервіс, який поможе знайти нейтів спікера в будь-якому місці та зустрітися з ним особисто, щоб поспілкуватись оффлайн.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: 7 безкоштовних сервісів для перевірки граматики, на які можна покластися

сайтов для бесплатного общения на английском

4. The Mixxer

На Міксері ви зможете поспілкуватись англійською (а також французькою, китайською, японською та іншими мовами) за скайпом або у листуванні. А коли відчуєте, що знаєте англійську вже досить добре, можете самі стати вчителем.

5. My Language Exchange

Навчайтеся самі, навчайте інших, грайте в ігри зі словами, читайте книги в онлайн-бібліотеці, переписуйтесь онлайн з новими друзями та знайомими!

6. Omegle

За допомогою цього сервісу можна анонімно спілкуватися англійською з випадково обраним співрозмовником. Ви відкриваєте свою особистість лише за бажанням. А якщо хочете, можете перед початком розмови вказати свої інтереси, й вам підберуть співрозмовника зі схожими.

7. InterPals

Вивчайте англійську та інші мови разом з людьми з 160 різних країн! За потребою тут ви також знайдете компанію для подорожі в англомовну чи будь-яку іншу країну. Більша частина користувачів є англомовною.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: ТОП-10 YouTube каналів про подорожі англійською

5 (100%) 1 vote[s]