Підготовка до IELTS: 3 підказки, які допоможуть уникнути помилок

Подготовка к аудированию IELTS

Якщо ви надумали вступати у закордонний виш чи подаватися на візу в Канаду, Австралію, Нову Зеландію та інші англомовні країни, необхідною умовою є скласти міжнародний іспит IELTS. Від його результатів залежить, чи отримає студент можливість навчатися в університеті, чи підтвердять апліканту міграційний статус. Тож до IELTS варто готуватися виважено, поступово, регулярно та сумлінно.

Іспит складається з наступних модулів: Listening, Reading, Writing and Speaking. Сьогодні пропонуємо розібратися зі слуханням та помилками, яких можна уникнути в іспиті.

Чому варто готуватися до секції listening в IELTS?

Студенти, які складають IELTS переживають більший стрес від аудіювання, ніж від читання. Це зрозуміло, адже під час читання перед вами текст, який можна продивитися ще раз. А пропустивши слово в listening, його не повернути.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: 5 безкоштовних сайтів для вивчення англійської за допомогою пісень

3 поради, щоб уникнути помилок в іспиті

Розбийте процес на 2 етапи

Уявіть, що ви, слухаючи, намагаєтеся знайти відповідь на третє запитання, а розумієте, що чуєте відповідь на шосте. Що це може означати? Що ви так зосередилися на одному запитанні, що пропустили всю важливу інформацію.

Для того, щоб уникнути такого провалу, варто робити нотатки, коли слухаєте. Не шукати, що з почутої інформації підходить для відповіді, а саме нотувати на окремому папірці. В кінці у вас буде близько 10 хвилин, аби перенести ваші нотатки на бланк. Отже, все дуже просто: ключ до успіху — це розбити процес на 2 етапи. Перший — робити нотатки, другий — перенести інформацію на бланк.

Будьте точними

Небанально ще раз нагадати про надважливе правило — бути точними й уважними. Наприклад, якщо потрібно доповнити фразу in the…, а відповідь morning, то буде невірно, якщо ви ненароком напишете in the morning або the morning. Дивіться, чого від вас вимагають і давайте лише це. Не більше, не менше.

Не залишайте незаповнені рядки

Якщо навіть ви не знаєте відповіді, вгадуйте або шукайте якісь підказки, асоціації, будь-що. У жодному разі не залишайте пусте місце у бланку, тому що ви ризикуєте потім написати правильну відповідь у неправильному рядку.

А більше прикладних, корисних підказок, аби чудово скласти іспит, ви отримаєте від наших викладачів. Записуйтеся на курс, проходьте тест, аби визначити рівень мови, та починайте готуватися до IELTS в нашому освітньому центрі.