Офіційний платиновий партнер Cambridge Assessment English

Ліцензія UA007

Ярославів вал, 13/2-Б

Золоті ворота

info@grade.ua
  • (044) 580 11 00
  • (063) 580 11 00
  • (098) 580 11 00
  • (050) 580 11 00

Cambridge English

IELTS

TOEFL iBT

SAT, GRE, GMAT

Англійська для дітей

CELTA and Delta

Teacher Training Centre

Admissions tests

Англійська для підлітків

Корпоративна англійська

Підготовка до YLE, FCE, CAE, CPE, IELTS, TOEFL

Курси англійської мови

Реєстрація

Крок 1: Подайте заявку на реєстрацію

Для подачі заявки на включення до переліку Кандидатів для реєстрації на будь-який з екзаменів Cambridge English (Young Learners (YLE), Key (KET), Preliminary (PET), First (FCE), Advanced (CAE), Proficiency (CPE), Business (BEC), Delta Module 1 та TKT), заповніть онлайн форму на нашому сайті.

Подати онлайн заявку необхідно до Останнього строку реєстрації*, що зазначений на відповідних сторінках для кожного екзамену, наприклад екзамен Key (KET).

Крок 2: Отримайте підтвердження

Після отримання заявки, менеджер зв’яжеться по телефону та надішле підтвердження щодо включення до переліку Кандидатів для реєстрації на адресу вашої електронної пошти.

Крок 3: Оплатіть вартість екзамену

Актуальна вартість екзаменів Cambridge English зазначена на нашому сайті на сторінці Cambridge English
Способи оплати вартості екзамену повідомить менеджер після отримання онлайн заявки (готівкою або карткою в офісі/ за банківськими реквізитами/безготівковим шляхом).

Крок 4: Отримайте офіційне запрошення на екзамен

За 4-5 днів до дати екзамену ви отримаєте на пошту 2 листи на підтвердження реєстрації (Confirmation of Entry) в системі Cambridge Assessment English, де будуть зазначені:

•  Адреса тест-центру, де відбудеться екзамен;

•  Детальний розклад екзаменаційного дня;

•  Ваші персональні дані (ID number та Secret number) для подальшої реєстрації на спеціальному ресурсі Cambridge Assessment English для ознайомлення зі своїми результатами екзамену онлайн;

•  Правила поведінки на екзамені та вимоги до Кандидатів.

Крок 5: Складіть екзамен Cambridge English

Прибудьте в місце складання екзамену завчасно, а саме за 20 хв до часу, зазначеного у листі-запрошенні. Наша екзаменаційна команда зустріне та надасть подальші інструкції, а також зможе відповісти на ваші запитання в день екзамену.

Важливо!
Умовою проведення будь-якого екзамену Cambridge English є наявність мінімум чотирьох Кандидатів, що подали заявку на реєстрацію та оплатили вартість екзамену.

FAQ

Я запізнююся на свій екзамен.

Прибудьте в місце складання екзамену завчасно, а саме за 20 хв до його початку. Якщо Ви запізнюєтеся на екзамен, якнайшвидше повідомте про це менеджерів Екзаменаційного відділу за телефоном +38 (068) 289 3802.
На жаль, ми не зможемо допустити Вас до складання екзамену у випадку запізнення на 20 хв і більше.

Я не зможу прибути в тест-центр для складання екзамену через хворобу або різке і непередбачуване погіршення стану здоров’я.

Якщо ви пропускаєте екзамен через хворобу або погане самопочуття, необхідно надати нашому тест-центру оригінал відповідної медичної довідки не пізніше ніж через 14 днів після дати екзамену. У такому випадку ми зможемо зареєструвати вас на іншу найближчу дату екзамену без стягнення додаткової плати.

Я не маю можливості подати онлайн заявку на реєстрацію на екзамен самостійно. Чи може це зробити хтось замість мене?

Так, онлайн заявку може подати ваш друг, член родини, викладач або мовна школа, де ви навчаєтеся. Ви також можете особисто підійти до нашого тест-центру, де менеджер заповнить заявку.

Я хочу змінити дату складання екзамену. Як це зробити?

Ви можете змінити дату складання екзамену (обрати іншу дату) без внесення додаткової оплати не пізніше Останнього строку реєстрації* на екзамен. *Останній строк реєстрації на кожну дату будь-якого екзамену зазначений на нашому сайті на сторінці, присвяченій відповідному екзаменові.
У разі, якщо Ви змінюєте дату складання екзамену в пізніші строки, необхідно оплатити його вартість у повному обсязі.

Я хочу скасувати свою реєстрацію на екзамен. Як це зробити?

При скасуванні реєстрації на екзамен до Останнього строку реєстрації*, ми відшкодовуємо його вартість. У разі, якщо ви відкликаєте реєстрацію на екзамен пізніше, внесена вами оплата не відшкодовується.
*Останній строк реєстрації на кожну дату будь-якого екзамену зазначений на нашому сайті на сторінці, присвяченій відповідному екзаменові.

Підписатись на розсилку