Офіційний платиновий партнер Cambridge Assessment English

Ліцензія UA007

Ярославів вал, 13/2-Б

Золоті ворота

info@grade.ua
  • (044) 580 11 00
  • (063) 580 11 00
  • (098) 580 11 00
  • (050) 580 11 00

Cambridge English

IELTS

TOEFL iBT

SAT, GRE, GMAT

Англійська для дітей

CELTA, CELT-P/S and Delta

Teacher Training Centre

Admissions tests

Англійська для підлітків

Корпоративна англійська

Підготовка до YLE, FCE, CAE, CPE, IELTS, TOEFL

Курси англійської мови

Реєстрація

Крок 1: Подайте заявку на реєстрацію

Для подачі заявки на включення до переліку Кандидатів для реєстрації на будь-який з іспитів Cambridge English (Young Learners (YLE), Key (KET), Preliminary (PET), First (FCE), Advanced (CAE), Proficiency (CPE), Business (BEC), Delta Module 1 та TKT), заповніть онлайн форму на нашому сайті.

Подати онлайн заявку необхідно до Останнього строку реєстрації*, що зазначений на відповідних сторінках для кожного іспиту, наприклад іспит Key (KET).

Крок 2: Отримайте підтвердження

Після отримання заявки, менеджер зв’яжеться по телефону та надішле підтвердження щодо включення до переліку Кандидатів для реєстрації на адресу вашої електронної пошти.

Крок 3: Оплатіть вартість іспиту

Актуальна вартість іспитів Cambridge English зазначена на нашому сайті на сторінці Cambridge English
Способи оплати вартості іспиту повідомить менеджер після отримання онлайн заявки (готівкою або карткою в офісі/ за банківськими реквізитами/безготівковим шляхом).

Крок 4: Отримайте офіційне запрошення на іспит

За 4-5 днів до дати іспиту ви отримаєте на пошту 2 листи на підтвердження реєстрації (Confirmation of Entry) в системі Cambridge Assessment English, де будуть зазначені:

•  Адреса тест-центру, де відбудеться іспит;

•  Детальний розклад екзаменаційного дня;

•  Ваші персональні дані (ID number та Secret number) для подальшої реєстрації на спеціальному ресурсі Cambridge Assessment English для ознайомлення зі своїми результатами іспиту онлайн;

•  Правила поведінки на іспиті та вимоги до Кандидатів.

Крок 5: Складіть іспит Cambridge English

Прибудьте в місце складання іспиту завчасно, а саме за 20 хв до часу, зазначеного у листі-запрошенні. Наша екзаменаційна команда зустріне та надасть подальші інструкції, а також зможе відповісти на ваші запитання в день іспиту.

Важливо!
Умовою проведення будь-якого іспиту Cambridge English є наявність мінімум чотирьох Кандидатів, що подали заявку на реєстрацію та оплатили вартість іспиту.

FAQ

Я запізнююся на свій іспит.

Прибудьте в місце складання іспиту завчасно, а саме за 20 хв до його початку. Якщо Ви запізнюєтеся на іспит, якнайшвидше повідомте про це менеджерів Екзаменаційного відділу за телефоном +38 (068) 289 3802.
На жаль, ми не зможемо допустити Вас до складання іспиту у випадку запізнення на 20 хв і більше.

Я не зможу прибути в тест-центр для складання іспиту через хворобу або різке і непередбачуване погіршення стану здоров’я.

Якщо ви пропускаєте іспит через хворобу або погане самопочуття, необхідно надати нашому тест-центру оригінал відповідної медичної довідки не пізніше ніж через 14 днів після дати іспиту. У такому випадку ми зможемо зареєструвати вас на іншу найближчу дату іспиту без стягнення додаткової плати.

Я не маю можливості подати онлайн заявку на реєстрацію на іспит самостійно. Чи може це зробити хтось замість мене?

Так, онлайн заявку може подати ваш друг, член родини, викладач або мовна школа, де ви навчаєтеся. Ви також можете особисто підійти до нашого тест-центру, де менеджер заповнить заявку.

Я хочу змінити дату складання іспиту. Як це зробити?

Ви можете змінити дату складання іспиту (обрати іншу дату) без внесення додаткової оплати не пізніше Останнього строку реєстрації* на іспит. *Останній строк реєстрації на кожну дату будь-якого іспиту зазначений на нашому сайті на сторінці, присвяченій відповідному іспиту.
У разі, якщо Ви змінюєте дату складання іспиту в пізніші строки, необхідно оплатити його вартість у повному обсязі.

Я хочу скасувати свою реєстрацію на іспит. Як це зробити?

При скасуванні реєстрації на іспит до Останнього строку реєстрації*, ми відшкодовуємо його вартість. У разі, якщо ви відкликаєте реєстрацію на іспит пізніше, внесена вами оплата не відшкодовується.
*Останній строк реєстрації на кожну дату будь-якого іспиту зазначений на нашому сайті на сторінці, присвяченій відповідному іспиту.

Підписатись на розсилку