Платиновий партнер Cambridge Assessment English

Ліцензія UA007

Ярославів Вал, 13/2-б
  Золоті Ворота
info@grade.ua
confirm

Дякуємо!

Наш менеджер звяжеться з вами.

callback-phone-icon

Зворотній дзвінок

  • Ім'я та прізвище
  • Телефон

Даю згоду на обробку моїх персональних даних з метою визначення рівня англійської мови та надання інших освітніх послуг

confirm

Дякуємо!

Наш менеджер звяжеться з вами.

23.08
2018

5 зручних і безкоштовних онлайн-словників англійської мови

Eye icon Spinner

Під час вивчення іноземної мови незамінним помічником є словник. Сьогодні  веб-словники та мобільні додатки потихеньку витісняють класичні паперові. Віртуальні словники, безумовно, набагато зручніші – потрібне слово можна знайти за лічені секунди. До того ж, значень слів, синонімів, прикладів уживання в мові в таких словниках буде набагато більше, оскільки немає обмежень по обсягу.

Онлайн-словники мають ще один беззаперечний плюс — тут можна не лише подивитися транскрипцію, а й почути, як те чи слово вимовляється. Ясна річ, віртуальні словники завжди у вашому комп’ютері або смартфоні. Вони найчастіше є безкоштовними — і це також їхня перевага.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Як вивчити англійську і не вмерти – 5 корисних ресурсів для початківців

Можна використовувати як двомовні (наприклад, українсько-англійські), так і одномовні словники (англо-англійські). Серед двомовних найбільш популярними та зручними у використанні є Abbyy Lingvo, WordReference, Multitran, Linguee, Babla. Однак ми детальніше зупинимось на одномовних ресурсах.

Одномовні словники — більш корисні для тих, чий рівень англійської вже Pre-Intermediate і вище. Саме тут можна знайти не лише переклад слова, а й його пояснення, приклади в реченнях, мовні ситуації. Одномовні словники — це не лише про дослівний переклад, вони змушують думати, а отже, навчання є ефективнішим.

The Free Dictionary

Непоганий віртуальний словник із зручним інтерфейсом та десятками різних мов. Тут можна не лише дивитися значення та приклади вживання слів, а й грати у лінгвістичні ігри, робити граматичні вправи, читати корисні статті. Також на freedictionary є база специфічної англійської лексики – приміром, словники медичних та юридичних термінів, а також словники синонімів і антонімів.

Macmillan

Зручний англо-англійський словник із простими і зрозумілими поясненнями слів, вимову можна прослухати у записі. За бажання ви можете дізнатися походження слова, частоту його вживання, усі можливі словоформи. Окремо варто виділити розділ ідіом.

Oxford Dictionaries

Оксфордські словники – це велетенська база слів, сталих виразів та їх значень для тих, хто вивчає англійську. За бажання можна порівнювати англійську та її американський варіант, зокрема у тому, що стосується вимови. Варто читати англомовний блог ресурсу про вивчення мови, а ще тут є безліч статей, присвячених граматиці, синтаксису та пунктуації. У розділі синонімів також подані варіанти правопису і вимови слів із різних діалектів мови.

ДИВІТЬСЯ ТАКОЖ: 5 англійських фільмів, з якими легко вчити мову

Collins Dictionary

На цьому ресурсі зібрані словники для різного рівня підготовки. Окрім стандартних опцій – значення, транскрипція, вимова слова, синоніми, антоніми та частота вживання, тут можна подивитися ще і походження, а також як змінювалася популярність цього слова чи виразу залежно від проміжку часу. Крім цього, у словнику ви знайдете розділ із перекладами англійських слів на понад 20 мов світу.

Urban Dictionary

Інтерактивний словник сучасної розмовної англійської, який щоденно оновлюється і доповнюється користувачами. Надзвичайно корисний ресурс для тих, хто дивиться англомовні відео на Youtube або стежить за англомовними блогерами. Тут можна знайти пояснення до ненормативних жаргонних, сленгових слів і виразів, і навіть нецензурну лексику. Користувачі голосують за пояснення слів, таким чином можна перевірити, наскільки достовірною є надана інформація.

Нагадаємо, що нещодавно ми писали про 15 кумедних ідіом у гіфках.

Rate this post
ЗМІ про нас