Платиновий партнер Cambridge Assessment English

Ліцензія UA007

Ярославів Вал, 13/2-б
  Золоті Ворота
info@grade.ua
confirm

Дякуємо!

Наш менеджер звяжеться з вами.

callback-phone-icon

Зворотній дзвінок

  • Ім'я та прізвище
  • Телефон

Даю згоду на обробку моїх персональних даних з метою визначення рівня англійської мови та надання інших освітніх послуг

confirm

Дякуємо!

Наш менеджер звяжеться з вами.

Набір на зимовий семестр!

Усі групи 4–8 осіб. Суботні клуби та бібліотека періодичних міжнародних видань — безкоштовно

Заняття проходять у єдиному в Україні платиновому тест-центрі Cambridge Assessment English (ліцензія UA007)

Наші викладачі — ETS Propell Certified Tutors, Delta / CELTA / TKT / TEFL / TESOL Certified Teachers and Cambridge English examiners

Безкоштовний пробний тест після закінчення курсу з перевіркою сертифікованими фахівцями TOEFL Propell

Наш центр надає безліч послуг з підготовки до складання TOEFL: це заняття в групах (групи по 4–8 осіб), індивідуальні уроки та заняття онлайн за допомогою Skype. У кожному разі ми беремо до уваги індивідуальні особливості клієнта, його рівень загальної англійської, а також намагаємося розробити оптимальний графік підготовки до тесту.

Для тих, хто вирішив ходити на наші курси TOEFL в Києві, ми гарантуємо:

  • висококваліфікований склад викладачів;
  • всеосяжний і різнобічний курс підготовки (48 академічних годин групової роботи);
  • власні методичні розробки з підготовки до TOEFL, складені на основі кращих матеріалів провідних видань (Longman, ETS Official Guide, Cambridge, Kaplan, Cracking the TOEFL iBT та ін.);
  • фундаментальний підхід до роботи над кожною секцією структури іспиту TOEFL;
  • велика кількість пробних завдань і тестів (робота над типовими помилками, тести з кожної секції іспиту на час, повні пробні тести/симуляція реального іспиту);
  • серйозну роботу з лексичним матеріалом та специфікою структури тесту;
  • домашні завдання, які дозволяють вам закріпити засвоєний матеріал у позаурочний час.

Для того, щоб записатися на наші курси підготовки, вам необхідно заповнити та надіслати нам цю онлайн-форму або зателефонувати за номерами:

Телефоны

044 580 11 00

063 580 11 00

098 580 11 00

050 580 11 00

Індивідуальне навчання

Наш центр надає послугу підготовки до TOEFL індивідуально. Кількість занять визначається після консультації та проходження тестування на визначення рівня знань.

Зазвичай це близько 10–20 занять по 90 хвилин.

Вартість одного заняття

750 грн

90 хвилин

з українським фахівцем

1050 грн

90 хвилин

з носієм мови

за умови оплати одразу за 15 занять і більше – знижка 10%

Вартість одного заняття у парі

950 грн

90 хвилин

з українським фахівцем

1250 грн

90 хвилин

з носієм мови

за умови оплати одразу за 15 занять і більше – знижка 10%

Групове навчання

Також за програмами підготовки до тесту ТОЕФЛ у нас працюють міні-групи по 4–8 осіб.

Заняття:2 академічні години

Повний курс: 24 заняття (48 академ. годин)

Опис програми

Ми розробили унікальний курс підготовки до TOEFL: — TOEFL Full: курс займає 8-12 тижнів (2-3 місяці), розрахований на слухачів з рівнем Intermediate і вище.

Безкоштовне попереднє тестування допомагає нам підібрати найефективніший курс підготовки для вас.

За період навчання ви поповните свою теоретичну та практичну базу по всім чотирьом секціям тесту: Reading (Читання), Listening (Аудіювання), Speaking (Говоріння), Writing (Письмо). У рамках підготовки ви ознайомитеся з типами завдань, які зустрічаються на іспиті, навчитеся швидко розпізнавати потрібну для вас інформацію в тексті, робити ефективні замітки, потренуєтеся у виконанні завдань з обмеженням часу і без обмеження, поліпшите лексичний запас, підвищите навички академічного письма та ін.

Вартість навчальних матеріалів становить 400 грн.

Як проходять заняття?

В рамках курсу ви будете проходити навчання у групі (на заняттях ви будете працювати в парах та індивідуально). Певна частина занять буде проходити на комп’ютерах, оскільки реальний тест складається саме таким чином, і ми намагаємося максимально наближати умови підготовки до реальних умов іспиту. Саме тому ми використовуємо приклади тестів TOEFL у вигляді міні-тестів і тестів повного формату в рамках підготовки.

Широка практика та власна методика

Ключ до успіху в складанні TOEFL — систематична практика. Максимальні результати досяжні тільки через посилену практику – і ми цим керуємося у нашій підготовці. Тому ми включили в курс матеріали для підготовки від кращих світових видавництв (Longman, ETS Official Guide, Cambridge, Kaplan, Cracking the TOEFL iBT та ін.), а також реальні приклади тестів. Як показує наш досвід, комплексне застосування матеріалів, які були обрані нашими фахівцями, показує найефективніший результат.

Завдання на час

Ключовий елемент тестування — завдання на час. Багато людей мають особливі складності з цим видом завдань, тому що починають хвилюватися. Саме тому в нашій програмі ми застосовуємо наступний алгоритм: виконання завдань без обмежень за часом — виконання міні-тестів з невеликим тимчасовим обмеженням — виконання повноцінних тестових завдань. Згодом ви адаптуєтеся до умов обмеженого часу і виробите ефективний підхід.

Лексичний запас

Збільшення активного словника — одне з основних завдань курсу. Так як у рамках іспиту вам доведеться мати справу з академічними текстами, знання такої лексики є обов’язковим для успішного проходження тесту. Під час навчання ви зможете поповнювати словниковий запас за допомогою спеціальних тренувальних текстів і вправ.

Домашні завдання

Важливо розуміти, що не можна обмежуватися роботою в класі під час підготовки до іспиту. Одним із важливих компонентів підготовки є домашні завдання, побудовані на основі класних занять. Старанне виконання домашніх завдань подвоїть ефект від проходження курсу підготовки.

Принциповий момент

Курс підготовки не обмежується виконанням типових завдань на час. У вас буде можливість дізнатися більше про пастки іспиту, особливу процедуру складання тесту, а також зрозуміти особливі прийоми, які допоможуть скласти TOEFL найбільш успішно. Ті, хто складали тест, знають, що для успішного складання мало одних знань англійської мови. Також необхідна швидкість реакції, вправність і розуміння особливостей кожного типу завдання. Наші курси підготовки допоможуть вам досягти бажаного результату.