Платиновий партнер Cambridge Assessment English

Ліцензія UA007

Ярославів Вал, 13/2-б
  Золоті Ворота
info@grade.ua
confirm

Дякуємо!

Наш менеджер звяжеться з вами.

callback-phone-icon

Зворотній дзвінок

  • Ім'я та прізвище
  • Телефон

Даю згоду на обробку моїх персональних даних з метою визначення рівня англійської мови та надання інших освітніх послуг

confirm

Дякуємо!

Наш менеджер звяжеться з вами.

20.05.2019

Вероніка Громогласова - photo
Вероніка Громогласова
Контент-менеджер
Eye icon Spinner

6 ресурсів з безкоштовними матеріалами для викладачів англійської, з якими на ваші заняття чекатимуть з нетерпінням

Бесплатные материалы для преподавателей английского

Наші викладачі ніколи не припиняють вчитися та постійно шукають щось новеньке, щоб зацікавити студентів і залучити їх до активного вивчення англійської. Захоплюючі навчальні ігри, завдання та тести, нові відео, подкасти та тексти за актуальними темами… Тому наші студенти завжди з нетерпінням чекають на заняття зі своїми викладачами й ефективно засвоюють новий матеріал.

Якщо ви теж викладаєте англійську, цей матеріал – для вас! Провідні міжнародні освітні компанії підготували масу корисних речей для викладачів, які прагнуть розвиватися, і діляться ними абсолютно безоплатно. Налітайте!

Cambridge Assessment English: Teaching English

На сайті департаменту англійської мови Кембриджського університету в розділі ресурсів для викладачів ви знайдете все, що завгодно.

  • Матеріали для підготовки до всіх міжнародних тестів Cambridge English – від YLE Starterts до TKT: безкоштовні підручники, плани занять та завдань, приклади офіційних тестів минулих років, корисні відео та аудіо, поради для викладачів
  • Активності для занять в класі: мультики, пісні та онлайн ігри дітей та підлітків, аудіо, відео та інтерактивні тести для дорослих студентів для розвитку всіх мовних навичок, власний подкаст Virtually Anywhere з серією діалогів
  • Інструмент Write & Improve, де ви можете використовувати Class View, щоб ставити завдання своїм учням, отримувати їхні роботи та додавати свої коментарі та оцінки
  • Можливість підключитися до сервісу Penfriends, за допомогою якого ваші студенти зможуть знайти друзів із листування англійською з різних країн

Також ви можете ознайомитися з професійними оглядами різних діджитал-програм для викладачів і підписатися на розсилку про безкоштовні вебінари, яких Cambridge English проводить декілька на місяць.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Можливості травня для викладачів англійської.

Бесплатные материалы для преподавателей английского

Cambridge University Press

На сайті видавництва Кембріджського університету – все найсвіжіші оновлення та новини про тести Cambridge English, офіційні підготовчі матеріали, безліч мобільних додатків, Кембриджський словник, який оновлюється щодня, сервіс для складання власних тестів для вивчення нових слів і ще 22 643 посилання на завдання, поради, тексти, книги, відео, аудіо та багато-багато іншого. Тільки не заблукайте!

Oxford University Press: English Language Teaching

Зареєструйтеся в Oxford Teachers’ Club та отримайте доступ до 1000 готових ідей і завдань для своїх студентів. А ще дізнавайтеся щодня по одному новому слову та вчіть їх у класі, проходьте зі студентами готові онлайн-тести для визначення рівня англійської та створюйте власні, встановлюйте мобільні додатки, читайте та дивіться поради для викладачів у блозі та відвідуйте безкоштовні вебінари від досвідчених тренерів викладачів!

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Ігри та завдання для тренування розмовної англійської в класі.

BBC & British Council: Teaching English

Сотні порад і лайфхаків для викладачів, і стільки ж, якщо не більше, планів уроків та активностей для студентів будь-якого рівня і віку. Хочете знати, як розвинути мультикультурну свідомість у підлітків, налагодити дисципліну в класі та розмовляти з ними про важливі проблеми англійською? Як залучити до процесу навчання дорослих студентів і поліпшити їхню вимову? Що таке «синдром чистого аркуша» та як його перемогти?

На сайті Teaching English ви знайдете відповіді на ці запитання та сотні інших. Також рекомендуємо звернути увагу на розділ ‘Magazine’ з блогом і безкоштовні вебінари для викладачів англійської!

Бесплатные материалы для преподавателей английского

Macmillan: Young Learners

Суперкорисний сайт для викладачів, які займаються англійською з дітками. Тут ви знайдете цікаві активності для уроків у класі та домашніх завдань, словники, ігри, інтерактивні тести, аудіо та відео матеріали, а також зручні планувальники занять. Зможете завантажити картки для вивчення слів і яскраві постери, щоб прикрасити клас, наприклад, з англійським алфавітом або словами для починаючих студентів. З такими матеріалами діти ніколи не будуть нудьгувати, вивчаючи англійську!

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: 10 словникових ігор для дітей, що не потребують підготовки.

TESOL: Blog

На сайті міжнародної асоціації викладачів англійської TESOL є чудовий блог, який поповнюється новими актуальними порадами від фахівців щотижня. Про креативне письмо на іноземній мові, плюси та мінуси використання рідної мови на заняттях, ігри та гейміфікацію, технології та онлайн-платформи для викладачів та багато іншого. Отримуйте нову пораду щотижня – і залишайтеся на хвилі зі світовим співтовариством викладачів!

Набір на курси для викладачів англійської від Кембриджського університету з всесвітньо визнаними дипломами та сертифікатами Delta, CELTA, CELT-P і CELT-S в нашому Teacher Training Centre триває. Ми будемо раді вам!

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Сертифікат Delta – для чого він потрібен викладачеві?