Платиновий партнер Cambridge Assessment English

Ліцензія UA007

Ярославів Вал, 13/2-б
  Золоті Ворота
info@grade.ua
confirm

Дякуємо!

Наш менеджер звяжеться з вами.

callback-phone-icon

Зворотній дзвінок

  • Ім'я та прізвище
  • Телефон

Даю згоду на обробку моїх персональних даних з метою визначення рівня англійської мови та надання інших освітніх послуг

confirm

Дякуємо!

Наш менеджер звяжеться з вами.

21.02.2019

Елена Полотняная - photo
Елена Полотняная
Контент-менеджер
Eye icon Spinner

Аудіокниги англійською: відомі твори для всіх рівнів

Бесплатные аудиокниги на английском для всех уровней

Аудіокниги англійською — це своєрідне вивчення мови для ледачих. Вам не потрібно напружувати очі, записувати нові слова. Ви просто дозволяєте собі зануритися в англійську мову, захопливі пригоди героїв. З контексту, інтонації та в певній ситуації, яка описується, ви вчите новий вокабуляр. А потім невідомо звідки він спливає в розмові. Ви його начебто не вчили, але знаєте ці слова та на підсвідомості розумієте, що вживаєте їх правильно. Ось такий от магічний феномен мови.

Просто вмикайте аудіокнигу дорогою на роботу, на біговій доріжці в спортзалі або перед сном — і вчіть англійську мову без зайвих зусиль.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: 5 безкоштовних сайтів для вивчення англійської за допомогою пісень

Adventures of Pinocchio. Carlo Collodi

Рівень: Elementary — Pre-Intermediate

Слухати аудіокнигу можна за посиланням.

Ця популярна дитяча книга була написана італійським автором Карло Коллоді, однак вона також чудова англійською мовою. Вона розповідає про дерев’яного хлопчика Піноккіо, який пережив дуже багато всього в житті. Але що б з ним не сталося, з ким би він не знайомився на шляху, і куди б його не заносила доля, він завжди пам’ятав про своє основне бажання — стати справжнім хлопчиком. Дуже повчальна історія, та й переклад чудовий.

The Wind in the Willows. Kenneth Grahame

Рівень: Pre-Intermediate — Intermediate

Слухати аудіокнигу можна за посиланням

«Вітер у вербах» — це чарівна дитяча казка, яку варто було б послухати всім дорослим. Вона просякнута красою природи та магією зміни сезонів, перевтіленнями героїв і мудрими істинами, розказаними простими словами. За допомогою героїв-тварин автор вміло показує реалістичну картину англійського суспільства XIX – XX століття.

Alice’s Adventures in Wonderland. Lewis Carroll

Рівень: Intermediate — Upper-Intermediate

Слухати аудіокнигу можна за посиланням

Багато з вас читали або дивилися екранізацію відомої книги Льюїса Керролла «Алісині пригоди у Дивокраї». Оскільки ви вже трохи знайомі з сюжетом, дитячу роман-казку слухати буде нескладно. Але особливо приємно — це помічати для себе прекрасні описи, художні прийоми, які рясно використовував Керролл. Точно ніби це ви падаєте в кролячу нору, а не Аліса.

Robinson Crusoe. Daniel Defoe

Рівень: Intermediate — Upper-Intermediate

Слухати аудіокнигу можна за посиланням

Роман, який вперше був опублікований на початку XVIII століття, став безсмертним творінням талановитого англійського письменника Даніеля Дефо. Це історія про людину, яка вирішила подорожувати в гонитві за багатством. А в підсумку все обернулося подорожжю духовного росту, внутрішнього дорослішання та усвідомленості. Дуже метафорично, філософськи та захопливо. Особливо англійською.

Dracula. Bram Stoker

Рівень: Upper-Intermediate — Advanced

Слухати аудіокнигу можна за посиланням

Знаменитий твір «Дракула» Брема Стокера — один з найкращих готичних романів про вампірів XIX століття. Джонатан Харкер, молодий англійський адвокат вирушає в замок Дракули в Трансільванії (сучасна Румунія). Коли місцеві жителі дізнаються про його намір, вони реагують зі страхом, що починає турбувати Харкера. Проте він вирішує все ж зустрітися з графом Дракулою, з метою продажу йому нерухомості в Англії.

Нагадаємо, що для тих, хто хоче не тільки підтягнути свої Listening Skills, а й прокачати свою розмовну англійську, у нас відкритий набір на курс Communication Skills. Початок навчання вже 20-го березня, тому радимо вам забронювати місце в групі просто зараз!

Rate this post