Цикл лекцій для вчителів: все про інформаційну гігієну
EdCamp разом з проєктом «Як не стати овочем» запускають серію лекцій про інформаційну гігієну для освітян. Спікери розкажуть, як аналізувати інформацію, виявляти фейки та формувати медіаграмотність в умовах війни.
Незабаром відбудеться перша лекція з циклу «Перезимувати. Як підготуватися до зими й не стати жертвою пропаганди, паніки, істерики й маркетингу».
Коли: 20.10.2022 о 16:00
Формат: онлайн-трансляція на Facebook-сторінках проєктів EdCamp та “Як не стати овочем”
Вартість: безплатно
Про що?
Згадайте скільки фейків траплялись вам у стрічці новин на початку повномасштабної війни. Дезінформація у той момент була спрямована на поширення панічних настроїв, пригнічення населення, а також задля підштовхування його до втечі.
Насправді ціна неправдивої та/або неперевіреної інформації дуже висока, тому, аби очистити свій простір у мережі від цього та запобігти подальшому поширенню, українцям потрібно розуміти що таке медіаграмотність.
Цього разу спікер Дарка Озерна, медична журналістка, біологиня, авторка Telegram-каналу «МОЗ попереджає, Озерна запобігає» та популяризаторка здорового способу життя, розповість про основні принципи медіаграмотності українців, розкаже про фейки та підготовку до зими.
Крім цього, на лекції підіймуть такі питання:
- Український інформаційний простір: зима, здоровʼя, харчування
- Які сценарії в нашому інформаційному просторі нам передрікають на зиму?
- Міфи та маніпуляції в інформаційному полі
- Наслідки дезінформації
- Чи потрібно запастися харчами? Як це правильно робити? Чому не слід робити так, які навʼязують вам
- Як підготувати свій дім: одяг, утеплення, що робити без газу
- Як потурбуватись про своє здоровʼя?
Захід проводитиметься за підтримки Посольства США в Україні та ВГО Українська бібліотечна асоціація.
Приєднуйтесь до трансляції за посиланням!
Також, нагадаємо, що у Grade Education Centre відкривається набір на другий модуль навчання. Поспішайте приєднатись, щоб допомагати на інформаційному фронті, а також читати надійні англомовні джерела без перешкод.