Український проєкт «Better Time Stories» отримав відзнаку Болонського книжкового ярмарку
Розробники з України створили проєкт «Better Time Stories» для дітей-біженців, які вимушено виїхали з країни через повномасштабну війну.
Нещодавно ініціатива отримала спеціальну відзнаку «BolognaRagazzi CrossMedia Awards» 2024 у категорії «Книги та цифрові платформи».
Яка суть ініціативи?
«Better Time Stories» або ж «Історії кращого часу» — книжковий проєкт для українських дітей-біженців.
Завдяки спеціальному застосунку члени сімʼї, які залишились в Україні можуть записати аудіоверсію книжок для малечі. Власне, програма надає доступ до інтерактивних книжок для дітей віком від 3 до 7 років.
Цікавий факт! Меценатами проєкту стали принцеса Нідерландів Лорентьєн ван Ораньє, перша леді України Олена Зеленська, перша леді Німеччини Ельке Бюденбендер та перша леді Австрії Доріс Шмідауер.
Співзасновник проєкту Андрій Шмигельський зазначає, що ініціатива допомагає малечі боротися зі стресом, інтегруватись у середовище країни перебування та підтримувати зв’язок із родичами, які залишилися вдома.
До речі, книги для малечі у рамках проєкту озвучували:
- Benno Fürmann
- MONATIK
- Claudia Michelsen
- Diewertje Blok
- DOROFEEVA
- Gorbunov Yuriy
- Elke Büdenbender
- Jamala
- Bart Moeyaert
- Laurentien van Oranje
- Mari Lang
- Olena Zelenska
- Melissa Drost
- Doris Schmidauer
- Kevin Hassing
«Better Time Stories» підкорює світ
Нещодавно українську ініціативу відзначили на Болонському дитячому книжковому ярмарку.
До слова, це провідна подія в книговидавничій галузі, заснована ще у 1964 році. Зараз ярмарок став креативним хабом для видавців, ілюстраторів, дизайнерів, перекладачів, бібліотекарів та інших представників видавничого бізнесу.
Так от, проєкт «Better Time Stories» став найкращим у категорії «Книги та цифрові платформи». Ця нагорода присуджується міжнародним журі.
Експерти обирають найкращу ініціативу з-поміж ста проєктів у понад 30 країнах.
Ця нагорода означає, що ми робимо важливу справу, актуальну не лише для України, а й для міжнародного видавничого ринку. У наш час люди хочуть не лише читати фізичну книжку, а ще й слухати, надто коли йдеться про дитячі книжки.
До речі, нещодавно ми писали про «Рамку фінансових компетентностей». Це навчальна програма для наймолодших українців, яка навчатиме фінансової грамотності.
Детальніше про вікові категорії та особливості програми читайте за посиланням.