WOW! 11 безкоштовних курсів англійської мови від кращих університетів світу

courses

Найкорисніша добірка для абітурієнтів, які готуються до вступу в британські та американські виші! Безкоштовні онлайн-курси з академічної англійської, написання есе, проведення досліджень, підготовки до вступу, критичного мислення та багатьох інших навичок, необхідним студентам для отримання освіти в англомовних країнах. Курси підготували: Каліфорнійський університет, Університет Ковентрі та інші провідні світові виші. Бажаємо продуктивних занять та успіху під час вступу!

Pre-sessional English

Курс Coventry University, Великобританія
Старт: у будь-який день
Тривалість: 14 тижнів

Один з провідних британських університетів розробив найдокладніший курс зі вступу в закордонні ВНЗ. Протягом 14 тижнів ви підіймете свою академічну англійську на новий рівень і будете готові до вступу до Великобританії. Ви вдосконалите навички письма, читання та аудіювання, вийдете за рамки IELTS, розвинете навички критичного мислення та навчитеся працювати над проектами.

Весь курс можна пройти безкоштовно. А в разі вступу до Університету Ковентрі потрібно скласти іспити вартістю 1500 фунтів і отримати сертифікат.

General Academic English

Курс Tsinghua University, Китай
Старт: у будь-який день
Тривалість: 22 години / 4 тижні по 7 годин

Вдоскональте свої навички читання і письма англійською. Вивчіть англійську лексику за спеціальними темами: мистецтво, людина і природа, соціологія, інженерія і технології, психологія, економіка та менеджмент. Отримайте базові знання та академічні навички вивчення англійської. І все це – лише за 22 години навчання!

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: ТОП-5 відео TED для тих, хто вивчає англійську

Academic Skills for University Success Specialization

Курс The University of Sydney, Австралія
Старт: у будь-який день
Тривалість: 9 місяців, по 3 години на тиждень

Якщо раптом вам здається, що готуватися до вступу в наступному році на курсах на кілька тижнів ще зарано, тримайте курс академічних навичок високого рівня на цілий навчальний рік! Розвивайте навички інформаційної та цифрової грамотності, розв’язання проблем, критичного мислення та академічного спілкування. Курс підготує вас до вступу та залучення до навчання, познайомить з цінностями академічної культури й особливостями здобуття вищої освіти в Австралії та інших англомовних країнах.

Preparing for Graduate Study in the U.S.

Курс University of Michigan, США
Старт: у будь-який день
Тривалість: 15 годин

Цей практичний курс підготує вас до навчання в магістратурі або аспірантурі в США. Ви поспілкуєтеся як з майбутніми, так і з уже досвідченими аспірантами, виберете цікаву для вас програму післядипломної освіти та будете навчатися на її основі. Ознайомитеся з ресурсами, які підтримують іноземних аспірантів на вашому кампусі, і попрактикуйтесь свої знання англійської мови за допомогою практичних завдань і групової роботи.

Academic English: Writing

Курс University of California, США
Старт: у будь-який день
Тривалість: 3 місяців / 6 година на тиждень

Зі спеціалізованим курсом Каліфорнійського Університету ви прокачаєте навички письма до нового рівня. Есе, статті, наукові дослідження, проектна робота. Після курсу ви будете чітко висловлювати свої думки та ідеї. І більше ніяких граматичних або орфографічних помилок! Курс складається з 4 модулів, розподілених за рівнями.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Як розуміти англійською геть ВСЕ? ТОП-6 крутих сайтів з тестами Listening!

бесплатные курсы английского

Writing in English at University

Курс Lund University, Швеція
Старт: у будь-який день
Тривалість: 14 годин

На цьому курсі ви навчитеся писати, структурувати та редагувати власні академічні тексти, шукати й використовувати релевантні джерела для проведення досліджень. Зберете свій інструментарій академічних навичок письма та випробуєте його на практиці. Поміркуєте про свій розвиток як письменника та поділитесь досвідом з іншими студентами, що проходять курс, під час вправ з рецензування.

Academic and Business Writing

Курс Berkeley University of California, США
Старт: у будь-який день
Тривалість: 6 тижнів / 3–5 години на тиждень

Вступ до академічного та ділового письма для тих, хто вивчає англійську, з упором на граматику, лексику, структуру, редагування і публікацію. Хочете навчитися переконливо писати та спілкуватися англійською, професійно редагувати тексти та розширити академічний словниковий запас? Тоді швидше записуйтеся на курс!

Research Writing: How to Do a Literature Review

Курс University of Wollongong, Австралія
Старт: у будь-який день
Тривалість: 4 тижні / 4 години на тиждень

Під час навчання в університетах перед багатьма студентами стоїть завдання написання оглядів академічної літератури. Але далеко не скрізь цьому вчать окремо. Курс для студентів-дослідників розповість, як написати критичний літературний огляд будь-якого рівня з будь-якої дисципліни. Ви пройдете цей процес крок за кроком, познайомитеся з хорошими та поганими прикладами, навчитеся знаходити інформацію і ставити правильні запитання.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Більше ніяких граматичних помилок в англійському! 7 сервісів для перевірки граматики, на які можна покластися

бесплатные курсы английского

Learn English: Advanced Academic Speaking and Listening

Курс University of California, США
Старт: у будь-який день
Тривалість: 6 місяців / 4 години на тиждень

Прокачайте свої навички спілкування та аудіювання, підійміть їх до рівня потрібного для навчання у ВНЗ англомовних країн. Навчіться активно слухати та робити нотатки, говорити та проводити презентації ефективніше. Фінальним завданням курсу стане створення відеопрезентації за заданою академічною темою.

TOEFL® Test Preparation: The Insider’s Guide

Курс Educational Testing Service (ETS), США
Старт: у будь-який день
Тривалість: 6 тижнів / 2–4 години на тиждень

Унікальний курс, розроблений компанією, яка заснувала систему оцінювання TOEFL. Ви дізнаєтеся все про тест і тонкощі його складання із перших рук. Почуєте цінні поради та лайфхаки. Підготуєтеся до всіх секцій TOEFL на прикладах офіційних тестів минулих років і зрозумієте, як отримати максимально можливий бал!

IELTS Academic Test Preparation

Курс The University of Queensland, Австралія
Старт: у будь-який день
Тривалість: 8 тижнів/ 5–10 годин на тиждень

Все про процедуру складання і формат міжнародного тесту з англійської IELTS, ключові навички та стратегії проходження тесту – у 80 годинах інтерактивних матеріалів і вправ. На курсі ви розвинете всі мовні навички, підтягнете граматику та розширите словниковий запас. Курс розроблений досвідченими викладачами англійської та екзаменаторами IELTS з тест-центру у Квінслендському університеті.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Прокачайте свій Speaking перед IELTS чи TOEFL! 7 сайтів для безкоштовного спілкування англійською

БОНУС: IELTS Grade

Курс Grade Education Centre
Старт: у будь-який день
Продолжительность: визначаєте самі за гнучким планом

Це повноцінний курс із самопідготовки до IELTS, який використовує штучний інтелект для перевірки письмових та розмовних завдань. Гнучкий план дає можливість підлаштуватися під ваші можливості та бажання. До курсу входять 20 відеоуроків із стратегіями проходження секцій Аудіювання та Читання, діагностичний тест IELTS Writing і Speaking, докладний розбір типів завдань, з якими ви можете зіткнутися, зі прикладами. Понад 80 тем, які можна проходити в будь-якому порядку. Фідбек від фахівців із підготовки до іспиту.