5 безкоштовних сайтів для вивчення англійської за допомогою пісень

Где бесплатно учить английский с помощью песен

Згадайте себе в дитинстві: хіба ви не співали з неймовірно драматичним виразом обличчя пісні чужою мовою, підбираючи дивакуваті комбінації звуків на слух? Ну звичайно ж ви це робили! Так робили всі, тим паче, саме з цих дивних пісень і почався шлях до вивчення англійської. 

Англійська фонетика для слов’ян досить складна, тому пісні — це завжди хороше ненапружене тренування невластивих звуків і їх сполучень. Ми підготували для вас добірку ресурсів, де ви можете безкоштовно слухати музику англійською, читати тексти, бачити виділені слова і, відповідно, підвищувати свій рівень мови.

Lyrics Mode

Cайт Lyrics Mode — це справжній рай для тих, хто вивчає англійську мову. Тут ви можете прослухати пісню, включивши і прочитавши її текст, а також знайти значення і пояснення незнайомих слів. Ну що ще потрібно?

EFL Club Songs

Тут хоч і трохи пісень, але добірні. Для вас заспівають The Beatles, Monkeys і Луї Армстронг, а ви тим часом повинні будете заповнити пропуски в тексті. Після цього можете перевірити, наскільки добре ви знаєте або почули текст цих прекрасних виконавців.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Фрази, які допоможуть написати потужне есе англійською

My Pop Studio

Цей ресурс — справжній подарунок музичним гурманам, які вивчають англійську мову. Тому що тут ви можете створити власного виконавця, писати слова і музику і навіть змагатися з іншими учасниками!

Це дуже крутий спосіб провести час як самостійно, так і з друзями. Ви не тільки тренуєте англійську, а й кмітливість, креативність і можливо відкриєте в собі приховані таланти.

Lyrics training

Ви можете як завантажити мобільний додаток, так і випробувати web-версію. На Lyrics training виберіть пісню залежно від рівня знань, слухайте пісню, заповнюєте по ходу пропущені слова.

ELLO

На цьому сайті можна знайти пісні з вправами: деякі на лексику, деякі заповнити пропуски, деякі фонетичні. Точно є чим зайнятися.

Якщо ви хочете покращити розмовну англійську, всі методи хороші, пісні також. Адже потім почуту лексику та словосполучення ви будете вживати в своїй бесіді. Ну і, звичайно, не забувайте, що що в Grade Education Center зараз відкритий зимовий набір в групи. Обирайте бажаний курс, заповнюйте заявку на сайті та чекайте дзвінка від менеджера. Все просто!