7 новорічних фільмів англійською, які заряджають святковим настроєм

english films

Новорічні канікули вже близько — святкові дні, коли вдома стоїть вбрана ялинка, відчувається запах мандаринів та тепло новорічної казки. Саме час заварити чашку какао, закутатися в тепле покривало і провести час за переглядом цікавого фільму. Пропонуємо зробити це з користю для вашої англійської. Адже фільми мовою оригіналу не лише створять затишну сімейну атмосферу та подарують заряд новорічного настрою, а й прокачають ваші Listening Skills.

New Year’s Eve

Долі кількох мешканців величезного мегаполіса Нью-Йорк чудесним чином переплітаються напередодні Нового року. Найяскравіші персонажі фільму “Старий Новий рік” — це смертельно хворий, який лежить в лікарні, секретарка, яка вирішує здійснити свої обіцянки, продюсер розважального шоу і людина, для якого свято просто ненависне. Усі вони із завмиранням серця стоять на порозі нового року, який визначить подальший хід їхнього життя.

The most wonderful time of the year

Історія про матір-одиначку, яка знову відкрила для себе всю радість Різдва після зустрічі з прекрасним незнайомцем. Фільм “Найкращий час року” — це справжня скарбниця сучасного сленгу, виразів та ідіом.

The holiday calendar

Талановита фотографка Еббі, якій доводиться займатися нудною роботою, отримує новорічний подарунок — старий бабусин календар, який кардинально змінює її життя. Завдяки фільму “Святковий календар” ви зможете збагатити свій вокабуляр та використовувати нову лексику щодня.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: 12 найкращих мультфільмів англійською за рівнями

Let it snow

Несподівана хуртовина в переддень Різдва застає жителів Грейстауна зненацька: поїзди зупиняються, машини грузнуть в снігу, а люди намагаються перечекати негоду вдома. І лише хоробра дівчина вибирається із застряглого в снігу експреса, щоб посидіти в тиші маленької кав’ярні, де випікають вафлі. Вона і не здогадується, що її вчинок став першою ланкою в ланцюзі подій, які змінять багато життів…

The princess switch

Стейсі — молода дівчина, яка працює в кондитерському магазині. Напередодні Різдва у неї завжди багато клієнтів, оскільки всім до душі припадають її солодощі. Її друг і колега дізнається про щорічний конкурс кулінарів і наполягає, щоб вона вирушила туди. Прибувши в чуже місто, вона дізнаються, що його жителі готуються до одруження принца і герцогині Монтенарі, яку ще ніхто не бачив. В цей же день кондитер і наречена стикаються разом і виявляють, що вони дуже схожі. Розговорившись, дівчата приймають рішення на деякий час помінятися місцями…

Love the Coopers

Коли чотири покоління сімейства Куперів збираються разом в переддень Різдва, несподівані гості та неймовірні події перевертають все з ніг на голову…

Звідси ви дізнаєтеся багато сленгової лексики, розмовних виразів. Не забувайте їх записувати та поступово вводити у ваше спілкування.

The Holiday

Аманду й Айріс об’єднують схожі долі. Вони обидві досягли чималого успіху в кар’єрі, тільки ось особисте життя обох залишає бажати кращого. Прагнення Аманди й Айріс хоч якось змінити звичний спосіб життя приводить їх на сайт обміну житлом на час новорічної відпустки. З перших хвилин знайомства жінки подружилися. Домовившись помінятися континентами, кожна в новому місці зустріне своє щасливе Різдво!

Сподіваємося, що ці фільми створять гарний святковий настій та подарують вам відчуття свята. Бажаємо приємного перегляду та нагадуємо, що нещодавно ми писали про 7 фільмів англійською, які переконають вас, що можливо абсолютно все.