Герої завтрашнього часу

Герои завтрашнего времени

Минулої суботи, 24 листопада, у Києві пройшла конференція для підлітків “Завтра_”, де ми були партнерами. Ми розповідали про міжнародні системи тестування Cambridge English, IELTS, TOEFL, наші програми підготовки до них і до ЗНО, тестували всіх охочих на рівень англійської. 

Це був неймовірно крутий та корисний досвід для нас: ми познайомилися та поспілкувалися з великою кількістю тінейджерів, спробували зрозуміти, які в них інтереси, про що вони мріють, які в них амбіції, плани та цілі. І скажу чесно, усі вони дуже круті та цікаві! У них палають очі, вони із цікавістю дивляться в майбутнє, вони сміливі та не бояться ставити запитання. Мені це дуже подобається в сучасних підлітках, і тому дуже люблю цю вікову категорію, вони надихають! 

Ось, наприклад, із 14 спікерів, які виступали на конференції (їхній вік – 12–17 років), ми почули еко-активістів, про досвід роботи в Японії, як стати винахідником, художником, льотчиком, як самому обирати, вчитися дома чи в школі, як знайти та створити роботу у 12 років, про проблеми ейджизму… 

Кожному зі спікерів конференції ми подарували сертифікат на складання будь-якого іспиту Cambridge Assessment English і сподіваємося, вони відкриють для себе нові можливості. Не можу не перерахувати імена хлопців та дівчат:

 1. Катерина Михалко, 16 років (Київ)
 2. Нікіта Владикін, 16 років(Київ)
 3. Олеся Лущішина, 16 років (Київ)
 4. Олександр Овечко, 16 років (Харків)
 5. Данило Чесницький, 17 років (Київ)
 6. Крістіна Килинчарслан, 17 років (Київ)
 7. Валентин Фречка, 17 років (с. Сокирниця Закарпатської обл.)
 8. Поліна Рубіс. 13 років (Київ)
 9. Денис Шарпило, 15 років (Київ)
 10. Таня Мочевінська, 14 років (Львів)
 11. Марія Коваленко, 12 років (Київ)
 12. Владислава Лебідь, 16 років (Херсон)
 13. Ліза Кобеляцька, 16 років (Херсон)
 14. Крістіна Хохлова, 15 років (Херсон)

Серед усіх учасників конференції (а це понад 500!) ми також провели розіграш 3 сертифікатів на складання будь-якого Кембриджського тесту, і вчора оголосили переможців у себе на сторінці в Facebook. Вітаємо переможців! 

Окрему подяку хочеться висловити організаторам цієї події – “Завтра” та “ekonomika+” – за цікаві воркшопи та хакатон “Головоломка” – хлопцям та дівчатам було справді цікаво та пізнавально. Я вважаю, що саме такого роду події (практичні та веселі) – запорука успішного майбутнього покоління – здорового, розумного, здатного до самореалізації та втілення ідей.   

Змінювати світ можна й до повноліття! Головне – це бажання, прагнення та… англійська 🙂 

Фотозвіт тут.