Платиновий партнер Cambridge Assessment English

Ліцензія UA007

Ярославів Вал, 13/2-б
  Золоті Ворота
info@grade.ua
confirm

Дякуємо!

Наш менеджер звяжеться з вами.

callback-phone-icon

Зворотній дзвінок

  • Ім'я та прізвище
  • Телефон

Даю згоду на обробку моїх персональних даних з метою визначення рівня англійської мови та надання інших освітніх послуг

confirm

Дякуємо!

Наш менеджер звяжеться з вами.

29.03.2019

Вероніка Громогласова - photo
Вероніка Громогласова
Контент-менеджер
Eye icon Spinner

ТОП-5 відео TED для тих, хто вивчає англійську

видео про изучение английского

Навіщо вчити нову мову? Чому вивчити англійську може кожен? Чому іноді англійська дається складно і як все ж вивчити її швидко і легко? Дивіться ТОП-5 виступів TED Talks – і дізнайтесь відповіді на всі ці питання. А заодно підтягніть своє сприйняття англійської на слух!

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Реальна англійська: 5 відео, щоб спілкуватися в банку, в суді та поліції

1. Навіщо вчити нову мову? 4 причини

Коли ми вчимо нові мови (і йдеться тут не тільки про англійську), ми стаємо більш здоровими й щасливими, вчимося розуміти культури різних країн і розвиваємо навички багатозадачності. Так що, навіть попри шалене зростання технологій і доступність онлайн-перекладачів, зокрема перекладачів усного мовлення, сенс вчити іноземні мови все ще є. До того ж, сьогодні це просто й доступно як ніколи!

Більш докладно про важливі причини вивчення іноземних мов дивіться у виступі колумбійського професора та лінгвіста Джона Макуортера. Джон розмовляє дуже чітко, правильно, і зрозуміти його досить легко. А якщо раптом ви зустрінете незнайомі слова, просто ввімкніть субтитри та перевірте переклад.

2. Чому вивчати мови так складно?

Американський поліглот, письменник і оперний співак Гебріел Вайнер вільно говорить на 6 мовах, які вивчив у неймовірно короткі терміни. В 2014 році він випустив книгу ‘Fluent Forever: How to Learn Any Language Fast and Never Forget It’ на основі свого унікального методу вивчення мов. А в 2017, коли було записано це відео, вивчав сьому мову – китайську.

У своєму виступі Гебріел розвінчує міф про те, що дітям легше вчити англійську та інші мови, ніж дорослим. А також розповідає про свій шлях поліглота, величезної любові до вивчення мов і, звичайно, свою власну методику.

3. Як хакнути вивчення мов?

Інший цікавий міф – про те, що в деяких людей просто немає гена, відповідального за вивчення іноземних мов – розвінчує ірландський поліглот Бенні Льюїс. У 2013 році, коли записали цю лекцію, він вивчав свою 13-у мову, а точніше, діалект – єгипетський діалект арабської. До речі, під час випуску з вишу, Бенні знав тільки одну мову, свою рідну. А сьогодні веде один з найпопулярніших блогів про вивчення іноземних мов ‘Fluent in 3 Month‘ з більш ніж 300 тисячами підписників.

4. Як легко вивчити будь-яку мову?

Лінгвіст, поліглот, лектор, коуч, райтер і перекладач Меттью Юлден, в арсеналі якого понад 20 різних мов, впевнений, що кожен може легко та швидко вчити нові мови. Він вивчає іноземні мови з самого дитинства та вважає одними з головних складових навчання радість, веселощі та захопленість. Меттью вважає, що з таким підходом в освоєнні нових мов немає абсолютно нічого складного!

5. 5 технік, щоб заговорити будь-якою мовою

Хочете легко і швидко вільно заговорити англійською? Дивіться виступ поліглота Сіда Ефромовіча – і дізнайтеся про п’ять супертехнік, які вам в цьому допоможуть!

Сід народився в Бразилії, кілька разів об’їхав весь світ і зараз живе в Нью-Йорку. Викладання є одним з його основних захоплень, він навчав іноземних мов і теорії щастя людей на трьох різних континентах. Він хоче надихнути на навчання якомога більше людей і щедро ділиться класними прийомами та мотивацією!

Полюбляєте вивчати англійську за допомогою відео? Тоді переходьте до відео-розділу нашого блогу та знаходьте навчальні відео й фільми англійською!

Rate this post