5 крутих завдань для зимових уроків англійської в школі

winter activities ESL

Коли в повітрі витає аромат імбирних пряників та мандаринок, час перенести свою любов до найкрасивішої пори року у свої заняття за допомогою цікавих зимових завдань!

ДЛЯ НАЙМОЛОДШИХ

  • Santa’s Spider

Вам знадобиться кілька маленьких коробочок, маленький іграшковий павук, флеш-картки зі новорічними, зимовими чи різдвяними словами. Гру можна грати з усім класом.

Поставте чотири-п’ять невеликих картонних коробок перед класом. Помістіть в одну з них маленького іграшкового павука. Демонструйте учням флеш-картки зі словами – той, хто їх ідентифікує, отримує шанс відкрити один із “подарунків”. Якщо всередині подарунка немає нічого, клас “у безпеці” (“safe”) . Продовжуйте так, поки хтось із учнів не відкриє подарунок із павуком всередині. Тоді викладач переслідує учнів по класній кімнаті, а учень вибуває з гри.

  • Circle Pass Game

Цю гру можна грати на будь-якому рівні. Це така собі варіація на тему гри в коло, з використанням реалій. Підготуйте різдвяні прикраси чи флеш-картки з малюнками та подарункову коробку, перев’язану стрічкою. Всередину коробки покладіть цю прикрасу, що стосується вокабуляру, і передавайте подарунок по колу. Коли музика зупиняється, студент із подарунком відкриває коробку, дістає прикрасу, правильно її ідентифікує, а потім приклеює / чіпляє прикрасу на ялинку, намальовану на дошці. Дайте можливість усім учням повторити слова. Це досить просто, але діти люблять відкривати подарунки та вішати прикраси на дерево.

Приєднуйтеся до нашого курсу CELT-P!

  • Xmas Body Shapes

Як і BODYSPELL або SHAPESHIFTERS, ця діяльність передбачає, що учні мають складати різноманітні фігури, що стосуються лексики, своїми тілами. Поділіть студентів потраплять на пари та покажіть їм картку “snowman”. Поясніть, що за вашою командою кожна пара робить із тіл сніговика. Після того, як це буде зроблено (мабуть, з великим валянням та веселістю), об’єднайте студентів у групи по троє, покажіть їм картку “Christmas tree”. Якщо вам до вподоби, спробуйте попросити їх робити все більші та більші ялинки, збільшуючи кількість учнів у кожній групі. Потім спантеличте їх, наказавши зробити подарунок, дзвіночок, оленів тощо.

Примітка: слідкуйте за учнями у кожній “ялинці”, щоб вони не попадали.

У наступному відео ви знайдете ще 20 завдань для маленьких непосид:

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: 10 неймовірних завдань для зимових уроків англійської

ДЛЯ ТІНЕЙДЖЕРІВ

  • Secret Santa

Якщо ваші студенти ще не знають про Secret Santa, розкажіть їм про такий обмін подарунками. Далі запропонуйте їм взяти участь у власному уявному обміні подарунками.

Запишіть ім’я кожного учня на невеликому аркуші паперу і попросіть кожного учасника взяти картку з ім’ям однокласника. Замість того, щоб купувати подарунок для цієї людини, ваші студенти повинні придумати написати три підказки про подарунок, який вони придбали б для цієї людини, якби вони обмінювались подарунками.

Студенти також пишуть ім’я свого уявного одержувача. Далі зберіть “подарунки”. По черзі зачитуйте підказки і попросіть одержувача відгадати, що це за подарунок, перш ніж дарувальник розкриє, що там.

  • Christmas Collaborative Crosswords

Розділіть студентів на дві групи A та В. Роздайте копії кросвордів по групах А та В відповідно. Студенти працюють в парах зі студентами з тієї самої групи та пишуть визначення слів. Якщо вони не знають якогось слова, запитують і вчителя чи шукають у словнику.

Далі студент з групи А працює в парі зі студентом з групи В. Скажіть їм, що підглядати в кросворд свого напарника не можна. Також поясність, що “across” — це по горизонталі, а “down” — по вертикалі. Студент А запитує про слово, якого у нього немає. Наприклад, 7 across. Студент В пояснює англійською значення слова, не називаючи його. Потім студенти міняються і виконують завдання поки не закінчать весь кросворд. Також не можна називати букви.

Коли студенти закінчили заповнювати кросворд, вони звіряють відповіді. Кросворд можна завантажити тут.

Стежте за нами у Facebook, де ви знайдете ще більше цікавих ідей та завдань для зимових уроків англійської для усіх рівнів.

Приєднуйтеся до нашого курсу CELT-S!

Нагадуємо також, що зараз діє спеціальний промокод WINTER2021, який дає вам додаткову знижку (500 грн.) на наші курси CELT-P та CELT-S, що розпочнуться у січні! Реєструйтеся та пишіть промокод у коментарі до заявки. Будемо раді бачити вас серед наших trainees!

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: 7 новорічних фільмів англійською, які заряджають святковим настроєм