Можливості квітня для викладачів англійської

вебинары для преподавателей английского

Найкращі викладачі (як і будь-які інші професіонали своєї справи) – ті, хто постійно продовжують вчитися й розвиватися. Адже буквально кожен день у світі з’являються нові корисні знання та техніки. Наш академічний директор Андрій Пигарєв підготував огляд кращих вебінарів для викладачів англійської в квітні. Вибирайте, що вам цікаво, та приєднуйтесь!

Вебінар: Getting creative with Socrative

 • 7 квітня, 17:00–18:00
 • Реєстрація не потрібна, вебінар пройде тут

Socrative – це мобільний додаток для викладачів, за допомогою якого можна проводити інтерактивні заняття, створювати квізи, тести, змагання, опитування для отримання зворотного зв’язку від студентів для персоналізації навчання та багато іншого. Проста у використанні технологія покликана оживити заняття та спростити процес для викладачів.

Під час вебінару ви навчитеся за допомогою Socrative:

 • створювати інтерактивні тести,
 • запускати змагання між студентами,
 • проводити брейншторми з голосуваннями,
 • виправляти помилки
 • та отримувати зворотний зв’язок від студентів.

Спікер: Jeremy Levin – викладач з 13-річним стажем, віце-президент TESOL France, координатор мовних курсів і викладачів для програми ESDHEM (Франція, США, Китай), викладач бізнес-школи SKEMA. Джеремі спеціалізується на гейміфікації та впровадженні нових техноголій в освіту.

Вебінар Oxford University Press: Enquiry-based learning in the primary classroom

 • 9 квітня, 14:00–15:00
 • Зареєструватись на вебінар можна тут

Навчання шляхом відкриття – метод викладання, в якому студенти досліджують різні проблеми та знаходять рішення. На вебінарі Деррі Річадсон з Oxford University Press розповість про позитивні результати навчання шляхом відкриття для студентів і викладачів, а також поділиться власним досвідом роботи з цим методом.

Спікер: Derry Richardson – видатний практик і провідний консультант в області математики, глава департаменту міжнародного професійного розвитку.

вебинары для преподавателей английского

Вебінар Macmillan Education: What about the fifth skill of viewing?

Вебінар присвячений ролі візуального мистецтва, перегляду й обговорення відео в процесі вивчення англійської мови.

Спікер: Kieran Donaghy – автор декількох книг для студентів і викладачів англійської, міжнародний спікер і тренер з досвідом роботи в Великобританії, Італії, Португалії та Іспанії, член Королівського товариства мистецтв. Його сайт Film English отримав премію Британської Ради ELTons за інновації в сфері ресурсів для вчителів, премію MEDEA та премію English-Speaking Union. Кіран є засновником єдиної конференції з використання зображень у викладанні мови The Image Conference і співзасновником Visual Arts Circle – професійного ком’юніті викладачів англійської з використання візуальних мистецтв у викладанні.

Вебінар Cambridge University Press: What does the IELTS Writing examiner want to see?

На вебінарі для викладачів курсів з підготовки до IELTS співавтор “MINDSET for IELTS” Грег Арчер розповість, які основні ознаки освоєння навику Writing використовуються під час оцінки робіт студентів. І як, використовуючи ці знання, допомогти студентам підготуватися до тесту максимально ефективно та підвищити свій результат на IELTS.

Спікер: Greg Archer – досвідчений викладач з міжнародним дипломом DELTA, фахівець з підготовки до IELTS, розробник декількох освітніх курсів для студентів, що вступають в британські або англомовні вузи.

вебинары для преподавателей английского

Вебінар Cambridge Assessment English: Understanding if learners are ready for their Cambridge English qualification

 • 15 квітня, 16:00–17:00
 • 17 квітня, 12:00–13:00
 • Реєстрація

Цей вебінар допоможе викладачам навчитися визначати, чи готові студенти до складання кембриджських іспитів з англійської. Анжела Райт з мовного департаменту Кембриджського університету поділиться ресурсами для розуміння, як оцінюються тести, та підготовки до них. Вебінар охопить всю лінійку іспитів Cambridge English з основним фокусом на тести для школярів: KET, PET і DCE for Schools.

Спікери: Angela Wright більше 16 років працює в Cambridge Assessment English, де відповідає за отримання міжнародних кваліфікацій всіх рівнів, викладає, готує викладачів і розробляє навчальні матеріали.
Joanna Kim – менеджер з оцінки в Cambridge Assessment English.

Вебінар Cambridge Assessment English: The value of gamification for language learning

 • 15 квітня, 17:00–18:00
 • Вебінар пройде у форматі лайв-трансляції на фейсбуці

Sarah Albrecht та Andy Cherrington із мовного департаменту Кембриджського університету розкажуть про використання ігор у викладанні англійської та поділяться практичними порадами щодо діджитал та оффлайн гейміфікації.

вебинары для преподавателей английского

Вебінар Oxford University Press: Teaching with technology

 • 16 квітня, 11:00–12:00
 • 16 квітня, 18:00–19:00
 • 17 квітня, 22:00–23:00
 • Реєстрація

Наскільки сучасні технології сприяють вивченню мови та призводять до поліпшення результатів? На цьому вебінарі викладач англійської з 32-річним досвідом Ніккі Хоклі розгляне дослідження цифрових технологій і відповість на запитання, чи дійсно технології допомагають студентам краще вчитися.

Спікер: Nicky Hockly – директор з педагогіки відзначеної нагородами організації з онлайн-навчання та розвитку The Consultants-E, міжнародний спікер на конференціях і семінарах для викладачів по всьому світу, автор декількох топових книг про нові технології у викладанні англійської та колонок про технології для викладачів в журналах ETP та ELTJ. Член експертної групи ELT Оксфордського університету та консультативної ради журналу TESOL.

Вебінар Oxford University Press: Say the right thing at the right time: teaching pragmatic competence

Успішне спілкування англійською передбачає, крім іншого, вміння використовувати мову соціально прийнятними способами, також відомими як прагматична компетентність. До недавнього часу цей аспект здебільшого ігнорувався при вивченні іноземних мов.

Цей вебінар розгляне важливість інтеграції прагматики до викладання англійської як іноземної мови на прикладах практичних занять з курсу загальної американської англійської для дорослих з 6 рівнів.

Спікер: Anna Krulatz – доцент англійської мови на факультеті педагогічної освіти Норвезького науково-технічного університету в Тронхеймі, доктор лінгвістики в Університеті Юти, автор статей та публікацій з порадами з прагматики для викладачів англійської.