Платиновий партнер Cambridge Assessment English

Ліцензія UA007

Ярославів Вал, 13/2-б
  Золоті Ворота
info@grade.ua
confirm

Дякуємо!

Наш менеджер звяжеться з вами.

callback-phone-icon

Зворотній дзвінок

 • Ім'я та прізвище
 • Телефон

Даю згоду на обробку моїх персональних даних з метою визначення рівня англійської мови та надання інших освітніх послуг

confirm

Дякуємо!

Наш менеджер звяжеться з вами.

1.04.2019

Вероніка Громогласова - photo
Вероніка Громогласова
Контент-менеджер
Eye icon Spinner

Можливості квітня для викладачів англійської

вебинары для преподавателей английского

Найкращі викладачі (як і будь-які інші професіонали своєї справи) – ті, хто постійно продовжують вчитися й розвиватися. Адже буквально кожен день у світі з’являються нові корисні знання та техніки. Наш академічний директор Андрій Пигарєв підготував огляд кращих вебінарів для викладачів англійської в квітні. Вибирайте, що вам цікаво, та приєднуйтесь!

Вебінар: Getting creative with Socrative

 • 7 квітня, 17:00–18:00
 • Реєстрація не потрібна, вебінар пройде тут

Socrative – це мобільний додаток для викладачів, за допомогою якого можна проводити інтерактивні заняття, створювати квізи, тести, змагання, опитування для отримання зворотного зв’язку від студентів для персоналізації навчання та багато іншого. Проста у використанні технологія покликана оживити заняття та спростити процес для викладачів.

Під час вебінару ви навчитеся за допомогою Socrative:

 • створювати інтерактивні тести,
 • запускати змагання між студентами,
 • проводити брейншторми з голосуваннями,
 • виправляти помилки
 • та отримувати зворотний зв’язок від студентів.

Спікер: Jeremy Levin – викладач з 13-річним стажем, віце-президент TESOL France, координатор мовних курсів і викладачів для програми ESDHEM (Франція, США, Китай), викладач бізнес-школи SKEMA. Джеремі спеціалізується на гейміфікації та впровадженні нових техноголій в освіту.

Вебінар Oxford University Press: Enquiry-based learning in the primary classroom

 • 9 квітня, 14:00–15:00
 • Зареєструватись на вебінар можна тут

Навчання шляхом відкриття – метод викладання, в якому студенти досліджують різні проблеми та знаходять рішення. На вебінарі Деррі Річадсон з Oxford University Press розповість про позитивні результати навчання шляхом відкриття для студентів і викладачів, а також поділиться власним досвідом роботи з цим методом.

Спікер: Derry Richardson – видатний практик і провідний консультант в області математики, глава департаменту міжнародного професійного розвитку.

вебинары для преподавателей английского

Вебінар Macmillan Education: What about the fifth skill of viewing?

Вебінар присвячений ролі візуального мистецтва, перегляду й обговорення відео в процесі вивчення англійської мови.

Спікер: Kieran Donaghy – автор декількох книг для студентів і викладачів англійської, міжнародний спікер і тренер з досвідом роботи в Великобританії, Італії, Португалії та Іспанії, член Королівського товариства мистецтв. Його сайт Film English отримав премію Британської Ради ELTons за інновації в сфері ресурсів для вчителів, премію MEDEA та премію English-Speaking Union. Кіран є засновником єдиної конференції з використання зображень у викладанні мови The Image Conference і співзасновником Visual Arts Circle – професійного ком’юніті викладачів англійської з використання візуальних мистецтв у викладанні.

Вебінар Cambridge University Press: What does the IELTS Writing examiner want to see?

На вебінарі для викладачів курсів з підготовки до IELTS співавтор “MINDSET for IELTS” Грег Арчер розповість, які основні ознаки освоєння навику Writing використовуються під час оцінки робіт студентів. І як, використовуючи ці знання, допомогти студентам підготуватися до тесту максимально ефективно та підвищити свій результат на IELTS.

Спікер: Greg Archer – досвідчений викладач з міжнародним дипломом DELTA, фахівець з підготовки до IELTS, розробник декількох освітніх курсів для студентів, що вступають в британські або англомовні вузи.

вебинары для преподавателей английского

Вебінар Cambridge Assessment English: Understanding if learners are ready for their Cambridge English qualification

 • 15 квітня, 16:00–17:00
 • 17 квітня, 12:00–13:00
 • Реєстрація

Цей вебінар допоможе викладачам навчитися визначати, чи готові студенти до складання кембриджських іспитів з англійської. Анжела Райт з мовного департаменту Кембриджського університету поділиться ресурсами для розуміння, як оцінюються тести, та підготовки до них. Вебінар охопить всю лінійку іспитів Cambridge English з основним фокусом на тести для школярів: KET, PET і DCE for Schools.

Спікери: Angela Wright більше 16 років працює в Cambridge Assessment English, де відповідає за отримання міжнародних кваліфікацій всіх рівнів, викладає, готує викладачів і розробляє навчальні матеріали.
Joanna Kim – менеджер з оцінки в Cambridge Assessment English.

Вебінар Cambridge Assessment English: The value of gamification for language learning

 • 15 квітня, 17:00–18:00
 • Вебінар пройде у форматі лайв-трансляції на фейсбуці

Sarah Albrecht та Andy Cherrington із мовного департаменту Кембриджського університету розкажуть про використання ігор у викладанні англійської та поділяться практичними п