Можливості травня для викладачів англійської

вебинары для преподавателей английского

Поспішаємо поділитися новою добіркою безкоштовних можливостей для викладачів англійської від нашого академічного директора Андрія Пигарєва!
Хочете максимально залучити своїх студентів у вивчення англійської за допомогою цікавих завдань, ігор і емоцій? Обов’язково подивіться у травні ці вебінари!

Вебінар IATEFL World: Designing language classes and tasks with learner engagement in mind

В інформаційну еру стає все складніше сконцентрувати увагу на чомусь одному. Тому активна залученість є ключем до успішного навчання. На першому травневому вебінарі ви дізнаєтесь про декілька стратегій та принципів розробки завдань і занять, які залучають студентів до активного навчання.

Спікер: Sarah Mercer з IATEFL (Міжнародної асоціації викладачів англійської).

Вебінар IATEFL World: Productivity tools that make work happen

А ви знали, що вже настала пост-імейл ера? Обов’язково розкажіть про це своїм студентам, які вивчають бізнес англійську! На цьому вебінарі ви познайомитеся з новими діджитал просторами для ділової комунікації у реальному часі та побачите кілька справжніх кейсів від компаній з США і Японії.

Спікер: Valentina Dodge з IATEFL (Міжнародної асоціації викладачів англійської).

вебинары для преподавателей английского

Вебінар BELTA: Fill in the gap: Rethinking gap-fills

  • 5 травня, 18:00-19:00
  • Реєстрація не потрібна, вебінар пройде тут

Вправи з пропущеними словами, які потрібно вписати, багато хто вважає нудними, механічними та критикує за виключно рецептивний розвиток словникового запасу. Але насправді ці вправи є дуже корисними для вивчення граматики та нових слів. На цьому вебінарі ви дізнаєтесь, як зробити такі вправи цікавішими за допомогою уяви.

Спікер: Leo Salivan, BELTA

Вебінар Macmillan World: Make a game out of fluency! Gamification for automaticity

Хочете дізнатись, як навчити студентів швидко говорити англійською за допомогою ігор? Приєднуйтесь!

Спікер: Alex Tamulis – академічний координатор Macmillan Education, викладач з 20-річним досвидом та перекладач на MTV Brazil.

Вебінар Oxford University Press: Assessment for Learning

На вебінарі будуть представлені 3 ефективні практики оцінки знань студентів на заняттях, які допоможуть поліпшити процес навчання.

Спікер: Gordon Stobart – заслужений професор педагогіки та почесний старший науковий працівник Oxford University Centre for Educational Assessment (OUCEA).

вебинары для преподавателей английского

Вебінар Macmillan World:  Social and emotional learning in the early years

Спікер: Carol Read – викладач англійської, академічний менеджер, автор навчальних матеріалів і консультант з питань освіти з 30-річним досвідом, колишній президент IATEFL.

Вебінар Cambridge Assessment English: Authenticity: turning theory into tasks and skills

  • 16 травня, 12:00-13:00
  • Реєстрація

Дізнайтесь, як завдання тестів Cambridge English вчать застосовувати теоретичні знання англійської в реальному житті.

Спікер: Siân Morgan – старший науковий керівник Cambridge Assessment English, магістр прикладної лінгвістики в Колумбійському університеті, в минулому викладач англійської для академічних цілей в університетах Італії, США та Великобританії.

Вебінар Cambridge Assessment English: Bilingual learners, bilingual brains: language acquisition patterns in different types of learners

  • 22 травня, 16:00-17:00
  • Реєстрація не потрібна, вебінар пройде у форматі лайв-трансляції на Facebook

На цьому вебінарі будуть розглядатися різні моделі оволодіння англійською та когнітивні процеси у дітей, підлітків і дорослих при вивченні та спілкуванні на другій мові.

Спікери: Thomas Booth, Brigita Sergius

вебинары для преподавателей английского

Вебінар Oxford University Press: Assessment for learning

Зворотній зв’язок – це важливий інструмент підтримки якісного навчання та швидкого розвитку ваших студентів. Дізнайтеся 7 ключових особливостей ефективного зворотного зв’язку та приклади його реалізації на заняттях!

Спікер: Dr Elaine Boyd – екзаменатор міжнародних тестів з англійської з 30-річним досвідом, викладач лондонського University College, автор освітніх програм і підручників з підготовки до мовних тестів для провідних видавництв.

Вебінар IATEFL World: Planning, managing and implementing INSETT programmes with experienced teachers in mind

  • 25 травня, 17:00-18:00
  • Реєстрація не потрібна, вебінар пройде тут

Вебінар про професійний розвиток досвідчених викладачів, які знають майже все і іноді думають, що їх вже неможливо нічому навчити. Ви – з таких викладачів? Готуйте дізнатися про себе багато нового!

Спікер: Gabriel Diaz Maggioli з IATEFL (Міжнародної асоціації викладачів англійської).

Вебінар English Australia: What starts well, ends well: Giving effective instructions and monitoring learner progress

Інтерактивний вебінар присвячений активностям і заходам на заняттях англійською та загальним проблемам, з якими стикаються викладачі при їх організації. Учасники вебінару розглянуть всі етапи організації – від надання ефективних інструкцій до моніторингу успішності. Доповідачі розкажуть про принципи TESOL, поділяться особистим досвідом і ключовими ресурсами, перевіреними особистим досвідом.

Спікери: Fiona Wiebusch, Rufus James.