5 додатків для Android для вивчення граматики

13.08.2018

Приложения для грамматики английского

Нещодавно ми писали про те, як вивчити англійську і не вмерти, коли ти початківець. Якщо ви почали, вам сподобалася мова (а так і є, бо інакше б ви це не читали), пропонуємо пов’язати ваше життя з англійською назавжди — завантажити додаток для вивчення на телефон.

English Grammar in Use

Приложения для изучения английского

Цей додаток Cambridge University Press — це справжня знахідка для всіх, кому комфортно вивчати граматику за їхніми підручниками. Додаток підійде студентам з рівнем intermediate.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: 7 безкоштовних сайтів з англійськими фільмами

Програма включає шість граматичних розділів (теперішні та минулі часи), з чіткими поясненнями та інтерактивними вправами, глосарієм граматичних слів. Ви навіть маєте доступ до інструкції, яка допоможе вибрати правильно наступний крок і наступну граматичну тему.

English Grammar Test

Приложения для изучения английского

Мінімалістичний дизайн та чіткий інтерфейс дозволяють легко перевірити свої знання англійської мови. Вас нічого не буде відволікати від основної мети — вивчити граматику.

Цей додаток підходить для рівнів Intermediate та Upper-Intermediate. Навчання ділиться на два рівні, які містять 30 тестів з 20 вправами в кожному. Коли ви пройдете такий тест з англійської, чітко будете розуміти, де прогалини в граматиці, а де вдалося добре засвоїти матеріал.

English Grammar Book

Приложения для изучения английского

English Grammar Book — це додаток для вивчення англійської граматики, що охоплює 138 популярних граматичних тем з простими поясненнями, прикладами та інтерактивними тестами.

Підійде студентам з будь-яким рівнем англійської. Є два способи використання цього додатка: можна вчити граматику за рівнем, а можна за граматичними темами. За вами лише вибір, як комфортніше, та бажання вчитися.

Hello English: Learn English

Приложения для изучения английского

Цей додаток став вибором Google у 2016 році. Тут ви знайдете 475 інтерактивних уроків з розмовною англійською мовою, граматикою, лексикою тощо. Всі уроки доступні також в режимі офлайн.

Коли ви робите помилку, не просто бачите сповіщення про це, а й правильний варіант з поясненням, що допомагає ефективно і свідомо вчити граматику.

Полиглот 16

Приложения для изучения английского

Хороший додаток для тих, хто хоче підтягнути англійську, який використовує наочні приклади, таблиці та конспекти для гарного запам’ятовування. До кожного тренування та до кожного речення вбудоване граматичне пояснення.

Програма — це цикл із 16 уроків, які йдуть підряд, має великий акцент на граматиці. Порівняйте: вивчається 5 розмовних і 13 граматичних тем. Ви можете також переглядати статистику відповідей, щоб контролювати свій прогрес.

Нагадаємо, що нещодавно ми писали про поради, які допоможуть защебетати з гарною англійською вимовою.