Grade організував спеціальний тренінг для дітей із дитячих будинків
![Grade организовал специальный тренинг для детей из детских домов Grade организовал специальный тренинг для детей из детских домов](https://grade.ua/app/uploads/2020/12/Grade-organizoval-spetsialnyj-trening-dlya-detej-iz-detskih-domov.jpg)
Ми вже розповідали про те, що однією із 12 причин нашої крутості є підтримання благодійних проектів. Ми співпрацюємо з «Життєлюбами», влітку організували тренінг для дітей із дитячих будинків і пропонували незвично відсвяткувати День хатніх тварин, допомагаючи притулку «Сіріус».
Grade Education Centre співпрацює з благодійним фондом «Добряк», який влаштовує та організовує корисні психологічні тренінги для дітей із дитячих будинків. У листопаді засновники центру, Марина Гордієнко та Олексій Зінченко, разом із фондом організували ще один корисний дводенний тренінг для дітей із дитячих будинків Харкова.
Судячи з відгуків маленьких підопічних, така подія їм дуже сподобалася. Ми же сподіваємося, що тренінг привніс до їхнього життя більше позитиву та корисних думок.