Готуйте студентів до написання есе на CAE та CPE разом з Grade University

Hotuite studentiv do napysannia ese na CAE ta CPE razom z Grade University.
14.04.2023

Міжнародні іспити С1 Advanced CAE та C2 Proficiency CPE не обходяться без написання висловлювання англійською мовою у форматі есе. Для того, щоб викладач зміг якісно підготувати студентів до перевірки навички writing, пропонуємо звернути увагу курс Hacking CAE/CPE Writing від Grade University.

Основна інформація про курс

Навчання триватиме 9 годин у дистанційному форматі. Програму можна проходити у будь-який зручний час та з будь-якого місця.

На курсі викладачі зможуть:

 1. Ознайомитися з оцінюванням письма на іспитах CAE та CPE, включаючи критерії оцінювання та типи завдань.
 2. Розібрати важливі вимоги до написання есе, узагальнення та оцінювання текстів, звітів та пропозицій, електронних листів, статей та відгуків.
 3. Дізнатися про систему підготовки студентів до написання різних видів письма, які їм знадобляться для успішного складання іспитів CAE або CPE, включно з ефективними завданнями для розвитку навичок письма.
 4. Розглянути типові проблеми, що можуть виникати у студентів під час написання різних видів письма, та запропонувати ефективні способи їх вирішення.

Онлайн-курс складається з аудіо- та відеолекцій, проміжних тестів, додаткових матеріалів та підсумкового тесту.

Поради з тайм-менеджменту для вчителів

Дізнатися

Автори та лектори онлайн-курсу

Крістофер Різ — сертифікований викладач англійської мови (CELTA, DELTA) та тренер курсів CELT-P, CELT-S, CELTA та DELTA Module 1. Сертифікований екзаменатор міжнародних іспитів з англійської мови.

Олена Бочкарьова —а сертифікований викладач англійської мови (C1 Advanced, IELST, CELTA, DELTA), сертифікований екзаменатор міжнародних іспитів з англійської мови, тренер курсів CELT-P та CELT-S.

Готуйте студентів до написання есе на CAE та CPE разом з Grade University

Результати навчання

По завершенню курсу кожен викладач:

 • краще розумітиме, як навчати письма для іспитів;
 • знатиме, як інтерпретувати критерії оцінювання та як підвищити обізнаність учнів про них;
 • ознайомиться з набором методів, що допоможуть краще підготувати учнів до письмової частини іспитів CAE та CPE;
 • володітиме інструментарієм для навчання написання екзаменаційних робіт на ранньому, середньому та пізньому етапах підготовки до іспитів.

У фіналі кожен слухач отримає сертифікат з оцінкою на основі фінального тестування та унікальним QR-кодом для перевірки його автентичності. Так, наприклад, вчитель може отримати наприкінці курсу:

 • сертифікат про закінчення з відзнакою,
 • сертифікат про успішне закінчення,
 • сертифікат про проходження.

Як розпочати навчання?

Кожному доступна демоверсія курсу, за умови реєстрації на платформі. Ви можете безоплатно пройти один юніт навчання, впевнитеся у якості програми, після чого оплатити повну вартість курсу, що складає $59, та розпочати повноцінне заглиблення у матеріал.

Вдосконалюйтесь разом з Grade University та будьте найкращим викладачем для своїх студентів!

Як заохотити невмотивованих учнів до вивчення англійської?

12 дієвих вправ і порад