Англійська зігріває! У Grade відкривається зимовий набір на курси англійської

kursi-anglyjskogo-zymoj-onlajn-y-oflajn
14.11.2022

Кожен новий рік — це можливість ставити собі сміливі цілі та прагнути їх втілити. Зазвичай у такому списку майже у кожної людини опиняється пункт “вивчити англійську мову”.

Якщо й ви серед них, то пропонуємо не відкладати English на потім і вже зараз записатися на необхідний курс, адже Grade Education Centre відкриває набір на зимовий семестр навчання.

Перед тим, як приступити до занять, ви можете безкоштовно перевірити свій рівень англійської й отримати консультацію нашого спеціаліста.

Так ви точніше підберете собі навантаження, зорієнтуєтеся у тому, скільки часу у вас займе вивчення мови до бажаного рівня або для складання міжнародного іспиту.

Які курси ми пропонуємо цієї зими, скільки вони тривають і коли можна розпочати навчання? Розповідаємо!

Мотивація та самодисципліна в процесі вивчення англійської

Зарядитися!

Вивчення рівня

Курс вивчення рівня спрямований на підвищення мовної компетенції студента. На заняттях ви пропрацюєте всі навички: читання, письмо, говоріння й аудіювання.

Студенти працюють у групах і парах, під чуйним керівництвом досвідчених викладачів. Ми навчаємо за комунікативною методикою, а це означає, що всі заняття проходять англійською, а граматика вивчається в контексті, без зазубрювання.

Рівень: Beginner — Proficiency

Тривалість курсу: 4,5 місяці

Регулярність: два чи три рази на тиждень

Студентів у групі: до 10

 

Старт занять: кінець січня

Кожен студент також може безкоштовно відвідувати розмовні клуби у вихідні, а це ще одне повноцінне заняття на тиждень.

Якщо ви давно хотіли «підвищити свій рівень англійської», сміливо йдіть на курси для дорослих.

Вчіть англійську якісно!

Вибрати групу

Англійська без домашки

Цей курс – чудовий варіант для всіх, хто хоче вивчати англійську, але не завжди встигає виділити на цей час. На курсі не буде домашніх завдань, а значить вам не доведеться виділяти додатковий час перед кожним уроком.

Завдяки цій програмі ви зможете підтримувати свій рівень, розширювати словниковий запас і насолоджуватися результатом.

Рівень: Pre Intermidiate — Advanced

Тривалість курсу: 4,5 місяці

Студентів в групі: до 10

Формат: онлайн

 

Старт занять: кінець січня

Знайдіть час для навчання пару разів на тиждень, а якщо пропустите заняття, у нас є можливість його відпрацювати.

Підготовка до Кембриджських іспитів

На курсах підготовки до іспитів Cambridge English B2 First (FCE), C1 Advanced (CAE) и C2 Proficiency (CPE) ви ознайомитеся зі структурою тесту й екзаменаційними стратегіями, дізнаєтеся про всі тонкощі складання та можливі труднощі.

За кожною з секцій іспиту ви розберете типові завдання, ознайомитеся з тактикою виконання всіх типів запитань, переглянете приклади виконання завдань.

Рівень: В2 — С2

Тривалість курсу: 4, 5 місяців

Студентів у групі: до 10

Формат: онлайн

 

Старт занять: кінець січня

Для того, щоб почуватися максимально впевнено під час реального тесту не обійтися без ретельної підготовки, яку ви пройдете на цьому курсі.

Готуватися до B2 First, CAE і CPE з професіоналами

Деталі

Підготовка до IELTS

Для запису до групи потрібно пройти безкоштовне тестування, що розроблене на основі реальних тестів. Це допоможе визначити, чи достатньо вашого рівня для проходження курсу підготовки.

Підготовка до TOEFL

Програма підготовки до TOEFL у нашому центрі – це комплексне тренування по всіх секціях тесту, а також можливість дізнатися про екзаменаційні техніки, які зможуть допомогти досягти потрібного результату.

Рівень: Intermediate B1+, Upper Intermediate B2

Тривалість курсу: 2 місяці

Регулярність: три рази в тиждень

Формат: онлайн

 

Старт занять: кінець січня

Для того, щоб записатися на цей курс підготовки, також необхідно пройти тестування для визначення, чи достатньо вашого рівня для ефективного проходження курсу TOEFL.

Grade є єдиним в Україні сертифікованим Платиновим освітнім центром Cambridge Assessment English. А це означає, що кращого місця для підготовки до міжнародних іспитів не знайти. Адже саме наші викладачі самі складають тести та знають усі нюанси підготовки до них.

Скласти TOEFL на відмінно

Уперед!

Кожен студент у нашому центрі має персонального менеджера, який завжди в індивідуальному порядку допоможе вам у будь-якій ситуації. Також ви можете забронювати місце у групі, сплативши не повну суму за курс одразу, а лише депозит.

Якщо щось у навчанні вам не підійде, ми повернемо кошти протягом перших 10 днів після початку курсу.

Після успішного проходження курсу студенти одержують сертифікат. із зазначенням рівня володіння англійською та кількістю академічних годин Якщо ваш роботодавець вимагає підтвердження про ваше навчання на курсі англійської певного рівня, ми охоче надамо відповідний документ.

Залишилися запитання? Звертайтеся за номерами

+38 (044) 580 11 00

+38 (063) 580 11 00

+38 (098) 580 11 00

+38 (050) 580 11 00

 

або пишіть на пошту info@grade.ua

Нехай цієї зими хороший рівень англійської вас зігріває, а Grade у цьому допоможе!