Платиновий партнер Cambridge Assessment English

Ліцензія UA007

Ярославів Вал, 13/2-б
  Золоті Ворота
info@grade.ua
confirm

Дякуємо!

Наш менеджер звяжеться з вами.

callback-phone-icon

Зворотній дзвінок

  • Ім'я та прізвище
  • Телефон

Даю згоду на обробку моїх персональних даних з метою визначення рівня англійської мови та надання інших освітніх послуг

confirm

Дякуємо!

Наш менеджер звяжеться з вами.

4.02
2019

Можливості лютого для викладачів англійської

Eye icon Spinner
6th SOVa — Grade Teacher Training Day

У лютому відбудеться дуже багато заходів, які будуть корисні викладачам англійської. Тож знаходьте, що вас цікавить, і заздалегідь реєструйтеся.

Вебінар The power of content: preparing students for academic success

6 лютого, 15:00 — 16:00 (за київським часом) та 23:00 — 00:00 (за київським часом). Реєстрація за на 15:00 за посиланням, на 23:00 за посиланням

Коли студенти зацікавлені, то працюють старанно, більше пам’ятають. Цілком зрозуміло, що неймовірні фотографії National Geographic Learning, історії, що захоплюють подих, та ідеї, що мотивують, закарбовуються в пам’яті студентів на довго. Долучайтеся до вебінару та дізнавайтеся, як цікавий контент впливає на процес вивчення будь-чого.

Вебінар What about writing vocabulary activities

10 лютого, 16:00 — 17:00 (за київським часом). Реєструватися не потрібно, щоб долучитися до події переходьте за посиланням.

Вивчення іноземних слів — це досить комплексний процес. Адже йдеться не лише про вимову, похідні слова, сполучення слів та фрази. Деякі лінгвісти виділяють 9 аспектів вивчення іноземної лексики. На цьому вебінарі ви дізнаєтеся, як не зосереджуватися лише на значенні слова. Почуєте поради, як правильно вчити лексику, щоб вона переходила з пасивного на активний вокабуляр.

Вебінар The role of the first language in the EMI (English Medium Instruction)

12 лютого, 12:00 — 13:00 (за київським часом) та 18:30 — 19:30 (за київським часом). Реєстрація на вебінар за посиланням.

EMI — це викладання шкільних предметів англійською мовою. Дослідження показують, що використання рідної мови разом з англійською призводить до вищого академічного успіху, мотивації та добробуту багатомовних учнів. В цьому вебінарі спікер розгляне перспективи включення рідної мови до EMI.