Офіційний платиновий партнер Cambridge Assessment English

Ліцензія UA007

Ярославів вал, 13/2-Б

Золоті ворота

info@grade.ua
  • (044) 580 11 00
  • (063) 580 11 00
  • (098) 580 11 00
  • (050) 580 11 00

Cambridge English

IELTS

TOEFL iBT

SAT, GRE, GMAT

Англійська для дітей

CELTA, CELT-P/S and Delta

Teacher Training Centre

Admissions tests

Англійська для підлітків

Корпоративна англійська

Підготовка до YLE, FCE, CAE, CPE, IELTS, TOEFL

Курси англійської мови

25.03.18

ЗНО для іноземних студентів

Складати ЗНО відтепер будуть не лише випускники шкіл одинадцятих класів та вступники до магістратури, а і іноземні студенти, що закінчили перший курс навчання в Україні. Про це нагадала міністр освіти України Лілія Гріневич під час свого виступу на Першому українському форумі міжнародної освіти.

Міністр відмітила, що кількість іноземців, що бажають отримати вищу освіту в Україні, зростає, і нагадала, що я кількість не має зашкодити якості. Тому МОН планує максимально знизити можливий вплив посередників на процес вступу громадян з-за кордону до українських вузів. Адже відповідальність за прийняття студента та його успішність лягає саме на плечі останніх.

Студент, рівень попереднього навчання котрого недостатній, не зможе успішно навчатися в Україні. Особливо це стосується знання мови, якою викладається матеріал. Саме для цього і вводиться ЗНО з мови викладання, котре іноземні студенти мають скласти після закінчення першого курсу. На другий будуть зараховані лише ті, хто успішно складе подібний іспит.

Підписатись на розсилку