7 фільмів англійською (з субтитрами), які переконають вас, що можливо абсолютно все

фильмы на английском

Стати першою людиною, яка ступила на Місяць… Після слів лікарів, що тобі залишилося всього 2 роки, щасливо прожити ще 55 і прославитися на весь світ… Здійснювати неймовірні відкриття, до останнього боротися за свою «заборонену» любов, жити та дихати всупереч усьому… У цьому світі можливо все!

А ці 7 чудових фільмів нагадають про це. Особливо тим, хто вже зажурився з настанням осені та першим похолоданням. Напевно деякі з них ви вже бачили. Тепер дивімось англійською!

1. The Theory of Everything (2014)

Красивий, романтичний і трохи сумний фільм про легендарного Стівена Хокінга та справжню суперсилу його коханої Джейн. Більшість своїх відкриттів Хокінг зробив прикутим до інвалідного крісла та не маючи можливості говорити. Хтозна, чи добився б він всього цього без своєї головної опори, дружини Джейн. Приголомшливий Едді Редмейн, який отримав Оскара за цю роль, і не менш талановита Фелісіті Джонс змусять вас повірити, що можливо абсолютно все! А чудові краєвиди Кембриджа та британський акцент подарують справжнє естетичне задоволення.

2. Snowden (2016)

Викрасти більше півтора мільйонів засекречених файлів у американських спецслужб, розповісти всьому світу про прослуховування США особистих розмов жителів безлічі країн і при цьому залишитися живим і на волі, виявляється, теж можливо. Пропонуємо до перегляду англійською захоплюючий біографічний трилер, заснований на реальній історії Едварда Сноудена! У головній ролі: Джозеф Гордон-Левітт.

3. Hidden Figures (2016)

Майже неймовірна історія про трьох афроамериканок, які зробили справжній прорив у галузі космічного простору. Попри всі расові та гендерні забобони 60-х, вони користувалися величезною повагою в NASA як одні з найвидатніших умів історії. Їх навіть називали “human computers”. Адже саме завдяки їхнім обчисленням, Джон Гленн став першим астронавтом США, який здійснив орбітальний космічний політ. Зустрічайте історію Дороті Воган, Мері Джексон і Кетрін Гобелс Джонсон англійською! У виконанні акторського складу, однозначно вартого вашої уваги: ​​Тараджі П. Хенсон, Октавія Спенсер, Жанель Моне, Кевін Костнер, Кірстен Данст, Махершала Алі, Джим Парсонс та інші.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: 50 англійських прикметників особистості та характеру людини: значення, приклади, антоніми, синоніми

4. Loving (2016)

Дивно, але в той самий час, коли люди починали освоювати космос, у США все ще існували кричущі обмеження для людей із темним кольором шкіри, а за міжрасовий шлюб могли навіть заарештувати. Чи переможе справжня любов все що завгодно, зокрема несправедливі закони? Дізнайтеся за переглядом захопливої біографічної мелодрами англійською!

5. Stronger (2017)

Ніхто не застрахований від нещасного випадку або навіть теракту, навіть найбільші оптимісти. Головний герой біографічної драми ‘Stronger’ вижив після теракту, втративши обидві ноги. Фільм розповість, що йому довелося пережити і як він знайшов в собі сили жити далі, та нагадає, що навіть з безвихідної ситуації можна знайти вихід.

6. Breathe (2017)

Історія кохання колись амбітного Робіна Кавендіша та волелюбної серцеїдки Діани. Їхнє щастя здавалося нескінченним. Але воно мало не закінчилося, коли головний герой заразився рідкісним вірусом. Всі лікарі були впевнені, що його дні полічені, а Діана просто не могла повірити у такий сумний фінал. Обов’язково подивіться, на що здатна сила справжнього кохання.

7. First Man (2018)

Автобіографічна історія першої людини, яка ступила на Місяць. Ніл Армстронг із самого дитинства мріяв літати вище хмар і його місця більш ніж здійснилася. Мрійте сміливіше, і нехай Райан Гослінг у цьому чудовому фільмі нагадає вам, як це важливо!

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: 10 фільмів, які неодмінно зачарують вас при перегляді англійською