Платиновий партнер Cambridge Assessment English

Ліцензія UA007

Ярославів Вал, 13/2-б
  Золоті Ворота
info@grade.ua
confirm

Дякуємо!

Наш менеджер звяжеться з вами.

callback-phone-icon

Зворотній дзвінок

  • Ім'я та прізвище
  • Телефон

Даю згоду на обробку моїх персональних даних з метою визначення рівня англійської мови та надання інших освітніх послуг

confirm

Дякуємо!

Наш менеджер звяжеться з вами.

27.08.2019

Вероніка Громогласова - photo
Вероніка Громогласова
Контент-менеджер
Eye icon Spinner

Що потрібно знати про рівень англійської A2 та Кембриджський іспит A2 Key (KET)

Кембриджский экзамен A2 Key (KET)

Рівень A2 або Elementary – базовий рівень англійської мови за загальноєвропейською шкалою мовної компетенції CEFR. З цим рівнем ви можете спілкуватися англійською у простих побутових ситуаціях, а якщо вам потрібно підтвердити це на міжнародному рівні, то вам ідеально підійде Кембриджський іспит A2 Key або KET, як його називали раніше.

Сертифікат A2 Key стане відмінним початком у вивченні англійської — після нього ви зможете вивчати мову на вищому рівні та складати складніші іспити Cambridge English.

Якими знаннями та вміннями володіють кандидати з рівнем англійської A2

Кандидати з рівнем A2 та власник відповідного сертифіката A2 Key може:

  • розуміти базові вирази та використовувати їх в усному мовленні та письмі;
  • розуміти просту письмову мову;
  • представитися новому знайомому, розповісти та відповісти на питання про себе;
  • спілкуватися англійською на базовому рівні (на роботі, навчанні та в подорожах).

Іспит Cambridge English: A2 Key (KET)

Кембриджський іспит з англійської A2 Key перевіряє чотири основні навички володіння англійською: Reading, Writing, Listening і Speaking.

Тривалість іспиту — 1 година та 50 хвилин. A2 Key складається з трьох компонентів, між якими є перерви. Іспит можна складати в одній із двох версій – паперовій та комп’ютерній. Останнім часом другий варіант стає все більш популярним, оскільки в разі його складання кандидати отримують результати та сертифікати набагато швидше.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Cambridge English або IELTS – у чому відмінності та який іспит з англійської вибрати?

Кембриджский экзамен A2 Key (KET)

Структура іспиту A2 Key (KET)

Компонент 1 – Reading and Writing
Перший компонент іспиту триває 1 годину 10 хвилин і складається з 9 частин і 56 запитань. Тут ви будете читати просту інформацію – знаки, вивіски, брошури, новини, діалоги та короткі тексти, а також відповідати на запитання і заповнювати пропуски в реченнях. У фінальній, дев’ятій частині завдання, вам потрібно буде написати коротку записку або повідомлення.

Компонент 2 – Listening
Другий компонент триває 30 хвилин і складається з 5 частин і 25 запитань. Під час аудіювання ви прослухаєте кілька діалогів і один монолог, а після – відповісте на запитання, щоб продемонструвати навичку сприйняття англійської на слух. Кожен діалог чи монолог можна прослухати двічі.

Компонент 3 – Speaking
Третій компонент іспиту триває 8–10 хвилин і складається з двох частин. Під час складання Speaking ви будете спілкуватися з іншим кандидатом (у деяких випадках — двома), а два екзаменатори будуть слухати вас та оцінювати. У першій частині вам потрібно ставити запитання іншому кандидатові про нього та відповідати на його запитання про себе, а в другій — взяти участь у простих розмовних ситуаціях, що відповідають вашому рівню англійської.

Детальний опис структури іспиту A2 Key шукайте тут.

Бали на іспиті A2 Key

Мінімальний прохідний бал для отримання сертифікату A2 – 120, максимальний бал для A2 – 139.

Навіть якщо ви наберете від 100 до 119 балів, ви теж отримаєте Кембриджський сертифікат, в якому буде вказано попередній рівень володіння англійською – A1, а якщо наберете більше (від 140 до 150), то підтвердите свої знання вже на рівні B1 (проте в сертифікаті назва іспиту залишиться А2 Key).

Сертифікатом Cambridge English можна пишатися, адже це відмінне досягнення й одна з найавторитетніших у світі мовних кваліфікацій. Сертифікати A2 Key приймаються у 140 різних країнах і визнаються тисячами провідних компаній по всьому світу, такими як Philips, Electrolux і Motorola.

Кембриджский экзамен A2 Key (KET)

Іспит A2 Key for Schools

Такий же іспит, тільки для учнів у школі, називається A2 Key for Schools. За структурою і рівнем складності він відповідає A2 Key (KET). Єдина відмінність між A2 Key for Schools та A2 Key – у тематиці текстів і завдань.

Якщо під час складання A2 Key ви читаєте, пишете, відповідаєте на запитання і спілкуєтеся на загальні побутові теми (оренда квартири, похід в магазин, подорожі тощо), то під час складання A2 Key for Schools тематика завдань — шкільна (діалоги в школі або твір на тему “Як я провів літо”).

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: 20 англійських слів, яких краще уникати на IELTS, TOEFL і Кембриджських іспитах

Сертифікати A2 Key та ДПА з англійської у школі

Чудова новина для учнів 9-х класів загальноосвітніх шкіл — з сертифікатами A2 Key і A2 Key for Schools вам не доведеться складати ДПА з англійської. Адже за офіційною постановою Міністерства освіти України,  якщо учень 9-го класу має такий сертифікат, то він автоматично отримуєте за ДПА 12 балів.

Нагадаємо, що щороку Міністерство надає роз’яснення щодо переліку міжнародних сертифікатів, які зараховуються як ДПА.

Найближчі дати іспитів A2 Key і A2 Key for Schools

Вже знаєте англійську на рівні A2 та готові підтвердити свої знання міжнародним сертифікатом Cambridge English? Тоді швидше реєструйтеся та складайте екзамени в нашому платиновому екзаменаційному центрі!

  • Найближчий іспит A2 Key – 12 вересня, останній день реєстрації – 3 вересня
  • Найближчий іспит A2 Key for Schools – 20 вересня, останній день реєстрації – 11 вересня

Зареєструватися на іспити та дізнатися всі деталі можна на нашому сайті. Успіхів!