Платиновий партнер Cambridge Assessment English

Ліцензія UA007

Ярославів Вал, 13/2-б
  Золоті Ворота
info@grade.ua
confirm

Дякуємо!

Наш менеджер звяжеться з вами.

callback-phone-icon

Зворотній дзвінок

  • Ім'я та прізвище
  • Телефон

Даю згоду на обробку моїх персональних даних з метою визначення рівня англійської мови та надання інших освітніх послуг

confirm

Дякуємо!

Наш менеджер звяжеться з вами.

Що потрібно знати про Кембриджський іспит B1 Preliminary (PET)

Что нужно знать про Кембриджский экзамен B1 Preliminary (PET)

Кембриджський іспит B1 Preliminary (PET) тестує середній рівень володіння англійською мовою (B1, Intermediate level). Сертифікат B1 Preliminary показує, що студент розуміє та може компетентно використовувати мову в повсякденних ситуаціях, подорожах, на роботі та під час переписки з англомовними носіями. Кембриджські сертифікати визнаються в усьому світі.

Є два формати PET: паперова та комп’ютерна версія. Комп’ютерна версія іспиту популярніша, оскільки в такому випадку кандидат отримує результат набагато швидше (за два-три тижні після складання).

B1 Preliminary тестує всі чотири навички володіння мовою та складається з трьох розділів:

Розділ перший (Paper 1) – Читання та письмо (Reading and Writing). Cкладається з 8 частин (5 частин читання і 3 частини письма), які містять 42 запитання. У кандидата є 1 година та 30 хвилин, щоби виконати всі завдання. У цьому розділі тестується розуміння різноманітних коротких текстів, таких, як знаки, вивіски, брошури, та довших, таких, як газетні та журнальні статті; усі тексти є автентичними та адаптованими до рівня В1. Кандидат має прочитати та заповнити пропуски в реченнях, написати одне коротке повідомлення (35–45 слів) та особистий лист або історію на вибір (100 слів). Рекомендується витратити 50 хвилин на читання і 40 хвилин на письмо.

Что нужно знать про Кембриджский экзамен B1 Preliminary (PET)

Розділ другий (Paper 2) – Аудіювання (Listening)

Складається з 4 частин, які містять 25 запитань. Тривалість аудіювання – 30 хвилин. Кожен запис кандидат слухає двічі. Якщо кандидат проходить паперову версію тесту, після закінчення аудіювання в нього є 6 хвилин на перенесення відповідей на спеціальний бланк. У цьому розділі кандидати слухають монологи, діалоги та інтерв’ю, основані на автентичних ситуаціях, і виконують різні завдання.

Розділ третій (Paper 3) – Розмовна частина (Speaking).

Розмовна частина тесту складається з 4 частин і триває приблизно 10–12 хвилин. Кандидати відповідають на запитання про себе, описують зображення, ведуть бесіду про свої вподобання та дискутують на різні теми. Тест представляє собою розмову між екзаменатором і двома кандидатами, іноді кандидатів може бути троє.

Загальна тривалість іспиту – приблизно 2 години та 20 хвилин, усі три частини кандидат складає в один день, між розділами іспиту є перерви.

Кожен кандидат отримує онлайн-результат із розшифруванням балів за частинами іспиту. Кандидати, які успішно склали іспит, отримують Кембриджський сертифікат, який показує загальний бал та рівень кандидата:

  • 120–139 балів – це рівень A2, тож кандидат отримує сертифікат з оцінкою Level A2;
  • 140–152 балів зараховується як успішно складений іспит для рівня B1, і кандидат отримує Pass;
  • 153–159 балів – це дуже добре складений іспит рівня B1, тож кандидат отримує Pass with Merit;
  • 160–170 балів відповідають рівню B2 за CEFR, і кандидат отримує Pass with Distinction.

 

4.6 (92%) 5 vote[s]