Можливості січня для викладачів англійської

webinar

Якщо ви викладаєте англійську або хочете знати більше про сучасні техніки вивчення мови, наша добірка — справжня знахідка. У січні на вас чекає кілька важливих та корисних освітніх вебінарів. Обирайте, реєструйтеся та не забудьте поставити собі нагадування, щоб нічого не пропустити. Продуктивного та цікавого вам навчання!

Вебінар Project Based Learning with Vanessa Reis Esteves

15 січня о 17:00 та 15 січня о 23:00

— Реєстрація

На вебінарі ви дізнаєтесь більше про метод проектів, як ефективну технологію навчання, ознайомитеся з характеристиками та етапами створення проекту та як слід оцінювати роботу над проектом. 

Спікер: Vanessa Reis Esteves викладач англійської мови в академічних цілях та англійської методики

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Як і навіщо навчати фоніксам?

Вебінар Positive Classroom, Positive Results

— 15 січня о 13:00 та 16:00

— Реєстрація

Позитивне середовище в класі — один з найважливіших елементів успішного навчання. Але, що саме це означає на практиці? Які існують способи створення клімату, який сприяє навчанню? Учасникам вебінару будуть надані різні поради щодо створення культури в класі, що позитивно впливає на результати. 

Спікер: Sarah Hillyard — викладач англійської та автор матеріалів та посібників для вчителів для Macmillan Education

Вебінар Making lessons vivid with visuals

— 16 січня о 17:00

— Ціна — 180 грн. Реєстрація

Як за допомогою наочних посібників зробити заняття цікавими та захопливими, а вивчення мови ефективним? На вебінарі ви дізнаєтеся 6 типів наочних посібників та способи їх ефективного застосування, 12 цікавих завдань з використанням наочних посібників. Приєднуйтесь!

Спікер: Промська Аліна — Celta, Tylec and Delta qualified.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Іспит Cambridge Delta Module 1: до чого треба готуватися?

webinar

Вебінар Graded Readers as Literature

— 18 січня о 14:00

— Реєстрація не потрібна, вебінар пройде у форматі лайв-трансляції на сайті

На вебінарі учасники обговорюватимуть адаптивну літературу, яка зазвичай використовуються для широкого читання, з точки зору “літературної цінності”. Розглянуть різні визначення поняття “Літературна цінність” і конкретні приклади адаптивних творів. А також, чи може переписаний класик мати більшу чи меншу цінність для студента.

Спікер: Thomas N. Robb — голова фонду the Extensive Reading Foundation, член правління IATEFL LitSIG

Вебінар Why exams? How teaching exams supports teacher development

— 20 січня о 16:00 та 22 січня о 12:00

— Реєстрація

На цьому вебінарі будуть розглянуті переваги викладання курсів підготовки до іспитів та як викладання може бути можливістю для вчителів здобути нові знання, розвинути свої навички та підхід до викладання. 

Вебінар Differentiation: teaching your students, not your groups

— 23 січня о 16:00

— Ціна: 99 грн

— Локація: Київ, вул. Ярославів Вал, 13/2Б

— Реєстрація 

На вебінарі учасники обговорять те, як можна використовувати відмінності між учнями  для проведення складніших, цікавіших і доступних уроків. Ознайомляться з техніками та прийомами, які можна використовувати для адаптації своїх навчальних матеріалів, щоб краще задовольнити потреби всіх своїх учнів. 

Спікер: Christopher Reese — викладач англійської (кваліфікація Delta, CELTA), спікер IATEFL Ukraine and TESOL Ukraine conferences 2017, 2018, IH Brno Conference 2019, співавтор ZNO Booster: Coursebook for preparation for school-leaving exam in Ukraine та CELTA тренер.

Нагадаємо, що нещодавно ми писали про те, як підготувати учнів до секції “Аудіювання” на ЗНО?