Можливості травня для викладачів англійської (Part 1)

webinar

Викладачі англійської, поспішаємо поділитися травневою добіркою безкоштовних можливостей від провідних міжнародних фахівців, методистів і тренерів… Вибирайте найцікавіші, реєструйтеся та ставте нагадування, щоб нічого не забути!

Курс Teaching English Online

— Тривалість 4 тижні

— Реєстрація

Настав час нового напряму у вашій викладацькій кар’єрі — онлайн! Викладання англійської мови в інтернеті стає все популярнішим у всьому світі, що дає учням та вчителям гнучкість у вдосконаленні навичок англійської мови. Приєднавшись до курсу ви отримаєте знання, цифрові інструменти та ресурси, необхідні для розробки та проведення ефективних онлайн-уроків англійської мови.  Цей курс допоможе вам краще зрозуміти, як адаптувати свої навички вчителя до інтернет-середовища.

Спікери: Marie Therese Swabey, Lindsay Warwick

Курс Take your teaching online

— Квітень-травень

Реєстрація

Цей короткий курс складається з безкоштовних навчальних відео, які допоможуть вчителям створити та провести онлайн-уроки в режимі реального часу. Ви отримаєте багато інструментів та навичок, необхідних для викладання англійської онлайн. 

Вебінар Proving the value of training using the Kirkpatrick model 

— 3 травня о 17:00

— Реєстрація

Демонстрація цінності будь-якого тренінгу вкрай важлива для всіх зацікавлених сторін, починаючи від тренера і закінчуючи учасниками. На цьому вебінарі ви розглянете чотири рівні оцінки тренінгу — “Kirkpatrick Model”,  її використання в корпоративному навчанні й те, як вона формує невід’ємну частину тренерського навчання.

Спікер: Ben Dobbs

Вебінар Home FUN: storyworking — keeping distance, teaching alive

— 4 травня об 11:00 та 16:00

Реєстрація

На цьому вебінарі ви отримаєте поради та практичні ідеї, як сформувати впевненість учнів, залучити до storyworking та підготувати їх до іспитів Cambridge Pre-A1, A1 Movers та A2 Flyers.

Спікер: Jane Ritter

Вебінар Opening plenary 

— 4 травня о 11:30

— Реєстрація

Продовжуйте викладати за допомогою Pearson English Spring Days — навчального івенту, що надихає. Створеного, щоб надати вам свіжі ідеї зараз і в майбутньому.

Спікер: Jeremy Harmer 

Вебінар How to scaffold grammar in your classes to help teen students reach their goals (as part of Pearson English Spring Days)

— 4 травня о 16:00 та 5 травня о 11:30

— Реєстрація

Викладання граматики в класах з різними потребами і мовним рівнем може бути стресовим для вчителів. На цьому вебінарі ви розглянете концепцію scaffolding, яка допоможе учням краще розуміти матеріал і досягати граматичних цілей.

Спікер: Elizabeth Beer

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Що робити з діалогами на уроках англійської?

Вебінар How to put inquiry-based learning into practice, in the classroom and online (as part of Pearson English Spring Days)

— 5 травня о 10:00 

— Реєстрація

— 11 травня о 17:30

— Реєстрація

Як ми можемо надихати наших студентів? Як ми можемо розвивати їх власні інтереси і вести їх дорогою навчання? Як ми можемо поділитися своїм власним ентузіазмом? На цьому вебінарі ви розглянете практичні ідеї та поради, які працюють у великих групах в класах, на індивідуальних заняттях та онлайн-сесіях.

Спікер: Jeanne Perrett

Вебінар Preparing your student online for Writing papers in Cambridge English Qualifications 

— 5 травня о 12:00 та 16:00

—Реєстрація

На цьому вебінарі ви зможете ознайомитися з ідеями уроків, які допоможуть розвинути навички письма у ваших студентів і допомогти їм підготуватися до іспитів A2 Key, B1 Preliminary і B2 First for Schools. Ви дізнаєтеся, як проводити уроки онлайн, а також отримаєте безкоштовні ресурси, якими можна користуватися під час дистанційного навчання.

Спікер: Laura Patsko

Вебінар Teaching English writing skills online — adapting to the online classroom & maximizing student potential 

— 5 травня о 16:00 та 23:00

— Реєстрація

Попит на онлайн-уроки англійської мови стрімко зростає, оскільки студенти та освітні установи бачать переваги цієї форми навчання. Однак багато викладачів важко пристосовуються до онлайн-середовища, особливо з навчанням навичкам письма. Цей вебінар буде присвячений адаптації уроків і матеріалів до онлайн-середовища.

Спікер: Jack Prince

webinar

Вебінар How can we use future skills to unlock your young learners’ potential 

— 5 травня о 19:00

— Реєстрація

— 11 травня о 10:00

— Реєстрація

Комунікація, співробітництво, критичне і творче мислення, чотири навички, які часто вживаються в теорії, але що відбувається на практиці?

Спікер: Annie Altamirano

Вебінар Home FUN: Building up confidence in writing skills

— 6 травня о 11:00 та 16:00

— Реєстрація

На цьому вебінарі ви дізнаєтеся як зміцнити впевненість ваших студентів у їхніх навичках письма, як допомогти генерувати нові ідеї та навчити грамотно записувати їх на папері.

Спікер: Anne Robinson

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: 5 найкращих інструментів для викладачів англійської, які проводять онлайн-уроки

Вебінар How to bring the outside world into the classroom with video 

— 6 травня о 11:30

— Реєстрація

— 6 травня о 17:30

— Реєстрація

На цьому вебінарі ви отримаєте аргументи на користь використання відео в класі, обговорите, які типи відео найкраще працюють і чому, як вони можуть сприяти ефективному проведенню уроків і поліпшення процесу навчання.

Спікер: Sue Kaye

Вебінар Feedback that Empowers

— 6 травня о 12:00 та 18:00

— Реєстрація

Для багатьох учнів зворотний зв’язок є найціннішою частиною навчання і часто є однією з причин, чому вони вибирають індивідуальні заняття замість групових. Згідно з опитуваннями, студенти часто говорять, що хотіли б мати більше зворотного зв’язку від викладачів. Зрозуміло, що фідбек — це набагато більше, ніж просте виправлення помилок і похвала за хорошу роботу, але що ще він включає в себе? На вебінарі ви дізнаєтеся що таке зворотний зв’язок, які речі необхідно враховувати, коли даємо зворотний зв’язок і як це зробити онлайн.

Спікер: Kateryna Protsenko

Вебінар How to develop speaking skills  

— 6 травня о 13:00

— Реєстрація

— 6 травня о 16:00

— Реєстрація

Розмовна мова є корисною для розвитку всіх чотирьох мовних навичок. На цьому вебінарі ви дізнаєтеся як розвивати розмовні навички на кожному кроці.

Спікер: Damian Williams 

Вебінар Learning to collaborate: opening up the exam/general English divide 

— 6 травня о 16:00

— Реєстрація

На вебінарі ви розглянете переваги колективної роботи студентів на заняттях з підготовки до екзаменів.

Спікер: Deborah Hobbs

Вебінар Effective online teaching: ESOL learners and mobile devices – Entry 2

— 6 травня о 16:55-18:00

— Реєстрація

У нинішніх умовах багато викладачаів викладають тільки онлайн. Деякі учні можуть мати обмеження в доступі до комп’ютера та Інтернету, багато хто з них можуть навчатися за допомогою мобільного пристрою. На цьому вебінарі ви дізнаєтеся як за допомогою ряду безкоштовних програм та інструментів проводити ефективні та успішні уроки на мобільних пристроях, отримаєте практичні ідеї та поради, які можуть бути застосовані на всіх рівнях основного навчального плану.

Вебінар How to help learners chart their own course towards English proficiency

— 6 травня о 19:00

— Реєстрація

— 12 травня о 19:00

Реєстрація

Багато учнів шукають можливості для практики й вдосконалення своїх навичок за межами класу. Методи, які вони вибирають, варіюються від більш традиційних (вивчення лексики, читання) до більш інноваційних (відеозв’язок, спілкування через відеозв’язок або чат і т.д.). Однак ці види діяльності можуть відбуватися без структури і без усвідомлення учнями того, що вони можуть отримати від них.  На цьому вебінарі ви дізнаєтеся як використовувати GSE Teacher Toolkit, щоб допомогти учням зорієнтувати свій курс на рівень володіння англійською мовою відповідно до своїх потреб і поточним рівнем.

Спікер: Bill Bonk

webinar

Вебінар Getting learners speaking online (07/05)

— 7 травня, 16:00

— Реєстрація

— Ціна 99 грн

З недавнім переходом на викладання онлайн, багато вчителів стали турбуватися про те, як сприяти розвитку розмовної мови на своїх уроках. На цьому практичному занятті ви розглянете різні інтерактивні способи розвитку розмовної мови учнів в онлайн-середовищі, а також те, як витягти максимум користі з будь-якого розмовного завдання. Ви отримаєте набір підказок і порад, а також вправ, які можна використати вже на наступному уроці, щоб зацікавити учнів в спілкуванні.

Спікер: Christopher Reese

Вебінар How to take your Team Together to exam success 

— 7 травня о 10:00

— Реєстрація

— 7 травня о 19:00

— Реєстрація

На цьому вебінарі будуть обговорюватися заходи, спрямовані на розвиток навичок читання, письма  і т.д. за допомогою CLIL, а також те, як це може допомогти учням запам’ятати те, що вони вивчають. Будуть наведені приклади того, як учні можуть використовувати критичне мислення і чому ця навичка їм знадобиться не тільки для складання іспитів, але і в майбутньому.

Спікер: Carol Higho

Вебінар How to focus on personalisation (without getting personal)

— 7 травня о 11:30

— Реєстрація

— 7 травня о 17:30

— Реєстрація

Особливо важливою темою є індивідуальність та роль, яку вона може грати в класах, в яких навчаються 16-18-річні студенти. На цьому вебінарі ви по-новому розглянете область індивідуальності, порівняєте завдання, які дають можливість учням говорити або писати про свої думки, почуття або емоції.

Спікер: Vaughan Jones

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Розмовні вправи з картинками для дорослих на заняттях з англійської

Вебінар Preparing your students online for Listening papers in Cambridge English Qualifications

— 7 травня о 12:00 та 16:00

— Реєстрація

На цьому вебінарі ви зможете ознайомитися з ідеями уроків, які допоможуть вашим студентам розвинути навички аудіювання та підготуватися до шкільних іспитів та A2 Key, B1 Preliminary, B2 First. 

Спікер: Sarah Ellis

Вебінар How to teach English for work to low level learners

— 7 травня о 13:00

— Реєстрація

— 7 травня о 16:00

— Реєстрація

Що необхідно учням з низьким рівнем для простого та ефективного спілкування на робочому місці? На цьому вебінарі ви дізнаєтеся деякі принципи і методи, які допоможуть учням рівнів А1 і А2 поліпшити свою англійську для повсякденної роботи. Ми розглянемо способи вивчення словникового запасу і те, як підвищити впевненість студентів в своїх здібностях до вивчення мови.

Спікер: Margaret O Keeffe

Вебінар The story within a teacher’s voice: teaching stories in an online environment

— 7 травня о 15:00 та 23:00

— Реєстрація

Розповідь — це такий потужний інструмент для викладачів не тільки для вивчення мови, а і як спосіб спілкування з учнями. Зараз це ідеальний інструмент для онлайн-викладачів. На цьому вебінарі ви розглянете ряд історій і книг з картинками, які підійдуть дітям. Ви отримаєте поради та прості стратегії, як працювати із зображеннями, як використовувати для навчання костюми, реквізит і звукові ефекти, прості речі, доступні вдома.

Спікер: Lucy Crichton

Щоб не пропускати події, а також отримувати додаткові корисні матеріали, радимо підписатися на наш telegram-канал для викладачів англійської.