Платиновий партнер Cambridge Assessment English

Ліцензія UA007

Ярославів Вал, 13/2-б
  Золоті Ворота
info@grade.ua
confirm

Дякуємо!

Наш менеджер звяжеться з вами.

callback-phone-icon

Зворотній дзвінок

  • Ім'я та прізвище
  • Телефон

Даю згоду на обробку моїх персональних даних з метою визначення рівня англійської мови та надання інших освітніх послуг

confirm

Дякуємо!

Наш менеджер звяжеться з вами.

14.02
2019

Запрошуємо на 6th SOVa – Grade Teacher Training Day

Eye icon Spinner
6th SOVa – Grade Teacher Training Day

Якщо ви – з тих викладачів англійської, які ніколи не зупиняються на досягнутому та завжди раді новому досвіду, методикам та підходам, вам, безумовно, слід відвідати конференцію SOVa – Grade Teacher Training Day.

СОВа (Студія Освіти для Викладачів) і Grade Education Centre підготували для вас цілих два дні захопливих докладів і воркшопів із новими ідеями, які надихають та які обов’язково захочеться випробувати на практиці. Це чудова можливість зустріти старих та завести нових друзів, зайнятися нетворкінгом.

На вас очікує: виступ 52 спікерів, досвідчених викладачів та тренерів, у тому числі 2 гостей, які були спеціально запрошені з Лондону та Мілану, а також 12 виступів експертів з Grade Education Centre. Очікуємо приблизно 300 учасників з усіх куточків країни.

Конференція проходитиме 23 та 24 лютого 2019. Ціна відвідування першого дня – 650 грн, другого – 750 грн, а на два дні – 1100 грн. А якщо під час реєстрації в полі коментаря ввести кодове слово Gradeisgreat, то можна отримати знижку: перший день обійдеться в 500 грн, другий – у 600 грн, а обидва – в 1000 грн. Докладніше про подію, спікерів та ознайомитися із розкладом можна на сторінці, присвяченій 6th SOVa – Grade Teacher Training Day.

Rate this post