7 крутих Youtube-каналів для вивчення англійської

7 крутых Youtube-каналов для изучения английского
5.10.2018

Говорити про брак часу і фінансових можливостей для вивчення англійської сьогодні немає сенсу, оскільки інтернет пропонує силу-силенну абсолютно безкоштовних мовних ресурсів.

Фільми, аудіокниги, віртуальні уроки, лінгвістичні ігри, онлайн-чати з англомовними користувачами — усе доступне за секунду з екрана будь-якого ґаджета. Тому стати на шляху до вільного володіння мовою може лише ваше небажання вчитися та використовувати всі опції сучасного світу.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Як вчити англійську за допомогою Spotify: 7 тематичних подкастів

Варто зазначити, що відеопортал Youtube вже давно вийшов за межі кумедних відео з домашніми тваринками. Сюди щодня завантажують тисячі освітніх відео, що стосуються усіх сфер. Зокрема, є спеціальні канали, присвячені вивченню англійської мови.

Цей спосіб вдосконалення своїх мовних навичок є надзвичайно ефективним з кількох міркувань. По-перше, навіть якщо ви вчитеся за підручниками, чергувати способи навчання дуже корисно. По-друге, відео можна дивитися декілька разів, повертатися до складних епізодів, влаштовувати самоперевірку. По-третє, переглядаючи відеоуроки, ви можете спостерігати за жестами і мімікою спікера — це допоможе виробити правильні інтонації та позбутися акценту.

На Youtube можна знайти відеоуроки англійської мови для всіх рівнів підготовки, присвячені граматиці, лексиці, читанню, усному мовленню тощо. Якщо боїтеся загубитися у віртуальному просторі, підписуйтеся на канали з нашої добірки і вчіться з задоволенням.

Speak English with Misterduncan

Містер Данкен безкоштовно викладає англійську в інтернеті вже понад 10 років. За цей час його канал став одним із найбільш популярних серед тих, хто цікавиться вивченням мови. Ці уроки зачіпають різні сфери життя людини — мода, побут, гроші, почуття тощо. Автор подає матеріал із гумором, а якщо вам важко сприймати інформацію на слух, до всіх відео є субтитри.

Learn English with EnglishClass101.com 

Ці відеоуроки стануть у пригоді тим, хто хоче якомога швидше покращити свою англійську. Звідси ви дізнаєтеся не лише багато корисної нової лексики. Відео охоплюють безліч аспектів британської та американської культури, тож будуть корисними і для тих, хто хоче знати більше про звичаї носіїв мови.  

Real English

Це один із найкращих Youtube-каналів для тих, хто лише починає вчити англійську мову. Кожен з уроків складається із двох відео, лише одне з яких із субтитрами, та супровідних завдань. Люди у відеороликах розмовляють у зручному для розуміння темпі, усі ситуації наближені до реального життя, тож ви матимете нагоду використати отримані знання на практиці.

BBC Learn English

BBC — одна з найвідоміших телерадіокомпаній світу — створила цілий комплекс якісних уроків англійської мови, які знаходяться в вільному доступі на порталі Youtube. Ви можете обрати найбільш зручний формат навчання — перегляд діалогів з реального життя, цікавих тематичних інтерв’ю або навіть анімаційних роликів.

Корисний бонус — на цьому каналі також є короткі відеоролики, присвячені новинній лексиці. Якщо маєте потребу слухати, дивитися чи читати англомовні ЗМІ, зверніть на них увагу.

Business English Pod

Цей Youtube-канал стане справжньою знахідкою для тих, хто користується англійською мовою не лише в побуті, а й у діловому спілкуванні. Готуєтеся до співбесіди в міжнародну компанію або вже отримали запрошення на роботу мрії?

Саме час відшліфовувати свої знання. Відеоуроки присвячені абсолютно різним сферам ділового мовлення, тут можна дізнатися багато нової юридичної, економічної та фінансової лексики, а також послухати приклади її вживання в реальних бізнес-ситуаціях.

Linguaspectrum Interesting English

Паперові розмовники давно вийшли з моди. А от відеоуроки з цього каналу будуть корисними для поповнення словникового запасу. Вони присвячені окремим темам, які можуть вам знадобитися в побуті, під час подорожей, або й просто зацікавили. Приміром, лексика, що потрібна в аеропорту, типи музичних інструментів або ж різновиди комах. Усі відео супроводжуються субтитрами, а всі матеріали до них можна знайти на сайті, вказаному в описі.

EF podEnglish

На цьому каналі розміщені 5-хвилинні відеоуроки англійської різного рівня складності. Усі вони мають чітку структуру — спершу студент дивиться, потім вчить, і нарешті практикує отримані знання. Ви можете обрати тему, яка найбільше вас цікавить — родина, домашні тварини, погода, подорожі, фільми, наука тощо. У деяких відео можна знайти влучні жарти, які роблять процес навчання легким та сприяють запам’ятовуванню.

Нагадаємо, що нещодавно ми писали про 5 сайтів для тренування навичок читання для початківців.