Платиновий партнер Cambridge Assessment English

Ліцензія UA007

Ярославів Вал, 13/2-б
  Золоті Ворота
info@grade.ua
confirm

Дякуємо!

Наш менеджер звяжеться з вами.

callback-phone-icon

Зворотній дзвінок

  • Ім'я та прізвище
  • Телефон

Даю згоду на обробку моїх персональних даних з метою визначення рівня англійської мови та надання інших освітніх послуг

confirm

Дякуємо!

Наш менеджер звяжеться з вами.

5.12
2018

9 розважальних ток-шоу, які прокачають вашу розмовну англійську

Eye icon Spinner
развлекательные ток-шоу на английском

Поп-культура в усіх жанрах — ефективний та цікавий спосіб покращити свою англійську, дізнатися багато нової лексики та вивчити акценти. Ми дивимося англомовні фільми й серіали, гортаємо комікси, слухаємо музику та вивчаємо тексти пісень. Ток-шоу — ще один вартий уваги жанр, який не лише допоможе з англійською, а й надасть безліч корисної інформації про англійську чи американську культуру в цілому.

Слідкуючи за живим і природним спілкуванням, ви зможете покращити вимову, дізнатися про різні акценти, навчитеся правильно ставити питання, вживати сленгові слова та вирази, а також отримаєте необхідну порцію гумору — як бонус до нових знань.

Епізоди ток-шоу виходять регулярно, їх записи можна передивлятися в інтернеті. Цей досвід неодмінно стане в пригоді у живому спілкуванні з носіями. Зверніть увагу на такі популярні ток-шоу.

“Late Night”

Це ток-шоу виходить в ефір з 1982 року і за цей час у студії встигли побувати тисячі непересічних особистостей. Серед гостей — відомі на весь світ музиканти та актори, а також політики. Ефір супроводжується живою музикою. Тут можна почути безліч влучних жартів, а Сет Майерс навіть час від часу робить добірки кращих жартів тижня.

“The Tonight Show”

Ведучий цього шоу — Джиммі Феллон. Програма вийшла в ефір 1954 року і є найстаршим ток-шоу в історії телебачення. Воно славиться своїми іграми в прямому ефірі — де ви ще побачите знаменитостей, що грають у твістер, приміром?

“Jimmy Kimmel Live”

Шоу Джиммі Кіммела вирізняється з-поміж інших програм цього формату тим, що його гості — не лише зірки та політики, а й пересічні люди з вулиці. Його можна дивитися у родинному колі, навіть разом із дітьми. Глядачі особливо полюбляють постійну рубрику, у якій зірки зачитують пости з соцмережі Twitter.

“Conan”

Ведучий цього ток-шоу — Конан О’Браєн, музикант, актор та комік. Знаменитості, які приходять у студію, часто є його добрими знайомими, а дехто навіть близькими друзями. Тому ці розмови важко назвати інтерв’ю — вони більше скидаються на довірливі дружні розмови. Тому ток-шоу Конана — чудовий спосіб вправлятися в розмовній, неформальній англійській.