Платиновий партнер Cambridge Assessment English

Ліцензія UA007

Ярославів Вал, 13/2-б
  Золоті Ворота
info@grade.ua
confirm

Дякуємо!

Наш менеджер звяжеться з вами.

callback-phone-icon

Зворотній дзвінок

  • Ім'я та прізвище
  • Телефон

Даю згоду на обробку моїх персональних даних з метою визначення рівня англійської мови та надання інших освітніх послуг

confirm

Дякуємо!

Наш менеджер звяжеться з вами.

21.07
2018

Щоб нікого не ображати: різниця між Miss, Mrs., and Ms.

Eye icon Spinner

Скільки раз особисто у вас або навколо вас виникали ситуації, коли не знаєш, як звернутися до жінки? Це лише що стосується щоденного життя. Та у ділових стосунках помилки в цьому місці не допускаються, адже вас просто не пробачать. Аби не стати ворогом №1 і бути коректними до своїх колег жінок, давайте сьогодні з’ясуємо різницю між Miss, Mrs., and Ms.

  • Miss /mɪs/

Miss + ім’я + прізвище використовується для поважливого звернення до неодруженої жінки, з якою ви близько не знайомі. Можна також використовувати лише Miss чи Miss + прізвище. Наприклад: Miss Penelope Edwards is the new nursery school teacher. Excuse me, Miss. You dropped your change purse. Well, aren’t you little Miss Traveler ?

  • Mrs. /misiz/ or /misis/

Mrs., Mrs. + прізвище та Mrs.+ ім’я + прізвище використовується для поважливого звернення до одруженої жінки чи вдови, з якою ви близько не знайомі. Наприклад: Mrs. Jones is an amazing electrical engineer. Mrs. can I come in? Meet Mrs. Eva Stone, the most prominent scientist of our times

  • Ms. /miz/

Ms., Ms + прізвище, Ms + ім’я + прізвище використовується для поважливого звернення до неодруженої жінки чи жінки, сімейний статус якої вам невідомий. Наприклад: “There are simply not enough good things I can say about Ms. Wendy Hassemer, “said Cory Chavez. Тепер вам точно не промахнутися!

3 (60%) 2 vote[s]