Твоя англійська — твоя незалежність! Навчальні програми цієї осені

izuchaem-anglijskij-osenyu-uchebnye-kursy-2022
20.07.2022

З чим традиційно асоціюється осінь? Звісно, з початком нового навчального року! І якщо навіть ви вже давно здобули шкільну та університетську освіту — це зовсім не причина забувати про самовдосконалення та розвиток. Особливо це стосується вивчення іноземних мов.

Напевно, більшість чула китайську мудрість “Найкращий момент для вивчення мови був 20 років тому. Другий найкращий момент є зараз!” або один із сотні інших відомих виразів. Тож пропонуємо присвятити осінній період саме цій надважливій задачі та впевнено заговорити англійською!

Які курси ми пропонуємо?

Загальна англійська

Якщо ви давно ставили мету “підвищити свій рівень іноземної”, сміливо йдіть на курси загальної англійської для дорослих. Авжеж, у цю програму входить комплексне вивчення всіх аспектів мови: говоріння, письмо, читання, аудіювання, лексика, граматика, вимова.

Наша основна мета — навчити вас вільно володіти англійською мовою та впевнено почуватися у будь-якій ситуації, бо де б ви не були, англійська завжди з вами!

Рівні: Beginner — Proficiency

Тривалість курсу: 4,5 місяці

Студентів у групі: до 10

Формат: онлайн

Вартість: від 166 грн/60 хвилин

Не впевнені, який саме у вас рівень?

Пройдіть безкоштовний тест онлайн і дізнайтеся

Який курс вам підійде найкраще!

Підготовка до іспитів Cambridge English

На курсах підготовки до Кембриджських тестів B2 First (FCE), C1 Advanced (CAE) та C2 Proficiency (CPE) викладачі розкажуть про структуру тесту, екзаменаційні тактики та стратегії, всі тонкощі складання та можливі труднощі під час іспитів.

Будьте готові вивчати відповідну граматику та поповнювати свій словниковий запас на курсі! А також ми підготували чимало практики з кожної частини іспиту, аби ви почувалися максимально впевнено під час реального тесту.

Тривалість курсу: 4,5 місяці

Студентів у групі: до 10

Формат: онлайн

Вартість: від 196 грн/60 хвилин

Cambridge Assessment, на жаль, призупинив проведення іспитів на території України ще з 24 лютого 2022 року. Відповідно, жоден з екзаменаційних центрів нашої держави не має права впроваджувати Кембриджські іспити. Тож ми зібрали для вас короткий перелік центрів у кількох державах Європи, де можна скласти іспит на рівень володіння мовою.

Якщо для вас актуальне це питання, і ви хотіли б вступити в іноземний університет або влаштуватися на роботу до міжнародної компанії — зверніть увагу на цю інформацію!

izuchaem-anglijskij-osenyu-uchebnye-kursy-2022

Підготовка до іспиту IELTS

Для запису до групи підготовки вам необхідно пройти безоплатне діагностичне тестування, розроблене на основі реальних тестів IELTS. Такий тест допоможе визначити, чи достатньо вашого рівня англійської для проходження курсу підготовки, і на який саме бал орієнтовно ви можете розраховувати після цього.

Статистика результатів студентів Grade Education Centre демонструє, що завдяки детальному розбору різновидів завдань і тонкощів іспиту на курсі підготовки до IELTS ви зможете досягнути високих балів.

Наші спеціалісти — фахівці з підготовки до IELTS, адже щороку понад 500 студентів готуються до іспиту разом із нами. Можливо, саме ви станете наступним?

Рівні володіння англійською мовою за CEFR

Як визначити свій?

Підготовка до іспиту ТOEFL

Програма підготовки до TOEFL в нашому центрі — це комплексне тренування з усіх секцій тесту, Reading, Listening, Speaking, Writing а також можливість дізнатися про екзаменаційні техніки та прийоми, які зможуть допомогти досягти потрібного результату.

Тривалість курсу: 2 місяці: 2 модулі по 12 занять

Початок занять: 6 вересня

Формат: онлайн

Вартість: За модуль — 4299 грн. За весь курс одразу — 7738 грн!

Однак, зважайте: щоб записатися на цей курс підготовки, необхідно буде також пройти діагностичне тестування для визначення, чи достатньо вашого рівня для ефективного проходження курсу TOEFL.

Бізнес-англійська

Тривалість курсу: 2 місяці

Студентів у групі: до 10

Формат: онлайн

Вартість: 199 грн/60 хвилин

Ми в Grade розробили 4 курси бізнес-англійської для студентів із рівнем середній і вище. Кожен із курсів — це практичні завдання, які будуть актуальні в реальному бізнес-середовищі. Окрім цього ви будете вивчати лише необхідну граматику. Жодної “води”!

 • Переговори Negotiations
 • Бізнес-зустрічі Business Meetings
 • Презентації Presentations
 • Ділова комунікація Business Communication

Юридична англійська

Спеціалізований курс юридичної англійської підійде професійним юристам, які працюють у міжнародних компаніях, студентам юридичних факультетів, а також перекладачам, які працюють із юридичною документацією.

Впродовж курсу ви будете:

 1. Розбиратися в аспектах створення юридичних документів
 2. Розглядати цікаві юридичні кейси
 3. Проводити дискусії та дебати з колегами
 4. Навчатися вести усні та письмові переговори
 5. Вивчати юридичну лексику у сферах кримінального, трудового та корпоративного права
 6. Ознайомлюватися із різновидами документації (в українських та міжнародних аспектах)
 7. Проходити граматичні теми, необхідні для цієї сфери

Тривалість курсу: 2 місяці

Студентів у групі: до 10

Формат: онлайн

Вартість: 199 грн/60 хвилин

В осінньому семестрі ми також пропонуємо курси англійської мови для підлітків, яким не менш важливо покращувати знання мови.

Англійська для підлітків: рівень та підготовка до іспитів Cambridge English

Тривалість такого навчання: 1 академічний рік — з вересня по травень.

Рівні: Elementary — Advanced

Тривалість курсу: 9 місяців

Студентів у групі: до 10

Формат: онлайн

Вартість: від 174 грн/60 хвилин

Головна мета такої навчальної програми — якісно підвищити рівень мови та ретельно підготуватися до іспитів. Ми будуємо процес навчання таким чином, щоб діти були більш самостійними, досліджували мову та органічно використовували її. Важливо: під час занять ми майже не вживаємо рідну мову та взагалі не “зазубрюємо” правила без розуміння.

Програми складаються з 2-х компонентів:

 • Основний — вивчення рівня
 • Варіативний — підготовка до іспитів Cambridge English та проєктна робота

А для тих, хто готується до вступу у вищий навчальний заклад, радимо звернути увагу на курс “Підготовка до ЗНО”.

Підготовка до ЗНО

Погодьтесь, готуватися до цього тесту справді важливо, адже просто знань англійської для успішної здачі може бути недостатньо. Тож ми радимо досконально вивчити його структуру та ознайомитись з екзаменаційними стратегіями виконання всіх завдань.

Ідеальна формула для успішного складання ЗНО: знання англійської + знання екзаменаційних стратегій.

Тривалість курсу: 7,5 місяців

Студентів у групі: до 12

Формат: онлайн

Вартість: від 186 грн / 60 хвилин

Набір у групи проводимо традиційно двічі на рік — восени та взимку. І звісно, для найкращих результатів краще починати готуватися заздалегідь.

Курси для дітей

Відкриємо секрет, разом із Grade дітям подобається вчитися, тому що ми враховуємо їхні вікові особливості, підбираємо матеріали та активності, які обов’язково зацікавлять навіть найбільш непосидючих, а також, звісно, уміємо мотивувати до навчання!

А для батьків зручно, що вони завжди знають успіхи своїх дітей завдяки системі регулярного зворотного зв’язку з викладачами.

Англійська для дітей 6–10 років

Програми: Step 1 — Step 5

Рівні: Pre Beginner — Elementary

Тривалість курсу: 9 місяців

Дітей у групі: до 8

Формат: онлайн

Вартість: від 174 грн/60 хвилин

Англійська для дітей 11–12 років

Молодші підлітки — це вік, у якому діти хочуть бути дорослішими, не хочуть асоціюватися з маленькими дітьми, і дуже важливо давати їм можливість відчути себе старшими, взяти на себе більше відповідальності.

Тривалість навчання на курсі: 1 академічний рік — з вересня по травень.

Програми: Level Start — Level 4

Рівні: Beginner — Intermediate

Тривалість курсу: 9 місяців

Дітей у групі: до 10

Формат: онлайн

Вартість: від 174 грн /60 хвилин

Скільки б років вам не було та в якій точці світу ви б не мешкали — сміливо долучайтесь до вивчення англійської, а Grade вам у цьому обов’язково допоможе. Твоя англійська — твоя незалежність, чи не так?!

Залишились питання? Звертайтесь!

+38 (044) 299 52 15 | info@grade.ua