Безупинний розвиток: Grade University на міжнародних конференціях
Для того, аби надавати якісну та сучасну освіту — потрібно постійно вдосконалювати свої знання та механізми роботи. Саме тому Grade University ніколи не перестає розвиватися.
Нещодавно наша команда відвідала декілька міжнародних освітніх конференцій для викладачів іноземної мови. Про те, як це було та як вплине на розвиток платформи — читайте далі!
33rd IATEFL POLAND International Conference
Першою зупинкою стала Польща та IATEFL POLAND International Conference, що проходила з 20 по 22 вересня в місті Гданськ. Це 33-й подібний захід, організований Міжнародною Асоціацією викладачів англійської мови.
Цього разу основними темами конференції стали:
- інтеграція сучасних технологій та AI,
- розвиток лідерських навичок у вчителів,
- інклюзивність та робота зі студентами зі спеціальними освітніми потребами,
- використання музики, мистецтва та креативних матеріалів у навчанні,
- залучення та мотивація учнів,
- професійний розвиток та добробут викладачів.
Проте на конференції команда Grade University не тільки отримувала знання, а й мала змогу поділитися ними. Product Manager платформи Юлія Чорна виступила з дослідженням на тему «A Journey to Excellence». У ньому спікерка поєднала дві свої пристрасті: викладання та подорожі, результатом чого стала сесія про процес професійного розвитку вчителів.
Академічна директорка Лідія Сімак провела сесію на тему «Context is King: Optimizing Language Presentation in Teaching Systems». Спікерка розкрила питання важливості контексту у викладанні англійської мови та його правильне використання у процесі підготовки до занять.
Чи знаєте ви, хто такий «рефлексивний вчитель»? А як рефлексивні практики можуть допомогти вчителям ефективно розв’язувати проблеми повсякденного викладання? Відповідям на саме ці питання була присвячена сесія senior teacher та CELTA trainer Олени Лисиці «Learning by Reflection».
Освітні конференції — це не тільки розвиток та навчання, такі заходи є чудовою можливістю поспілкуватися з колегами зі всього світу та створити нові професійні контакти.
На 33-й Міжнародній Конференції IATEFL POLAND команда зустріла друзів-спікерів нашого центру, котрі проводили воркшопи для Grade Teacher Training, зокрема Jon Hird, Claudia Molnar, Russell Stannard.
Підтримка міжнародних звʼязків — важливий аспект роботи й розвитку компанії, що створює можливості для надання якісної та сучасної мовної освіти в Україні.
34th Annual International Conference «To Infinity and Beyond»
Наступною країною в подорожі за новими знаннями стала Угорщина. Тут викладачі завітали на 34-у щорічну Міжнародну Конференцію «To Infinity and Beyond», що проходила в місті Шіофок.
Завдяки цій конференції, до України наша команда має змогу привезти знання з таких тем:
- креативність та мотивація викладачів,
- емоційний інтелект та соціально-емоційне навчання,
- впровадження в мовну освіту технологій та штучного інтелекту,
- медіа та цифрова грамотність,
- професійний розвиток викладачів,
- безмежні можливості розвитку викладання та навчання.
Проте й нашим викладачам було чим поділитися! Академічна директорка центру Олена Бочкарьова розповіла про емоційний інтелект та його важливість у мовній освіті на сесії «Emotional Intelligence and ELT».
Всі ми знаємо, що помилки — це обовʼязковий процес навчання. Проте як зрозуміти, де проходить тонка межа між нормою та тривожним сигналом? Як правильно вчителю вказувати на помилки учнів? Про це на сесії «Mistakes: Friend or Foe?» розповіла академічна директорка центру Лідія Сімак.
Як було зазначено вище, освітні конференції — це не тільки розвиток та навчання, також вони є можливістю для відпочинку та отримання нових вражень. У межах «To Infinity and Beyond» наша команда відвідала декілька розважальних заходів, найбільше з яких запамʼятались неонова вечірка та pool party.
Завдяки цьому делегація Grade University повернулася в рідні стіни не тільки з новим зарядом енергії, а й сучасними знаннями.
Загалом, нові знання та контакти допоможуть мені вдосконалити наші продукти та адаптувати програми підготовки вчителів відповідно до сучасних тенденцій і потреб викладачів та студентів.
До речі, для того, аби потрапити на подібний захід — не потрібно їхати в Європу! 10 листопада в Києві відбудеться «НЕметодична конференція» для викладачів усіх іноземних мов.
Мета заходу — надихнути освітян та допомогти знайти нові ідеї для особистісного розвитку.
На конференції ви матимете можливість долучитися до воркшопів відомих спікерів, обмінятися досвідом з колегами, виграти подарунки від партнерів та насолодитися виступом музикантів.
Встигніть стати частиною заходу за вигідною ціною, адже вартість зростатиме. До зустрічі 10 листопада на «НЕметодичній конференції»!